Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A100 červený (vrácené zboží 8800220689)

bazar
Značka: Nikon , Kategorie: Základní kompakty
Kód zboží: -9014655

Bazar - vrácené zboží 8800220689

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800220689

Fotoaparát vždy po ruce


Jsou momenty, které by vašemu fotoaparátu neměly uniknout. Je třeba jej mít vždy po ruce. Nikdy se nesmí stát, že jste ho kvůli velikosti a hmotnosti nechali ležet doma, a pak jste následně zklamaní, že jste ho nevzali sebou. Přesně na to mysleli výrobci digitálního fotoaparátu Nikon Coolpix A100, který je štíhlý, stylový a snadno se vejde do kapsy, kabelky či brašny. Váží pouhých 119 gramů, což je skutečně úctyhodné na to, co všechno tento malý zázrak dokáže.


Malý zázrak mezi fotoaparáty


Kdo by kdy byl řekl, že se jednou budou vyrábět tak malé fotoaparáty, s tak vynikající obrazovou kvalitou? Nikon Coolpix A100 obsahuje obrazový snímač CCD o rozlišení 20,1 pixelů. Toto vynikající rozlišení zajistí kresbu do sebemenšího detailu i v případě značného ořezu. Navíc si můžete fotografie tisknout do velkých plakátových formátů a zdobit si vzpomínkami vaši obývací stěnu. O to, že vaše vzpomínky budou opravdu ostré, se postará kvalitní elektronická (digitální) stabilizace obrazu, která vám pomůže vyfotit nerozmazaný snímek i roztřesenýma rukama.


Objektiv, který tento mazlík vlastní, je legendární značky Nikkor. Obsahuje kvalitní skleněnou optiku s až 5ti násobným optickým zoomem, který lze rozšířit až na 10ti násobný Dynamic Fine Zoom. S těmito vlastnostmi si vystačíte jak na fotografování velkého celku krajiny, tak i zajímavých detailů či vzdálených objektů. Žádná akce, ani výraz ve vzdálené tváři vám neunikne!Kreativní filtry pro tvůrčí řádění


Pokud patříte mezi ty, kteří se nespokojí s obyčejným snímkem, a rádi se kreativně vyřádíte. Připravil vám výrobce fotoaparátu 6 efektů, kterými svůj výtvor zkrášlíte. Jsou to například Efekt rybí oko, Efekt miniatury, který poskytne snímku zajímavou charakteristiku zmenšených objektů, Efekt malba a další. Kreativita je pouze ve vašich rukách.Mimo kreativního řádění můžete také automaticky dosáhnout perfektně zpracovaných portrétních fotografií. Postprodukční efekty jako Oční stíny, Řasenka, Pudr a další instalujete na pořízený snímek přímo v těle fotoaparátu. Ušetříte tím spoustu času, pokud jste zvyklí upravovat fotky až v počítači.Panoramatický snímek ihned


Rádi cestujete do hor či k moři? Často se rozhlížíte do krajiny na jednotlivé scenérie, které chcete v jejich dokonalém celku zachytit? Tento digitální fotoaparát vám záběry z vaší dovolené připraví do panorama přímo v těle. Z několika pořízených snímků krajiny se automaticky sestaví působivý snímek, kterým se můžete chlubit svým přátelům a známým.Videosekvence s HD rozlišení


Někdy není na škodu nejen fotografovat, ale snímat událost i do videa. Jediným stisknutím samostatného tlačítka záznam zachytíte ten správný moment do HD kvality. Rodinná oslava, neopakovatelné momenty dětí a zvířat, to vše si budete moct později znovu přehrát a připomenout.Nejčastějším druhem fotografií je portrét, který udělá radost nejen tvůrci, ale také fotografované osobě. Inteligentní funkce fotoaparátu Nikon Coolpix A100 zajištují ten nejlepší moment portrétu. Samospoušť detekující úsměv, kontrola mrknutí, to vše vede k dosažení perfektního portrétního snímku.

Vráceno - Použito

Štíhlý, stylový a snadno použitelný fotoaparát COOLPIX A100 se snadno vejde do kapsy nebo brašny.

Obrazový snímač CCD s 20,1 milionu pixelů a objektiv NIKKOR s 5násobným optickým zoomem – rozšiřitelným na 10násobný Dynamic Fine Zoom1 – vám pomohou za všech okolností pořídit krásné a nezapomenutelné detailní snímky vaší rodiny a přátel. Speciální efekty vám poskytnou tu správnou zábavu při fotografování a Rychlé efekty vám umožní tvůrčím způsobem vylepšovat pořízené snímky přímo ve fotoaparátu.

Automatická volba motivových programů vybírá nejvhodnější motivový program pro optimalizaci nastavení fotoaparátu, funkce Panoráma s asistencí pořizuje působivé snímky z cest, k dispozici je rovněž záznam HD videosekvencí prostřednictvím samostatného tlačítka a redukce pohybové neostrosti zaručující ostré a brilantní snímky za všech okolností.

Zachyťte život v pohybu s fotoaparátem COOLPIX A100.

ŠTÍHLÝ, STYLOVÝ A SNADNO POUŽITELNÝ FOTOAPARÁT
Tento snadno přenosný fotoaparát se vyznačuje štíhlým a stylovým designem a minimální hmotností – pouze 119 g včetně baterie a paměťové karty SD – takže jej stěží ucítíte v kapse nebo brašně. Přístroj je rovněž snadno ovladatelný, proto budete vždy připraveni zachytit důležité okamžiky ve vašem životě.

OBJEKTIV NIKKOR S 5× OPTICKÝM ZOOMEM
Objektiv NIKKOR s 5násobným optickým zoomem (ekvivalent ohniskových vzdáleností 26–130 mm u kinofilmu a formátu FX), který lze dále rozšířit až na 10násobný Dynamic Fine Zoom1, umožňuje pořizovat vynikající skupinové snímky a ostré portrétní snímky ve velkém měřítku. Objektiv vás přiblíží ke každé akci a pomůže vám zachytit nezapomenutelné výrazy ve tvářích osob.

OBRAZOVÝ SNÍMAČ CCD S 20,1 MILIONU EFEKTIVNÍCH PIXELŮ
Vysoký počet pixelů obrazového snímače zaručuje, že vždy získáte vynikající snímky s vysokým rozlišením, ze kterých budete moci pořizovat vynikající zvětšeniny.

AUTOMATICKÁ VOLBA MOTIVOVÝCH PROGRAMŮ
Automatická volba motivových programů automaticky vybírá nejvhodnější motivový program, jako je například Portrét, Noční krajina nebo Makro, a umožňuje tak snadno získat vynikající snímky. Fotoaparát je vybaven celkem 16 motivovými programy, mezi které patří například Sport, Pláž nebo Portrét domácích zvířat, které lze vybírat podle aktuálních snímacích podmínek. Každý z motivových programů optimalizuje nastavení fotoaparátu pro dosažení nejvhodnější expozice v konkrétní situaci, takže získáte kvalitní snímky i za obtížných podmínek.

PANORÁMA S ASISTENCÍ
Všechny krásné scenérie, které spatříte o dovolené, uchováte navěky s využitím funkce Panoráma s asistencí, která kombinuje přímo ve fotoaparátu více pořízených snímků do jediného působivého panoramatického snímku.

REDUKCE POHYBOVÉ NEOSTROSTI
Redukce pohybové neostrosti koriguje účinky chvění fotoaparátu a pohybu objektu a zaručuje ostřejší snímky za všech okolností – i v případě rychle se pohybujících dětí nebo domácích zvířat.

SPECIÁLNÍ EFEKTY
Speciální efekty poskytují mnoho zábavy a umožňují tvůrčím způsobem upravovat pořizované snímky. K dispozici je 8 dostupných efektů, mezi které patří například Změkčující filtr, Nostalgický sépiový efekt nebo efekt Selektivní barva, který zvýrazňuje jedinou barvu na jinak černobílém snímku.

RYCHLÉ EFEKTY
Chcete zkoumat své tvůrčí schopnosti vylepšováním právě pořízených snímků? Menu Rychlé efekty nabízí 6 efektů pro dosažení různého vzhledu snímků, jako jsou například Rybí oko, Efekt miniatury – který poskytuje snímkům vzhled miniatur – nebo efekt Malba, který snímkům dodává vzhled uměleckých děl.

VYLEPŠENÍ VZHLEDU
Menu 12 postprodukčních efektů Vylepšení vzhledu umožňuje dosáhnout perfektních portrétů přidáním líčení prostřednictvím možností Oční stíny, Řasenka či Pudr, nebo například skrytím kruhů pod očima.
ZAOSTŘOVÁNÍ S VYHLEDÁNÍM HLAVNÍHO OBJEKTU

S rychlým a přesným automatickým zaostřováním fotoaparátu, které automaticky rozpozná a zaostří fotografovaný objekt, je kvalitní zachycení každého objektu hračkou.

ZÁZNAM HD VIDEOSEKVENCÍ (720P)
Jednoduchým stisknutím samostatného tlačítka záznamu videosekvence snadno zachytíte zábavu rodinných oslav nebo důležité okamžiky v životě na plynulých HD videosekvencích.

BATERIE S DLOUHOU VÝDRŽÍ
Díky baterii, která vám umožní při plném nabití pořídit přibližně 250 snímků nebo zaznamenat přibližně hodinu videosekvencí, budete vždy připraveni zachytit každou akci, na kterou narazíte.

INTELIGENTNÍ PORTRÉT
Inteligentní portrét využívá automatické funkce, které zaručují snadné dosažení perfektních portrétních snímků. Samospoušť detekující úsměv pořídí snímek v okamžiku, kdy rozpozná úsměv objektu. Kontrola mrknutí zobrazí varování v případě, že rozpozná mrknutí fotografované osoby během expozice, takže můžete ihned zopakovat snímek bez předchozí kontroly výsledků.

Obsah balení

  • Fotoaparát A100
  • poutko
  • dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19
  • kabel USB UC-E16
  • síťový zdroj/nabíječka EH-72P (Pokud byl fotoaparát zakoupen v zemi nebo oblasti vyžadující zásuvkový adaptér, je součástí dodávky fotoaparátu zásuvkový adaptér. Provedení zásuvkového adaptéru se liší v závislosti na zemi nebo oblasti zakoupení přístroje.)

Specifikace

Typ Kompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů 20,1 milionu (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
Obrazový snímač 11mm (1/2,3˝) obrazový snímač CCD; Celkový počet pixelů: cca 20,48 milionu
Objektiv Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost 4,6 až 23 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 26 až 130 mm u kinofilmu a formátu FX)
Světelnost f/3,2 až 6,5
Konstrukce objektivu 6 čoček/5 členů
Zvětšení Max. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 520 mm u kinofilmu a formátu FX)
Redukce vibrací Elektronická redukce vibrací (videosekvence)
Redukce pohybové neostrosti Elektronická redukce vibrací (statické snímky)
Automatické zaostřování Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
Zaostřovací rozsah [W]: Cca 50 cm až nekonečno, [T]: Cca 80 cm až nekonečno, režim Makro: Cca 10 cm až nekonečno (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Režimy činnosti zaostřovacích polí Priorita ostření na obličej, střed, manuální volba 99 zaostřovacích polí, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor 6,7 cm (2,7˝) úhlopříčka; cca 230 000 pixelů, TFT LCD, pětistupňová regulace jasu
Obrazové pole Cca 98 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) Cca 98 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – média Paměťové karty SD, SDHC, SDXC, interní paměť (cca 25 MB)
Systém souborů Kompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
Ukládání dat – formát souborů Statické snímky: JPEG, Videosekvence: AVI (kompatibilní s Motion JPEG)
Velikost obrazu (v pixelech) 20M (vysoká kvalita obrazu) [5 152 × 3 864 (jemná kvalita obrazu)], 20M [5 152 × 3 864], 10M [3 648 × 2 736], 4M [2 272 × 1 704], 2M [1 600 × 1 200], VGA [640 × 480], 16 : 9 (14M) [5 120 × 2 880], 1 : 1 [3 864 × 3 864]
Citlivost ISO ISO 80 až 1 600, ISO 3 200 (k dispozici při použití režimu Auto)
Měření expozice Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expozice Programová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Typ závěrky Mechanická závěrka a elektronická závěrka CCD
Časy závěrky 1/2 000 až 1 s, 4 s (motivový program Ohňostroj)
Samospoušť Volitelné zpoždění 10 s a 2 s
Clona Elektromagneticky řízený filtr ND (-2,6 EV)
Rozsah clony 2 clony (f/3,2 a f/8 [W])
Vestavěný blesk Ano
Pracovní rozsah blesku (přibližný) [W]: 0,5 až 4 m, [T]: 0,8 až 2 m
Řízení záblesku TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
USB Hi-Speed USB, podpora přímého tisku (PictBridge); konektor slouží rovněž jako A/V výstup (Volitelný videovýstup NTSC nebo PAL.)
Zvukový vstup Stereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm; podpora napájení)
Zvukový výstup Stereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm)
Podporované jazyky Arabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, nizozemština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energie Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (součást dodávky), síťový zdroj EH-62G (dostupný samostatně)
Doba nabíjení Cca 3 h (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-72P/EH-72PCH a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie1 Cca 250 snímků při použití baterie EN-EL19
Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí2 Cca 1 h 5 min při použití baterie EN-EL191
Stativový závit 1/4˝ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H) Cca 94,5 × 58,6 × 19,8 mm (bez výstupků)
Hmotnost Cca 119 g (včetně baterie a paměťové karty)
Provozní podmínky – teplota 0 °C až 40 °C
Provozní podmínky – vlhkost 85 % nebo méně (bez kondenzace)

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
kompakt
Odolné provedení nemá
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Závit na stativ Ano
Snímací čip
CCD
20,1 Mpx
JPEG
Objektiv
5 x
4 x
26 mm
130 mm
Ne
3.2 – 6.5
80
3200
Režimy a funkce
1 sn./s
Displej a hledáček
bez hledáčku
6.7 cm
230000 pix
ne
Ne
Rozhraní
Ne
Ne
Ne
Ne
Záznam videa
HD (1280x720) pix
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Barva
červená
Další parametry
Li-Ion akumulátor
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 13.9 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu