Digitální fotoaparát Nikon Z6 + 24-70 + adaptér bajonetu FTZ + 64 GB XQD karta (VOA020K009) černý

Kód zboží: NIKZ62470AKIT64GB

Bezzrcadlovka v setu s objektivem + adaptér FTZ + 64 GB karta, rozlišení 24,5 Mpx, videsekvence 4K, Full Frame, CMOS snímač, citlivost (ISO) 100 - 51 200, 12 sn./s, nejkratší expoziční čas (s): 1/8...

Zjistit dostupnost


Nikon Z6 + 24-70 + adaptér FTZ + 64 GB XQD karta


Nikon Z6 je bez přehánění špičkový fotoaparát bezzrcadlové konstrukce, mezi jehož hlavní zbraně patří nejen působivé technické parametry, ale i odolné a kompaktní tělo, které perfektně padne do ruky, či kompatibilita se špičkovými objektivy, jež vám umožní být ještě kreativnější a dosahovat profesionálních výsledků.


S Nikonem Z6 se tak můžete těšit na dokonale ostré snímky, které navíc pořídíte rychleji než kdykoli dříve. Garancí toho je totiž kombinace obrazového snímače CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 miliony pixelů a systému zpracování obrazu EXPEED 6. Díky tomu, že lze ISO regulovat v rozmezí 100-51 200 navíc nejlepších výsledků dosáhnete za jakýchkoli podmínek – na sluncem zalité pláži i v parku o půlnoci.


Pokročilou výbavou je pak například inteligentní detekce tvářesériové snímání s frekvencí 12 sn./s, pětiosá redukce vibrací, časy závěrky delší až o 5 EV či špičkový elektronický OLED hledáček s 3 686 000 pixely. Fotoaparát navíc lze označit i jako chytrý, neboť podporuje aplikaci SnapBridge a připojení Wi-Fi Bluetooth. Kromě okamžitého sdílení snímků se můžete těšit také na dálkové fotografování a záznam videa.


Samozřejmě můžete natáčet také propracovaná videa, a pozor, v rozlišení 4K (Ultra HD) s obrazovým polem ve formátu kinofilmu s frekvencí 30 snímků za sekundu. Navíc v dechberoucí kvalitě díky technologii „převzorkování“, kdy z 8K převádí stopáž na rozlišení 4K, takže je výsledný záznam extrémně detailní, jemný a čistý, bez šumu a podobných negativních efektů.


Už tak bohaté možnosti rozšiřuje ještě funkce pro časosběrné videosekvence (také ve 4K) a 20 kreativních efektů. Samozřejmostí je pak bohatá nabídka různých vylepšení, ale také automatický režim, díky němuž stačí jen stisknout tlačítko záznam, abyste pořizovali fotografie a videa v profesionální kvalitě.


Adaptér bajonetu FTZ


V setu je také adaptér bajonetu FTZ, díky němuž lze k fotoaparátu připojit objektivy s bajonetem Nikon F – samozřejmě aniž by se jakkoliv zhoršila mimořádná kvalita obrazu. Výhoda je navíc v tom, že fotoaparát (na rozdíl od samotných objektivů) nabízí redukci vibrací, takže se můžete těšit na lepší ostrost výsledných snímků.


Bezzrcadlová špička s výbavou, kterou ostatní mohou jen závidět!

 


CMOS snímač


Fotoaparát má CMOS snímač s 24,5 milionu pixelů, jenž je navíc vylepšen technologií přímého osvětlení fotodiod a automatickým zaostřováním v obrazové rovině.


 


EXPEED 6


EXPEED 6 je superrychlý systém zpracování obrazu, jenž zajistí nádherné fotografie s nízkou úrovní šumu a dechberoucím dynamickým rozsahem při vysokém i nízkém ISO.


 


Velký bajonet s velkými možnostmi


Fotoaparát má velký bajonet s průměrem 55 mm, díky němuž zvládne zachytit o poznání více světla. Daří se mu to i zásluhou pouhých 16 mm mezi bajonetem a obrazovým snímačem, díky čemuž na obrazový snímač dopadá více světla.


 


Kouzlete se světlem


A právě špičková optická konstrukce objektivů s bajonetem Nikon Z přináší možnost bez přehánění kouzlit se světlem.


 


Tvorba kompozic


S automatickým zaostřováním (AF) s extrémně širokým pokrytím 90 % obrazového pole bude perfektně ostrý naprosto každý objekt na vaší fotografii.


 


Systém automatického zaostřování


Automatické zaostřování navíc umí chytře detekovat pohyb, takže s maximální přesností zachytíte i skutečně se rychle pohybující objekty za všech úrovní světla.
 


ISO 100–51 200


Úzce s tím souvisí i možnost nastavení ISO 100–51 200, čímž se vám dostane naprosté svobody v otázce zachycení všech detailů i za tmy.

Využije i nejslabší světlo


Při využití objektivů se světelností f/2 a vyšší pracuje měření expozice až do jasu −4 EV. Za každého osvětlení tak objevíte i ty nejmenší detaily.


 


Chytrá detekce tváří


K dispozici je i funkce chytrého rozpoznání tváře, které dokáže perfektně zaostřit.


 


Redukce vibrací (VR)


Nabízí se také systém redukce vibrací (VR) pracující v pěti osách, jenž eliminuje nežádoucí chvění a napomáhá pořizovat ostrá videa a fotografie.


 


Režim Sport


Rozhodně oceníte také režim Sport pro ještě stabilnější obraz v hledáčku při fotografování rychlých akcí i panorámování.


 


5 EV


Vzhledem k redukci vibrací lze fotografovat až s o 5 EV delšími časy závěrky pro ještě detailnější snímky i při zhoršeném světle.


 


Robustní konstrukce


Fotoaparát má skleněné asférické optické členy a ochranné vrstvy, které zabraňují vzniku závoje, reflexů a zachycování nečistot, což by mohlo jinak stát za negativním ovlivněním kvality fotografií.
Sériové snímání


Vzhledem k podpoře sériového snímání rychlostí 12 sn./s vám už nikdy nic neuteče.

Ostrý obraz


elektronický hledáček má OLED panel pro přirozené podání barvy a hladké zpracování pohybů.


 


Všestranný umělec


Snímky přitom uvidíte tak, jak budou vypadat při použitém nastavení, případně si lze zvolit přirozený obraz obdobný optickému hledáčku. U obou variant je možné současně zobrazovat informace pomocné při kompozici.


 Skvělý kameraman


Natáčet můžete také 4K/UHD videa se 30 snímky za vteřinu, nebo Full HD snímky s až 120 snímky za vteřinu pro nádherné zpomalené záznamy. Při nahrávání lze navíc současně i fotografovat.


 


Špičkové rozlišení


Technologie převzorkování z 8K je garancí toho, že vaše 4K video bude oplývat úžasnou jemností a detaily. Napomůže tomu i zpracování obrazu EXPEED 6.


 


Tiché automatické zaostřování


Světelné objektivy vybavené bajonetem Nikon Z poskytují perfektně tiché automatické zaostřování a dokonalou reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh).
 


Elektronický hledáček


elektronický hledáček s 3 686 000 pixely je zárukou perfektního zobrazení, aby vám už nic neuniklo.

 


Stabilní videa


U natáčení videa lze dokonce i nastavovat rychlost a citlivost automatického zaostřování. To má pozitivní vliv na omezení nežádoucích změn ohniskové vzdálenosti při zaostřování a také změny zaostření při zoomování.


 Active D-Lighting


Active D-Lighting je funkce vyvažující světla a stíny velmi kontrastních scén, což oceníte například při nahrávání stopáží, které musí být ihned k dispozici po zaznamenání.


 


10bitový formát N-Log


Videa lze navíc pořizovat v 10bitové barevné hloubce, která obsahuje čtyřnásobek informací oproti standardnímu 8bitovému záznamu. Tím získáte výrazně kvalitnější obraz pro úpravy a barevné korekce.


 Výstup časového kódu


Časový kód lze zachycovat ve formátu s kompenzací a bez kompenzace mezer (drop frame) a posílat jej na 10bitový výstup HDMI. Podporován je navíc i protokol Atomos Open Protocol, díky čemuž je možné spouštění a zastavování záznamu videosekvencí HDMI provádět přes externí záznamové zařízení i prostřednictvím fotoaparátu.


 


Adaptér bajonetu FTZ


Zásluhou adaptéru bajonetu FTZ můžete využívat dosud používané objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F, a to bez jakéhokoli ovlivnění jejich kvality.


 


Odolné tělo


Tělo fotoaparát je vyrobené z hořčíkové slitiny, která je odolná a zároveň lehká. Konstrukce má přitom precizně zpracované těsnění proti povětrnostním vlivům, abyste mohli s fotoaparátem kamkoli. Zárukou kvality je i odolná závěrka testovaná na 200 000 pracovních cyklů!


 


Výklopný monitor LCD


Ihned prohlížet pořízené záběry umožní výklopný LCD monitor nabízející současně i možnost ovládat automatické zaostřování a spouštění závěrky dotykem.


 Skvělá ergonomie


Fotoaparát má hluboký a bezpečný grip pro příjemní držení.
Rychle a ostře


Fotoaparát má neuvěřitelně rychlý obrazový snímač ve formátu kinofilm, aby vám už nikdy nic neuniklo.

 


Automatický režim


Tlačítka a ovládací prvky výrobce rozmístil naprosto ideálně, takže je ovládání maximální intuitivní. Navíc se nabízí možnost vsadit na propracovaný automatický režim, s nímž se nemusíte o nic starat.


 SnapBridge


Ve výbavě je i Wi-Fi a Bluetooth, abyste fotoaparát mohli prostřednictvím aplikace SnapBridge rychle připojit k jakémukoli chytrému zařízení a okamžitě mohli sdílet fotografie ve formátu JPEG. Stejně tak budete moci vzdáleně ovládat fotoaparát.


 Bezdrátový přenos snímků


Snímky lze pohodlně bez drátů synchronizovat ve formátech JPEG a RAW v režimu stanice nebo přístupového bodu.


 Časosběrné sekvence


Nechybí ani funkce pro pořizování krásných časosběrných videosekvencí ve 4K UHD. Můžete tak natočit například západ slunce nebo v pár sekundách všem přiblížit vaší dlouhou cestu.


 Maximální detaily i při slabém osvětlení


Videa a fotografie budou perfektně ostrá a plná detailů, i když budete natáčet klidně o půlnoci.


 20 kreativních efektů


Fotoaparát nadchne hned 20 kreativními efekty pro fotografování statických snímků i videí.


 


 
  


Obsah balení: 


 • fotoaparát Nikon Z 6
 • adaptér bajonetu FTZ
 • 64 GB XQD karta
 • popruh AN-DC19
 • krytka těla BF-N1
 • krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1
 • očnice hledáčku DK-29
 • dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b
 • nabíječka barerií MH-25a
 • kabel USB UC-E24
 • objektiv NIKKOR Z 24–70 mm f/4 S se zoomem

CSC fotoaparát Nikon Z6 - oceněn:
» EISA AWARD 2019-2020 CAMERA OF THE YEAR » TIPA WORLD AWARD 2019 » reddot deign award winner 2019 » DPREVIEW SILVER AWARD

Vaše vize. Váš hlas.
Ukažte své nápady. Rychlý obrazový snímač ve formátu kinofilmu vám nabízí možnost prosadit se

Ostrý obraz v celém obrazovém poli
Obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 milionu pixelů vybavený technologií přímého osvětlení fotodiod a automatickým zaostřováním v obrazové rovině dokáže zachytit řezavě ostré snímky.

Nadmíru vysoká rychlost
Bleskově rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 produkuje snímky s nízkou úrovní šumu a úchvatným dynamickým rozsahem při vysokých i nízkých hodnotách ISO.

Bajonet Nikon Z. Více světla. Více možností.
Hbitý fotoaparát mirrorless Z 6 má největší upevňovací bajonet na světě mezi fotoaparáty s obrazovým polem ve formátu kinofilmu a umožňuje tak zachytit více světla než kdy dříve.
Velký bajonet. Velké možnosti
Velký bajonet o průměru 55 mm umožňuje fotoaparátům řady Z zachytit více světla. Vzdálenost pouhých 16 mm mezi bajonetem a obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu znamená, že na obrazový snímač dopadá více světla.
Inspirace světlem
Od modrých odstínů osvětlení za soumraku až do graficky působící stíny. Skvělá optická konstrukce objektivů s bajonetem Nikon Z vám v kombinaci s bajonetem o velkém průměru umožní kouzlit se světlem.

ISO 100–51 200. Inspirace i po setmění.
Získáváte naprostou svobodu pro zachycení všech detailů i za tmy a můžete tak fotografovat městské scenérie ve 3 hodiny ráno i pořizovat portrétní snímky za nízké hladiny osvětlení.

Obrazové pole ve formátu kinofilmu. Zachycení všech myslitelných vizí.
Automatické zaostřování s extrémně širokým pokrytím. Ostrý obraz v celém obrazovém poli.
Tvorba kompozic v širokém rozmezí
Automatické zaostřování (AF) s extrémně širokým pokrytím 90 % obrazového pole zaostří každý objekt. V kombinaci s neuvěřitelně výkonným zaostřováním objektivů s bajonetem Nikon Z to znamená i snadnou detekci objektů na okrajích obrazového pole. Fotografování na výšku je neuvěřitelně přesné.
Svoboda zaostření libovolného objektu
Systém automatického zaostřování okamžitě zpozoruje pohyb. Sledovat lze i malé nebo rychle se pohybující objekty s absolutní přesností – v libovolném světle. A pro zaostření i na ty nejmenší detaily lze použít přesná zaostřovací pole.
Využití i toho nejslabšího světla
Při fotografování s objektivy se světelností f/2 a vyšší pracuje měření expozice až do jasu -4 EV. Hledejte jemné rozdíly ve stínech. Zaostřete na detaily – i když je jediným osvětlením měsíc.
Zachycení výrazu
Inteligentní obvod detekce tváří rozpoznává a zaostřuje tváře osob. Ten pohled. Ten výraz. Zachytíte vše – i při rychlém pohybu osoby.

Načasování je vším.
Sériové snímání s frekvencí 12 sn./s. Snímky plné akční krásy.

Vysoce účinná redukce vibrací
STABILITA
Redukce vibrací (VR) ve fotoaparátu pracující v pěti osách potlačuje účinky chvění fotoaparátu v pěti směrech. Ostré snímky za všech okolností. Stabilní video.
AKCE
Režim Sport poskytuje stabilnější obraz v hledáčku při fotografování výjimečně rychlých akcí i panorámování. Při záznamu videosekvencí spolupracuje redukce vibrací pohybem obrazového snímače v pěti osách s elektronickou redukcí vibrací a zajišťuje neuvěřitelně stabilní stopáž videosekvencí.
VÝHODA PĚTI EV
Redukce vibrací v pěti osách zabudovaná ve fotoaparátu umožňuje fotografovat až o 5 EV delšími časy závěrky, než by jinak bylo možné.2 Získáte brilantnější snímky při ubývajícím denním světle a zaznamenáte filmové scény bez nežádoucích efektů chvění fotoaparátu.

Čistý expresionismus
Videosekvence 4K s obrazovým polem ve formátu kinofilmu zachytí každou scénu v dokonalých detailech.
Dokonalé akce
Videosekvence 4K/UHD s frekvencí 30p se zaznamenají s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Videosekvence Full HD s frekvencí až 120p mají bohaté detaily a nabízejí strhující zpomalené záznamy. Během záznamu videosekvencí 4K nebo Full HD můžete rovněž snadno fotografovat.
Vysoké rozlišení
Převzorkování z 6K umožňuje pořizovat stopáž 4K s úžasnou jemností a detaily. Rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 zaručuje krásně čisté soubory, které jsou pozoruhodně prosté obrazového šumu, moaré a falešných barev.
Skvělé tvůrčí možnosti
Světelné objektivy s bajonetem Nikon Z nabízejí tiché automatické zaostřování a dokonalou reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh). Během manuálního zaostřování scény máte k dispozici pomůcku ve formě zvýraznění pro zaostřování.
Stabilní pohyb
Při pořizování videosekvencí můžete nastavovat rychlost a citlivost automatického zaostřování. Skvělé zaostřování objektivů s bajonetem Nikon Z omezuje nežádoucí změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování a také změny zaostření při zoomování.

Jeden adaptér. Nekonečná inspirace.
Opatříte-li fotoaparát Z 6 adaptérem bajonetu FTZ, budete moci využívat dosud používané objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F. Nedochází k žádnému zhoršení kvality obrazu. A objektivy bez redukce vibrací získají díky fotoaparátu s vestavěnou redukcí vibrací novou úroveň ostrosti.

VYSOKÁ ODOLNOST. NASTAVITELNÝ MONITOR. KVALITNÍ ERGONOMIE.
Vysoká odolnost
Odolné a lehké tělo z hořčíkové slitiny a důkladné těsnění proti povětrnostním vlivům umožňují brát si tento fotoaparát kamkoli. Odolná a přesná závěrka byla testována na 200 000 pracovních cyklů.
Nastavitelný monitor
Výklopný monitor LCD umožňuje ovládat automatické zaostřování a spouštění závěrky dotykem. A monitor s vysokým rozlišením znamená, že lze snadno kontrolovat pořízené snímky při libovolném osvětlení.
Komfortní držení
Hluboký a bezpečný grip tohoto fotoaparátu vám dodá pocit, že je fotoaparát prodloužením vaší ruky. Už ho nebudete chtít odložit.
Konstrukce pro praxi
Tlačítka a ovládací prvky jsou přesně tam, kde je chcete mít. Ovládání je naprosto přirozené. Nemáte čas nastavovat expozici nebo čas závěrky? Vždy máte k dispozici rovněž automatický režim.

SPOLUPRÁCE
Připojení k chytrému zařízení
Pomocí vestavěných připojení Wi-Fi® a Bluetooth® se můžete prostřednictvím aplikace SnapBridge rychle připojit k libovolnému chytrému zařízení. Okamžitě můžete sdílet snímky ve formátu JPEG. A dálkově fotografovat a zaznamenávat videosekvence
Propojení s počítačem
Můžete snadno bezdrátově přenášet snímky ve formátech JPEG a RAW v režimu stanice nebo přístupového bodu. Bezdrátové síťové rozhraní WT-7A slouží ke kabelovému i bezdrátovému připojení k domácím sítím na větší vzdálenost.

TVORBA
Zapůsobte
Fotoaparát umožňuje vytvářet úchvatné časosběrné videosekvence 4K/UHD. Během několika sekund můžete snadno urazit hodinovou cestu.
Otevřete oči
Získejte ostré a brilantní snímky a videosekvence z vašich nočních cest. Ať už se jedná o statické snímky nebo videosekvence, získáte při slabém osvětlení maximální detaily.
Pracujte jednoduše.
K dispozici máte 20 kreativních efektů pro statické snímky i videosekvence, a všechny si můžete navíc přizpůsobit a uložit pro další použití.

OBSAH BALENÍ:

 • fotoaparát Nikon Z 6
 • adaptér bajonetu FTZ
 • 64 GB XQD karta
 • popruh AN-DC19
 • krytka těla BF-N1
 • krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1
 • očnice hledáčku DK-29
 • dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b
 • nabíječka barerií MH-25a
 • kabel USB UC-E24

TECHNICKÁ SPECIFIKACE OBJEKTIVU:
Typ
Bajonet Nikon Z
Formát
FX/kinofilm
Ohnisková vzdálenost
24–70 mm
Světelnost
f/4
Nejvyšší clonové číslo
f/22
Konstrukce objektivu
14 čoček / 11 členů (včetně 1 optického členu ze skla ED, 1 asférického členu ze skla ED, 3 asférických členů, členů s antireflexními vrstvami Nano Crystal Coat a předního optického členu s fluorovou vrstvou)
Obrazový úhel
Formát FX: 84 ° až 34 ° 20 ´, formát DX: 61 ° až 22 ° 50 ´
Stupnice ohniskových vzdáleností
V milimetrech (24, 28, 35, 50, 70)
Zaostřovací systém
Vnitřní zaostřování
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost
0,3 m od obrazové roviny ve všech pozicích zoomu
Počet lamel clony
7 (kruhový otvor clony)
Vrstvy
Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat, fluorová vrstva
Průměr filtrového závitu
72 mm (P = 0,75 mm)
Průměr × délka
Max. průměr cca 77,5 mm × 88,5 mm (od dosedací plochy bajonetu při zasunutém objektivu)
Hmotnost
Cca 500 g
Automatické zaostřování
Ano
Vnitřní zaostřování
Ano
Zaostřování
Automatické, manuální
Dodávané příslušenství
Zaklapávací přední krytka objektivu LC-72B o průměru 72 mm, zadní krytka objektivu LF-N1, bajonetová sluneční clona HB-85, pouzdro na objektiv CL-C1

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber VOA020K009
Obecné informace
kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Snímací čip
24.5 Mpx
Full-Frame
CMOS
Velikost snímače (CSC) 35,9 × 23,9 mm
RAW, JPEG
100
51200
Objektiv
Bajonet Z
1
Stabilizace objektivu Ne
Stabilizace snímače Ano
Ne
24 mm
70 mm
4.0 f/
Průměr závitu objektivu 72
Sluneční clona v balení Ano
30 cm
30 cm
Režimy a funkce
12 sn./s
2 s
Interní blesk Ne
Ano
Ano
Ano
Zaostřování a měření scény
Systém ostření středobodové AF, multibodové AF, Manuální zaostřování, volitelný bod AF, Jednotlivý AF, AF Tracking, Kontinuální AF, Jednotlivý AF + MF
Ano
manuální, s výběrem světelného zdroje, automatické
−5 až +5 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV
1/8000 s
B (dle stisku spouště) s
Displej a hledáček
elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 3690000 pix
8 cm
2100000 pix
Ano
Ano
Rozhraní
Konektory USB C, napájení, mikrofon, HDMI C, reproduktor, IEEE (FireWire)
Ano
Ano
Ne
Podpora přímého tisku Ne
Ne
Záznam videa
4K (3840x2160)
Hodnota fps 30
MOV, MP4
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SD Card, SDXC (SD Extended-capacity), SDHC (SD High-Capacity)
Další parametry
Vodotěsnost Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.4 cm
Výška výrobku 10.1 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.5 cm
Výška balení 15.8 cm
Hloubka balení 18.1 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu