Digitální fotoaparát Nikon Coolpix S6700 červený

Značka: Nikon , Kategorie: Základní kompakty
Kód zboží: NIKCOOLPIXS6700R

20Mpix CCD snímač, 10x optický zoom, stabilizace obrazu, světelnost objektivu f3,5 - 6,5, Li-Ion akumulátor

Zjistit dostupnost

Hlavní rysy


Objektiv NIKKOR s 10× optickým zoomemZoom objektivu začíná širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25–250 mm) a je ideální pro portréty i skupinové snímky, a díky funkci Dynamic Fine Zoom1 rozšiřující rozsah zoomu až na 20násobný2 zachytí všechny objekty v optimálním měřítku.


Optická redukce vibrací (VR)S optickou redukcí vibrací (VR) potlačující účinky chvění fotoaparátu pro vyšší stabilitu obrazu i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu lze snadno dosáhnout ostrých snímků.


Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelůOstré snímky znamenají skvělé možnosti zvětšování a tisku ve velikosti plakátů. Vysoký počet pixelů obrazového snímače produkuje ostré snímky s jemnými detaily.


7,5cm/3“ monitor LCDVelký monitor LCD nabízí brilantní obraz při fotografování a přehrávání, takže si můžete snadno prohlížet snímky a videosekvence nebo tvořit kompozici snímků či záběrů v libovolném osvětlení.


Menu retušováníBuďte tvořiví s využitím 32 rychlých efektů zahrnujících efekty od sytosti barev Velmi živé až po zjasňující efekt High-key a efekt Malba, které dodá vašim snímkům vzhled uměleckých děl.


HD videosekvence (720p)Díky samostatnému tlačítku záznamu videosekvence, které umožňuje snadno přepínat ze statických snímků na videosekvence, budete vždy připraveni vmžiku zachytit všechny zábavné okamžiky.


Inteligentní portrét: Skvělé autoportréty a skupinové snímky jsou snadné, když za vás fotoaparát udělá vše potřebné: Samospoušť detekující úsměv automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se vybraný objekt usměje, Kontrola mrknutí varuje v případě, že detekuje mrknutí fotografované osoby v okamžiku expozice snímku, a Redukce efektu červených očí koriguje chybné zbarvení očí v důsledku použití blesku – i u domácích zvířat!


Pokročilé funkce vylepšení vzhledu: Zajistí, že budete vy i vaši přátelé vypadat skvěle na každém snímku – k dispozici je 12 zkrášlujících efektů od změkčení pleti až po vybělení zubů, resp. efekty jako přidání řasenky, očních stínů nebo rtěnky.


Automatická volba motivových programů: Nechte fotoaparát ulehčit vám život: automatická volba motivových programů vybírá z řady typických motivů a automaticky optimalizuje nastavení pro aktuální snímací podmínky.


18 motivových programů: Motivové programy přebírají práci automatickou optimalizací nastavení fotoaparátu pro oblíbené motivy, efekty a místa. Pro snadné dosažení kvalitních výsledků vyberte program nejlépe odpovídající fotografovanému motivu nebo situaci.


Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Rychlé a přesné automatické zaostřování automaticky rozpoznává a zaostřuje fotografovaný objekt, takže se můžete soustředit na tvorbu optimální kompozice snímku. EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který zaručuje rychlý provoz, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.


Nikon Image Space: Při použití cloudové služby Nikon pro sdílení a archivaci snímků Nikon Image Space mají všichni uživatelé výrobků Nikon k dispozici zdarma úložný prostor online o kapacitě 20 GB. Další informace naleznete na stránce NIKON IMAGE SPACE.


1Funkce Dynamic Fine Zoom dále 2× prodlužuje ohniskovou vzdálenost při použití nejdelší optické ohniskové vzdálenosti objektivu za současného zachování maximálního rozlišení obrazu.


Dodávané příslušenstvíPoutko AN-CP19 Kabel USB UC-E6 Baterie EN-EL19 Charging AC Adapter EH-70P


Volitelné příslušenstvíSíťový zdroj EH-62G Nabíječka baterií MH-66 A/V kabel EG-CP14

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
kompakt
Odolné provedení nemá
Snímací čip
CCD
20 Mpx
Objektiv
10 x
4 x
25 mm
250 mm
Ano
3.5 – 6.5
80
3200
Displej a hledáček
bez hledáčku
3 cm
Ne
Rozhraní
Ne
Ne
Barva
červená
Další parametry
Li-Ion akumulátor
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací