Digitální fotoaparát Samsung NX30 + 18-55mm černý

Kód zboží: 1 173 988

Digitální fotoaparát 20.3Mpix APS-C CMOS snímač, citlivost (ISO) 100 - 25600, výklopný displej

Zjistit dostupnost

Objevujte skryté životní okamžiky


Představujeme fotoaparát Samsung SMART CAMERA NX30. Díky hybridnímu automatickému zaostřování, snímači APS-C CMOS s rozlišením 20,3 megapixelů a krátkému času závěrky 1/8.000 s nebylo pořizování dokonalých záběrů ještě nikdy jednodušší.

Všestranný fotoaparát Samsung SMART CAMERA NX30 poskytuje výkon, jaký požadujete. Jeho snímač APS-C CMOS s rozlišením 20,3 megapixelů je zárukou brilantních záběrů i v situacích s nízkým osvětlením, hybridní systém automatického zaostřování nové generace zajišťuje přesné zaostřování a rychlost závěrky 1/8.000 sekundy vám umožňuje fotografovat rychle se pohybující objekty prakticky bez rozmazání. Své dokonalé záběry můžete také sdílet pomocí vestavěných technologií NFC (Near Field Communication) a Wi-Fi, které vám umožňují rychle odeslat fotografie do inteligentního telefonu nebo tabletu pouhým přiblížením fotoaparátu k danému zařízení. A konečně dynamický design a bezchybná konstrukční kvalita fotoaparátu NX30, včetně náklopného elektronického hledáčku v úrovni očí a otočného dotykového displeje Super AMOLED, jsou stejně profesionální jako fotografie, které pořizuje.Pořizujte lepší záběry ostřeji a rychleji

Pokročilé hybridní automatické zaostřování a snímač APS-C CMOS s rozlišením 20,3 megapixelů

Fotoaparát NX30, vybavený hybridním systémem automatického zaostřování a snímačem APS-C s rozlišením 20,3 megapixelů, který je ideální k pořizování bohatých snímků v kvalitě digitální zrcadlovky v bezzrcadlovém fotoaparátu, umožňuje bleskurychlé zaostřování a vytváření úžasných efektů hloubky ostrosti a rozostření. Hybridní systém automatického zaostřování kombinuje automatické zaostřování s detekcí fáze a kontrastu, čímž umožňuje rychlejší a přesnější zaostřování. 20,3 megapixelový snímač APS-C CMOS s rozměry 23,5 x 15,7 mm zachycuje maximální množství světla, díky čemuž vytváří nádherné fotografie a video bez šumu. A díky neuvěřitelně krátkému zpoždění závěrky vám fotoaparát NX30 umožňuje pořizovat přesné, ostré a detailní snímky rychleji.

Zastavte život

Rychlost závěrky 1/8.000 s

Zastavte rozhodující okamžik pomocí fotoaparátu Samsung SMART CAMERA NX30, který se může pochlubit špičkovou rychlostí závěrky 1/8.000 sekundy. Díky takto rychlé závěrce a rychlému systému automatického zaostřování dokážete perfektně zachytit pohyb, který nelze postřehnout pouhým okem, bez jakéhokoli rozmazání.

Získejte jiný pohled na život prostřednictvím věrných detailů

Náklopný elektronický hledáček s rozlišením 2.359.000 bodů a otočný dotykový displej Super AMOLED s úhlopříčkou 75 mm (3")


Náklopný elektronický hledáček kombinuje rozlišení 2.359.000 bodů se 100% pokrytím záběru, díky čemuž zřetelně uvidíte celou oblast obrazu. Displej Super AMOLED s rozlišením Full VGA a úhlopříčkou 75 mm (3") využívá pokročilou technologii OLED a zobrazuje neuvěřitelně živé a úchvatné barvy, špičkový obraz a ostrý pohyb prakticky bez rozmazání. Otočený displej lze naklonit nahoru či dolů v rozsahu 270° a otočit horizontálně v rozsahu 180°, abyste mohli komponovat a pořizovat velice dramatické záběry. Je také dostatečně jasný, díky čemuž je dokonale zřetelný i v exteriéru.

Výkonné jádro pro perfektní fotografování

Nové obrazové jádro DRIMe IV

Obrazový procesor DRIMe IV, založený na obrazovém jádru DSP nové generace od společnosti Samsung, věrně zachytí výjimečné okamžiky vašeho života. Tento procesor je rychlejší než jeho předchůdce a nabízí celkově lepší výkon včetně špičkové reprodukce barev a redukce šumu. Bez ohledu na to, zda pořizujete 2D nebo 3D záběry, se ze svých vzpomínek v rozšířené filmové kvalitě Full HD budete radovat po celý svůj život.

Prožijte znovu své vzpomínky v celé jejich kráse

Nahrávání videa v rozlišení Full HD (1080 / 60p) se stereofonním zvukem

Natáčejte video v rozlišení Full HD 1080 / 60p s živými detaily a přirozeným plynulým pohybem. Funkce Smart Range+ automaticky zvyšuje tonalitu detailů, takže stíny budou o něco světlejší a světlé plochy o něco tmavší. Fotoaparát Samsung SMART CAMERA NX30 je také vybavený standardním 3,5 mm konektorem pro mikrofon, díky čemuž dokáže s odpovídajícím mikrofonem zachytit působivý stereofonní zvuk, se kterým bude video kvalitnější a úplnější. Dokončili jste natáčení? Pomocí rozhraní HDMI se můžete svými brilantními záběry pochlubit na televizoru HDTV.

Čistší záběry při nízkém osvětlení pomocí širokého rozsahu ISO

ISO 100 - 25600

Pořizování přirozených záběrů v interiéru nebo venku v noci může vyžadovat větší citlivost ISO, než jakou poskytuje většina fotoaparátů. Fotoaparát Samsung SMART CAMERA NX30 vám umožňuje snímat s citlivostí až ISO 25600, což znamená, že je dvakrát citlivější než předchozí model. Díky tomu můžete vysokou rychlostí pořizovat fotografie s minimálním šumem a rozmazáním, a to i při nedostatečném osvětlení.

Ocenění
1. What Digital Camera - NX30 získala 90%, a ocenění "WDC Gold"
2. Trusted Reviews - NX30 získala v recenzi 9 z 10 možných bodů a ocenění "doporučujeme"
3. Ephotozine - NX30 získala v recenzi 4,5 z 5 možných bodů a ocenění "vysoce doporučujeme"

NX30
Snímky s pestrými barvami pořízené se Samsung NX30 jsou zachyceny prostřednictvím pokročilého snímače 20,3MPix APS-C CMOS. Díky druhé generaci režimu Samsung NX AF System II, který zajišťuje rychlé a přesné automatické zaostřování, zachytí Samsung NX30 nejrůznější momenty včetně rychle se pohybujících scén a předmětů. Právě takové okamžiky je možné vyfotit perfektně ostře díky mimořádně rychlé závěrce (1/8000 s) a funkci Continuous Shooting, která zachytí 9 snímků za sekundu. Jedinečný elektronický hledáček Tiltable Electronic Viewfinder nabízí nevšední perspektivu. Pokud jsou v cestě k dokonalému snímku postavy nebo fotograf touží po více kreativním úhlu, určitě přijde vhod 80 stupňový náklon hledáčku. Stejně tak uživatelé ocení otočný dotykový displej Super AMOLED s úhlopříčkou 76,7 mm (3 palce). Lze s ním bez problémů pohybovat ze strany na stranu až o 180 stupňů či nahoru a dolů až o 270 stupňů.

V návaznosti na úspěchy špičkové technologie SMART CAMERA nabízí fotoaparát NX30 pomocí NFC a Wi-Fi další generaci konektivity. Například funkce Tag&Go umožňuje sdílet okamžitě a snadno pouhým poklepáním na dispej fotoaparátu, NFC spáruje NX30 se smartphony a tablety.

Funkce Photo Beam přenáší obraz i video na smartphone nebo tablet pouhým dotykem obou zařízení, bez nutnosti dalšího nastavení. MobileLink umožňuje vybrat více snímků k odeslání do čtyř různých inteligentních zařízení najednou - každý může uložit fotografie, aniž by bylo nutné přijmout snímky na každé jednotlivé zařízení. AutoShare odešle každou zachycenou fotografii automaticky do smartphonu nebo tabletu a funkce Remote Viewfinder Pro umožňuje několik způsobů ovládání NX30 prostřednictvím smartphonu. Samozřejmě je možné fotoaparát ovládat i manuálně, včetně rychlosti závěrky a clony.

Fotoaparát Samsung NX30 obsahuje také sofistikovaný obrazový procesor nové generace DRIMeIV, který zajišťuje bezkonkurenční snímání a možnost nahrávání ve Full HD 1080/60p. Vysoká citlivost na světlo fotoaparátu Samsung NX30 s rozsahem ISO100 – 25600 zachytí perfektní obraz i za špatných světelných podmínek. Společně s technologií OIS Duo jsou stabilní záběry pro lepší nahrávání videa zaručené. Inovativní technologie umožňuje pomocí procesoru DRIMeIV také 3D snímání scén a předmětů objektivem Samsung 45mm F1.8 2D/3D. Použití OLED Color pro záznamy prostřednictvím fotoaparátu NX30 zaznamenává maximální kontrast a skutečné barvy.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla plast
Snímací čip
20
APS-C
CMOS
100
25600
Objektiv
1
18 mm
55 mm
Režimy a funkce
9 sn./s
Zaostřování a měření scény
1/8000 s
Displej a hledáček
elektronický
7.7 cm
1037000 pix
ano
ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Rozhraní
Ano
Záznam videa
Full HD (1920x1080) pix
AVI/MPEG4
Barva
černá
Další parametry
Li-Ion akumulátor
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.7 cm
Výška výrobku 9.6 cm
Hloubka výrobku 4.2 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 1.4 kg

Příslušenství k tomuto produktu