Digitální fotoaparát Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital (POLSTB) černý (vrácené zboží 8800238396)

bazar
Značka: Polaroid , Kategorie: Instantní fotoaparáty (polaroidy)
Kód zboží: -9008370

Kompaktní desing, okamžitý tisk fotky i zaslaním z chytrého telefonu, veliký dotykový displej, jednoduché a intuitivní ovládání, samospúšť, Bluetooth, uložení fotografie na microSD kartu

Zjistit dostupnost

Fotoaparát s okamžitým výstupem

Jsou fotoaparáty a fotoaparáty. Sáhnout můžete po praktickém kompaktu, nebo luxusní digitální zrcadlovce. Záleží, jaké jsou vaše požadavky a nároky. Fotoaparát Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital se na první pohled tváří jako standardní kompakt, ale v lecčems je zcela unikátní. Především nabízí možnost získat fotografii bezprostředně po zápisu snímané scény na paměťovou kartu, tudíž nemusíte řešit mnohdy zdlouhavý proces od samotného záznamu až k domácí tiskárně, abyste nakonec zjistili, že dosloužil toner.

S talentem pro detail

Digitální fotoaparát Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital je charakteristický velmi úspornými rozměry (12 x 7,5 x 2,5 cm), oblým tvarem a konstrukcí, připomínající svou jednoduchostí téměř dětský fotoaparát. Obáváte se, že něco takového nebude mít co nabídnout? CMOS senzor s rozlišením 13 MPx s 3,4mm objektivem a světelností f/2,8 je příslibem zvládnutí reprezentativních fotografií jak v pasovém formátu, tak snímků ve formátu plakátovém. Podobně kvalitní je i režim videa, jehož výsledkem jsou filmy v rozlišení Full HD (1920 x 1080 bodů).

Multidotykový model displeje

Překvapuje vás, že na těle fotoaparátu nejsou kromě tlačítka spouště žádné další ovládací prvky? Nejsou potřeba. Kromě hledáčku, který oceníte hlavně pro nastavení co nejpůsobivější kompozice, si vystačíte s multidotykovým LCD displejem. Jeho jednoduché a intuitivní ovládání vychází vstříc prakticky všem členům rodiny, včetně jejích dětských příslušníků. Samozřejmostí je možnost zobrazit si náhled fotografie, což oceníte zejména před jejím vytisknutím. Světelný indikátor vás upozorní na stav papíru i hladinu energie.

Bleskový tisk i v průběhu focení

Rádi byste měli fotografie k dispozici ihned? S modelem SNAP TOUCH žádný problém. Vybaven je technologií pro instantní tisk Polaroid Snap Touch, která umožňuje fotografii po stisknutí spouště „vytisknout“ boční stranou fotoaparátu i s klasickým Polaroid rámečkem. Nepotřebuje k tomu ani inkoust, ani tiskárnu. Technologie ZINK Zero Ink používá pokročilý kompozitní materiál fotopapíru a barvení krystalů pomocí tepla.

Čeká vás celá řada výhod: sytost, plnobarevnost a dlouhá životnost. S ochrannou vrstvou nedochází k blednutí barev či k jejich případnému rozmazání. S inteligentní kombinací digitálního fotoaparátu a okamžitého tisku se ovšem pojí ještě jedna vychytávka: možnost odejmout zadní stranu fotografie a získat tak klasickou nálepku. Tu si pak snadno umístíte například do rodinného alba, knihy přání, na zeď či na zrcadlo.

Výbava k vysněným snímkům

Je libo snímat statické fotky, nebo se chcete pustit do náročnějších kompozic s pohybujícími se objekty? Faktem je, že k dispozici máte automatický režim, ale i celou řadu užitečných funkcí. Chcete rychle exponovat, neboť objekt může každým okamžikem zmizet a nemáte čas pohrát si s nastavením? Snímání v režimu HDR (High Dynamic Range) vytvoří několik snímků, vždy s mírně pozměněnými parametry. Vy si pak můžete vybrat ten nejzdařilejší.

Jinou cestou je režim PhotoBooth. Během deseti vteřin jste s ním schopni pořídit až šest snímků, čímž ve výsledku získáte zajímavý efekt „pohyblivých obrázků“. Kromě volby tří unikátních režimů (barevný, černobílý a vintage sépia) si svobodně regulujete míru jasu a barevnou vyváženost, nebo s pomocí časovače vytváříte skvělá selfíčka. Chcete-li ušetřit místo na paměťové kartě, nahrávání ve Full HD lze zaměnit za HD (720 bodů) či VGA (480 bodů). Tovární nastavení ovšem využívá nejlepší možnou variantu.

Sdílení a možnosti rozšíření

Rádi své fotografické pokusy sdílíte se svými přáteli a rodinou? K dispozici máte Bluetooth technologii, kterou lze jednak použít pro přenos snímků do jiných Bluetooth zařízení, jednak k propojení s vaším chytrým telefonem s aplikací Polaroid. Co tím získáte? Důmyslné alternativní dálkové ovládání základních funkcí, tudíž se fotoaparátu nemusíte ani dotknout. A nejen to. Polaroid Print Application přináší speciální mozaikové efekty, příležitost kreslit do fotografií nebo vkládat „utajené/skryté“ záběry dané scenérie či objektu.

Součástí konektivity je slot pro paměťové microSD karty s kapacitou do 32 GB (není součástí balení) a microUSB konektor pro dobíjení baterie či přenos souborů. Díky možnostem propojit se s aplikací Polaroid Print, fotoaparát SNAP TOUCH Instant Digital zůstane aktuální zásluhou průběžné aktualizace. Můžete se tak těšit na nová vylepšení, bonusové funkce a další vychytávky. V dodávce naleznete napájecí microUSB kabel, 10 listů fotografického papíru Premium ZINK Photo Paper a poutko na zápěstí. Dvouletá záruční lhůta s možností vrácení peněž je standardem.

Vráceno - Použito

Fotoaparát Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital
Legenda Polaroidu přináší nyní nejnovější technologie instantního tisku díky Polaroid Snap Touch. Kompaktní design byl navržen pro uspokojení těch nejnáročnějších potřeb fotografů a navazuje na léty ověřené konstrukční prvky fotoaparátů Polaroid. Kombinuje výhody digitálního fotoaparátu a okamžitého tisku fotografií. Díky kompaktním rozměrům jej vložíte snadno do kapsy a přináší roky osvědčenou kvalitu za rozumnou cenu.

Snímek si vytisknete během okamžiku a zaznamenáte tak jedinečné a neopakovatelné životní chvilky.

Dotykový LCD displej nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, které hravě zvládnou děti i technicky méně zdatní jedinci. Displej také šetří Vaše peníze, protože si před tiskem můžete fotku nejprve prohlédnout a poté se rozhodnout, jestli chcete daný snímek vytisknout, nebo nikoli.

Bluetooth pro mobilní aplikaci (iOS a Android) spojí Váš chytrý telefon s fotoaparátem a umožní jeho ovládání vzdáleně.

Fotografie je možné uložit na paměťovou kartu pro archivaci nebo sdílení na sociálních sítích a internetu.

Na vyblbnutí si zaručeně zamilujete režim PhotoBooth, který pořídí až 6 snímků za 10 vteřin, nebo možnost tisku fotografie černobíle, ve stylu vintage sépia nebo dokonce fotografii umístit stylově do klasického Polaroid rámečku.

Časovač ulehčí pořizovaní skvělých selfie a indikátory Vás upozorní na nízkou hladinu baterie nebo papíru. Polaroid Snap Touch je vybaven také hledáčkem, který oceníte hlavně při kompozici snímků.

Technologie ZINK Zero Ink
Technologie výroby fotografie ZINK Zero Ink nepoužívá žádný inkoust, ale pokročilý kompozitní materiál fotopapíru a barvení krystalů působením tepla. Výstupem je vysoce kvalitní fotografie se sytými a plnými barvami. Potažení ochrannou vrstvou zajistí dlouhou životnost včetně naprosté odolnosti vůči blednutí barev nebo rozmazání zapříčiněno tekutinou.
Skvělou vychytávkou je možnost sundat zadní stranu fotografie, která obsahuje samolepící vrstvu. Tu si pak můžete jednoduše nalepit například do knihy přání nebo alba z rodinné akce, oslavy narozenin nebo svatby.

Polaroid – Legenda od roku 1948
Značka Polaroid je synonymem fotoaparátu s okamžitým výstupem fotografie. Historie instantní fotografie se začala psát v roce 1943, kdy se během dovolené 3 letá dcera Edwin H. Land, zakladatele Polaroidu, zeptala, proč nemůže vidět fotku hned po jejím vyfocení. První model Polaroid 95 se následně dostal na trh 26 Listopadu 1948, kdy se začala psát historie této průkopnické značky, která od té doby udává trend na poli optiky a je symbolem fotoaparátu pro okamžitou fotografii.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Klíčové vlastnosti fotografie Polaroid:

 • Výhodná cena fotografie
 • Syté a plné barvy
 • Ochranná vrchní vrstva – dlouhá životnost, odolnost vůči blednutí barev a rozmazání fotky
 • Možnost nalepení díky lepící vrstvě
 • Zink Zero Ink technologie plnobarevného tisku 2x3"

Klíčové vlastnosti fotoaparátu:

 • Dotykový LCD displej – možnost náhledu před tiskem = šetří peníze za nevydařené snímky
 • Bluetooth pro mobilní aplikaci s chytrým telefonem (iOS a Android)
 • 1/3,2" CMOS senzor s 13Mpx, s 3,4 mm f/2,8 objektivem
 • Full HD 1080p Video
 • Jednoduchá a intuitivní ovládatelnost
 • Kompaktní rozměry s bleskovým tiskem fotografie
 • Možnost fotografovat i během tisku fotografie
 • Ukládání fotografií na paměťovou kartu pro archivaci a sdílení na sociálních sítích
 • Režim PhotoBooth zachytí až 6 snímků během pouhých 10 vteřin
 • 3 unikátní režimy – barevný, černobílý, vintage sépia
 • Možnost tisku fotografií bez rámečku nebo s klasickým Polaroid rámečkem
 • Slot na MicroSD kartu do velikosti až 32GB (není součástí balení)

OBSAH BALENÍ:

 • Fotoaparát Polaroid SNAP TOUCH
 • Napájecí MicroUSB kabel
 • Fotografický papír Premium ZINK Photo Paper® , 10 listů
 • Poutko na zápěstí

Záruka 24 měsíců
Partnumber POLSTB
Obecné informace
instantní fotoaparát
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 2.5 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu