Digitální fotoaparát Nikon Z6 + adaptér bajonetu FTZ + 64 GB XQD karta (VOA020K008) černý

Kód zboží: NIKZ6BODYAKIT64GB

Bezzrcadlovka + adaptér FTZ + 64 GB karta, rozlišení 24,5 Mpx, videsekvence 4K, Full Frame, CMOS snímač, citlivost (ISO) 100 - 51200, 12 sn./s, nejkratší expoziční čas (s): 1/8000, Wi-Fi,...

Zjistit dostupnost

CSC fotoaparát Nikon Z6 - oceněn:
» EISA AWARD 2019-2020 CAMERA OF THE YEAR » TIPA WORLD AWARD 2019 » reddot deign award winner 2019 » DPREVIEW SILVER AWARD

Vaše vize. Váš hlas.
Ukažte své nápady. Rychlý obrazový snímač ve formátu kinofilmu vám nabízí možnost prosadit se

Ostrý obraz v celém obrazovém poli
Obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 milionu pixelů vybavený technologií přímého osvětlení fotodiod a automatickým zaostřováním v obrazové rovině dokáže zachytit řezavě ostré snímky.

Nadmíru vysoká rychlost
Bleskově rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 produkuje snímky s nízkou úrovní šumu a úchvatným dynamickým rozsahem při vysokých i nízkých hodnotách ISO.

Bajonet Nikon Z. Více světla. Více možností.
Hbitý fotoaparát mirrorless Z 6 má největší upevňovací bajonet na světě mezi fotoaparáty s obrazovým polem ve formátu kinofilmu a umožňuje tak zachytit více světla než kdy dříve.
Velký bajonet. Velké možnosti
Velký bajonet o průměru 55 mm umožňuje fotoaparátům řady Z zachytit více světla. Vzdálenost pouhých 16 mm mezi bajonetem a obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu znamená, že na obrazový snímač dopadá více světla.
Inspirace světlem
Od modrých odstínů osvětlení za soumraku až do graficky působící stíny. Skvělá optická konstrukce objektivů s bajonetem Nikon Z vám v kombinaci s bajonetem o velkém průměru umožní kouzlit se světlem.

ISO 100–51 200. Inspirace i po setmění.
Získáváte naprostou svobodu pro zachycení všech detailů i za tmy a můžete tak fotografovat městské scenérie ve 3 hodiny ráno i pořizovat portrétní snímky za nízké hladiny osvětlení.

Obrazové pole ve formátu kinofilmu. Zachycení všech myslitelných vizí.
Automatické zaostřování s extrémně širokým pokrytím. Ostrý obraz v celém obrazovém poli.
Tvorba kompozic v širokém rozmezí
Automatické zaostřování (AF) s extrémně širokým pokrytím 90 % obrazového pole zaostří každý objekt. V kombinaci s neuvěřitelně výkonným zaostřováním objektivů s bajonetem Nikon Z to znamená i snadnou detekci objektů na okrajích obrazového pole. Fotografování na výšku je neuvěřitelně přesné.
Svoboda zaostření libovolného objektu
Systém automatického zaostřování okamžitě zpozoruje pohyb. Sledovat lze i malé nebo rychle se pohybující objekty s absolutní přesností – v libovolném světle. A pro zaostření i na ty nejmenší detaily lze použít přesná zaostřovací pole.
Využití i toho nejslabšího světla
Při fotografování s objektivy se světelností f/2 a vyšší pracuje měření expozice až do jasu -4 EV. Hledejte jemné rozdíly ve stínech. Zaostřete na detaily – i když je jediným osvětlením měsíc.
Zachycení výrazu
Inteligentní obvod detekce tváří rozpoznává a zaostřuje tváře osob. Ten pohled. Ten výraz. Zachytíte vše – i při rychlém pohybu osoby.

Načasování je vším.
Sériové snímání s frekvencí 12 sn./s. Snímky plné akční krásy.

Vysoce účinná redukce vibrací
STABILITA
Redukce vibrací (VR) ve fotoaparátu pracující v pěti osách potlačuje účinky chvění fotoaparátu v pěti směrech. Ostré snímky za všech okolností. Stabilní video.
AKCE
Režim Sport poskytuje stabilnější obraz v hledáčku při fotografování výjimečně rychlých akcí i panorámování. Při záznamu videosekvencí spolupracuje redukce vibrací pohybem obrazového snímače v pěti osách s elektronickou redukcí vibrací a zajišťuje neuvěřitelně stabilní stopáž videosekvencí.
VÝHODA PĚTI EV
Redukce vibrací v pěti osách zabudovaná ve fotoaparátu umožňuje fotografovat až o 5 EV delšími časy závěrky, než by jinak bylo možné.2 Získáte brilantnější snímky při ubývajícím denním světle a zaznamenáte filmové scény bez nežádoucích efektů chvění fotoaparátu.

Čistý expresionismus
Videosekvence 4K s obrazovým polem ve formátu kinofilmu zachytí každou scénu v dokonalých detailech.
Dokonalé akce
Videosekvence 4K/UHD s frekvencí 30p se zaznamenají s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Videosekvence Full HD s frekvencí až 120p mají bohaté detaily a nabízejí strhující zpomalené záznamy. Během záznamu videosekvencí 4K nebo Full HD můžete rovněž snadno fotografovat.
Vysoké rozlišení
Převzorkování z 6K umožňuje pořizovat stopáž 4K s úžasnou jemností a detaily. Rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 zaručuje krásně čisté soubory, které jsou pozoruhodně prosté obrazového šumu, moaré a falešných barev.
Skvělé tvůrčí možnosti
Světelné objektivy s bajonetem Nikon Z nabízejí tiché automatické zaostřování a dokonalou reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh). Během manuálního zaostřování scény máte k dispozici pomůcku ve formě zvýraznění pro zaostřování.
Stabilní pohyb
Při pořizování videosekvencí můžete nastavovat rychlost a citlivost automatického zaostřování. Skvělé zaostřování objektivů s bajonetem Nikon Z omezuje nežádoucí změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování a také změny zaostření při zoomování.

Jeden adaptér. Nekonečná inspirace.
Opatříte-li fotoaparát Z 6 adaptérem bajonetu FTZ, budete moci využívat dosud používané objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F. Nedochází k žádnému zhoršení kvality obrazu. A objektivy bez redukce vibrací získají díky fotoaparátu s vestavěnou redukcí vibrací novou úroveň ostrosti.

VYSOKÁ ODOLNOST. NASTAVITELNÝ MONITOR. KVALITNÍ ERGONOMIE.
Vysoká odolnost
Odolné a lehké tělo z hořčíkové slitiny a důkladné těsnění proti povětrnostním vlivům umožňují brát si tento fotoaparát kamkoli. Odolná a přesná závěrka byla testována na 200 000 pracovních cyklů.
Nastavitelný monitor
Výklopný monitor LCD umožňuje ovládat automatické zaostřování a spouštění závěrky dotykem. A monitor s vysokým rozlišením znamená, že lze snadno kontrolovat pořízené snímky při libovolném osvětlení.
Komfortní držení
Hluboký a bezpečný grip tohoto fotoaparátu vám dodá pocit, že je fotoaparát prodloužením vaší ruky. Už ho nebudete chtít odložit.
Konstrukce pro praxi
Tlačítka a ovládací prvky jsou přesně tam, kde je chcete mít. Ovládání je naprosto přirozené. Nemáte čas nastavovat expozici nebo čas závěrky? Vždy máte k dispozici rovněž automatický režim.

SPOLUPRÁCE
Připojení k chytrému zařízení
Pomocí vestavěných připojení Wi-Fi® a Bluetooth® se můžete prostřednictvím aplikace SnapBridge rychle připojit k libovolnému chytrému zařízení. Okamžitě můžete sdílet snímky ve formátu JPEG. A dálkově fotografovat a zaznamenávat videosekvence
Propojení s počítačem
Můžete snadno bezdrátově přenášet snímky ve formátech JPEG a RAW v režimu stanice nebo přístupového bodu. Bezdrátové síťové rozhraní WT-7A slouží ke kabelovému i bezdrátovému připojení k domácím sítím na větší vzdálenost.

TVORBA
Zapůsobte
Fotoaparát umožňuje vytvářet úchvatné časosběrné videosekvence 4K/UHD. Během několika sekund můžete snadno urazit hodinovou cestu.
Otevřete oči
Získejte ostré a brilantní snímky a videosekvence z vašich nočních cest. Ať už se jedná o statické snímky nebo videosekvence, získáte při slabém osvětlení maximální detaily.
Pracujte jednoduše.
K dispozici máte 20 kreativních efektů pro statické snímky i videosekvence, a všechny si můžete navíc přizpůsobit a uložit pro další použití.

OBSAH BALENÍ:

  • fotoaparát Nikon Z 6
  • adaptér bajonetu FTZ
  • 64 GB XQD karta
  • popruh AN-DC19
  • krytka těla BF-N1
  • krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1
  • očnice hledáčku DK-29
  • dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b
  • nabíječka barerií MH-25a
  • kabel USB UC-E24

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber VOA020K008
Obecné informace
kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Snímací čip
24.5 Mpx
Full-Frame
CMOS
Velikost snímače (CSC) 35,9 × 23,9 mm
JPEG, RAW
100
51200
Objektiv
Bajonet Z
pouze tělo
Stabilizace objektivu Ne
Stabilizace snímače Ano
Ne
Režimy a funkce
12 sn./s
2 s
Interní blesk Ne
Ano
Ano
Ano
Zaostřování a měření scény
Systém ostření volitelný bod AF, multibodové AF, středobodové AF, Kontinuální AF, Jednotlivý AF + MF, AF Tracking, Jednotlivý AF, Manuální zaostřování
Ano
manuální, s výběrem světelného zdroje, automatické
−5 až +5 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV
1/8000 s
B (dle stisku spouště) s
Displej a hledáček
elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 3690000 pix
8 cm
2100000 pix
Ano
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Rozhraní
Konektory IEEE (FireWire), mikrofon, napájení, reproduktor, HDMI C, USB C
Ano
Ano
Ne
Podpora přímého tisku Ne
Ne
Záznam videa
4K (3840x2160)
Hodnota fps 30
MOV, MP4
Další parametry
Vodotěsnost Ne
Li-Ion akumulátor
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.4 cm
Výška výrobku 10.1 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.5 cm
Výška balení 15.8 cm
Hloubka balení 18.1 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu