Digitální fotoaparát Sony Cyber-shot DSC-H300 černý (vrácené zboží 8800127171)

bazar
Značka: Sony , Kategorie: Pokročilé kompakty
Kód zboží: -9064241

Bazar - vrácené zboží 8800127171

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800127171

Kompakt s tělem zrcadlovky

Oceňujete, když má foťák odolné tělo, ale nepotřebujete zrcadlovku? Pak by pro vás mohl být tím pravým digitální fotoaparát Sony DSC-H300. Disponuje propracovaným tělem, promyšleným rozmístěním ovládacích prvků a mimořádně pokročilým intuitivním ovládáním. Navíc by nešlo o značku Sony, kdyby současně nenabízel snímky ve vynikající kvalitě, možnost aplikace zábavných kreativních režimů a prvotřídní součásti například v podobě výkonného objektivu.


Objektiv hodný obdivu

Co spolu s fotoaparátem Sony DSC-HC300 získáváte? Na kompaktní přístroj vynikající výbavu: snímač Super HAD CCD typu 1/2,3 s rozlišením 20,1 MPx a vysoce kvalitní objektiv CyberShot. Zatímco snímač nabídne barvami prozářené a ostré fotografie i v případě, že budete chtít vytvářet velkoformátové fotografie, objektiv s 35násobným optickým zoomem zajistí přesné a nerozmazané zvětšeniny i těch nejneuvěřitelnějších drobností. Velkou zásluhu na brilantním celkovém vyznění zajišťuje optický stabilizátor SteadyShot.

Máte zkušenost s tím, že displej vašeho staréhopřístroje nedisponoval dostatečným rozlišením, abyste byli schopni rozeznat drobné neostrosti? DSC-H300 zaručuje prvotřídní kvalitu 3palcovou Fine obrazovkou (7,5 cm) formátu 4:3 s rozlišením 460 800 bodů, která umožní vytvářet dokonalé fotografie již na první záběr. Pokud pracujete pod přímým slunečním světlem a na obrazovce toho příliš nerozeznáte, můžete využít pětistupňového nastavení jasu. Totožný postup, avšak v opačném směru, můžete zvolit i v případě práce za naprosté tmy.


Automatická i manuální optimalizace

Fotíte rádi spontánní a neopakovatelné okamžiky? Pak uvítáte schopnost automatického přizpůsobení se snímané scéně v podobě rychlé optimalizace parametrů k dosažení nejlepších výsledků. Pro stejný účel bylo věnováno mimořádné pozornosti pokročilému blesku, zajišťující vyvážené snímky s minimalizací šumu, a to i za zhoršených světelných podmínek. Tento nezbytný doplněk automaticky reguluje nastavení citlivosti ve prospěch zřetelnějších snímků, u nichž nedochází k žádným světelným odchylkám a celkově působí konzistentněji.

Je libo pohrát si s výslednou expozicí a neponechávat vše na přístroji? Díky plně manuálnímu režimu maličkost. Kromě toho si můžete vybírat z režimu programové automatiky, volby scény nebo z některého z obrazových efektů. Těšit se můžete na funkci 360° panoramatického záběru, umožňující po stisknutí příslušeného tlačítka a pohybu fotoaparátu kolem své osy sloučit pořízené záběry dohromady. Získáte tak atraktivní obrazovou scenérii, na níž v jediném okamžiku zachytíte pohled do všech světových stran.

Procvičujte své filmařské dovednosti

Máte pocit, že z některých situací by bylo možné vytvořit zajímavý videosnímek? Není problém. Sony DSC-H300 poslouží i jako alternativní videokamera, která zvládne zaznamenávat v HD kvalitě o rozlišení 1280 x 720 bodů při 30 snímcích za vteřinu, případně v režimu VGA při rozlišení 640 x 480 bodů. Podobně jako u fotografování se můžete vyžít v některých z nabízených kreativních režimů: fotoaparát na hraní, pop artové barvy, částečná barva či měkký high-key.

Fotoaparát je kompatibilní s celou řadou paměťových microSD karet, na kterou se snímky ukládají ve formátu JPEG (foto), případně mp4 (video). K dispozici je rovněž interní paměť s kapacitou přibližně 55 MB. S dodávanou AA baterií dokážete vytvořit až 350 snímků potažmo 175 minut audiovizuálního záznamu na plné nabití. Co více si přát? Nechybí Hi-Speed USB (USB 2.0) konektor a víceúčelový konektor AV/USB. Součástí dodávky je baterie, popruh přes rameno, krytka a popruh objektivu, kabel USB s více konektory a návod k obsluze.

Vráceno - Použito

Digitální kompaktní fotoaparát
Snadné používání, výkonný zoom s věrnými detaily obrazu

Snadné vytváření působivých snímků díky 35x optickému zoomu, 20MP snímači, videu v rozlišení HD a kreativním efektům

  • Přibližte se k objektu díky 35x optickému zoomu
  • Zachyťte detaily pomocí 20,1MP snímače a HD videozáznamu
  • Snadné používání, pevné a pohodlné tělo digitální zrcadlovky

Vlastnosti a funkce
Pořizujte 20MP fotografie - Obrazový snímač Super HAD CCD™ s rozlišením 20 efektivních megapixelů vám umožní snadno zachytit krásu a emoce jedinečných okamžiků.
Skvělý zoom, který snadno zachytí vše bez výměny objektivu. - K dispozici máte 35x optický zoom, který se plynule zasune do těla fotoaparátu a zachytí vše, nač si vzpomenete.
Získejte širší pohled na věc - Mějte jistotu, že na snímku nebude nic chybět: širokoúhlý objektiv zachytí více z dovolené, interiérů a skupinových fotografií
Profesionální provedení jako u DSLR - Snímejte jako profesionál pomocí kvalitního provedení těla a jistého, pohodlného gripu, který se podobá větší a objemnější digitální zrcadlovce.
Přidejte umělecké obrazové efekty - Přidejte kreativní efekty k fotografiím, videozáznamům a panoramatům bez nutnosti stahovat a používat software pro úpravu snímků.
Neponechávejte to na náhodě - Inteligentní automatický režim rozpozná nejrůznější scény a automaticky upraví nastavení, takže můžete vždy získat detailní výsledky
Fotoaparát na baterie AA zvládne opravdu hodně - Vyzkoušejte fotoaparát na baterie AA s tělem digitální zrcadlovky a popusťte uzdu své kreativitě. Baterie typu AA (suchý článek) jsou snadno dostupné a jednoduše se vyměňují.
Snímejte ostré záznamy v kvalitě HD - Speciální tlačítko snímání filmů usnadňuje filmování čistých a detailních videoklipů v kvalitě HD, které si můžete přehrávat v televizoru HD.
Žádné starosti s nejistýma rukama - Optický stabilizátor obrazu SteadyShot odstraňuje chvění fotoaparátu a přináší čistší, ostřejší snímky bez rozmazání
Prohlédněte si jemnější detaily - Komponujte a prohlížejte své snímky a videozáznamy na velkém 7,5cm (3,0") displeji LCD Clear Photo s velmi vysokým rozlišením
Zalichoťte portrétované osobě - Nechte při snímání portrétů fotoaparát automaticky odstranit nedostatky pleti, projasnit zuby, rozšířit oči a odstranit lesk na čele.

Specifikace

Objektiv
Optický zoom 35x
Zoom s čistým obrazem NE
Digitální zoom 20 MP přibl. 70x / 10 MP přibl. 49x / 5 MP přibl. 69x / VGA přibl. 280x / 2 MR (16:9) přibl. 93x
F F3,0 (Š) až 5,9 (T)
Ohnisková vzdálenost (f= mm) f = 4,5 až 157,5 mm
Ohnisková vzdálenost (přepočtená na 35 mm) f = 27,2 až 954 mm
Režim Makro (cm) iAuto: AF (Š: přibl. 1 cm (0,03 ft) až nekonečno, T: přibl. 150 cm (4,92 ft) až nekonečno) / Program Auto: AF (Š: přibl. 1 cm (0,03 ft) až nekonečno, T: přibl. 150 cm (4,92 ft) až nekonečno)
Průměr filtru (mm) NE
Možnost použít předsádky NE
Objektiv Carl Zeiss® NE
Sony G NE

Snímač obrazu
Typ snímače Snímač Super HAD CCD™
Velikost (palce) Typ 1/2,3 (7,76 mm)

Fotoaparát
Efektivní pixely (megapixely) Přibl. 20,1
Procesor Bionz NE
Funkce rozpoznání obličeje ANO
Smile shutter ANO
Režim pro jemné pleťové odstíny ANO
Rozostření pozadí NE
GPS NE
Vodotěsný NE
Korekce protisvětla s vysokým dynamickým rozsahem NE
Obrazové efekty Fotoaparát na hraní, Pop artové barvy, Částečná barva, Měkký High-key
Panoramatický záběr Ano (360stupňový panoramatický záběr)
Inteligentní panoramatický záběr NE
Panoramatický záběr pod vodou NE
3D panoramatický záběr NE
Redukce šumu Clear RAW NR NE
Oblast automatického zaostření (vícebodové měření) ANO
Oblast automatického zaostření (měření na střed) ANO
Oblast automatického zaostření (bodové měření) ANO
Oblast automatického zaostřování (flexibilní bodové ostření) NE
Ruční ostření NE
Clona – automatický režim F3,0 / F7,7 (Š), 2 kroky s filtrem ND / Program Auto F3,0 / F7,7 (Š), 2 kroky s filtrem ND
Clona – režim priority NE
Clona – ruční režim NE
Rychlost závěrky – automatický režim (s) iAuto (2" až 1/1500) / Program Auto (1" až 1/1500)
Redukce šumu NR Slow Shutter NE
Funkce upozornění Hand Shake Alert NE
Kontrola expozice ±2,0 EV, v krocích po 1/3 EV
Vyvážení bílé Automaticky, Denní světlo, Zataženo, Zářivka1, Zářivka2, Zářivka3, Žárovka, Blesk, Jeden stisk, Nastavení jedním stiskem
Automatické vyvážení bílé ANO
Měření osvětlení (vícebodové) ANO
Měření osvětlení (na střed) ANO
Měření osvětlení (bodové) ANO
Nastavení ostrosti NE
Nastavení sytosti NE
Nastavení kontrastu NE
Citlivost ISO (REI) ISO 80–800 (Auto), ISO 80–3200 (Program Auto)
Volba scény Měkký záběr / Měkké tóny pleti / Noční portrét / Noční scéna / Vysoká citlivost / Pláž / Sníh / Ohňostroj / Gurmán / Domácí zvíře / Krajina

SteadyShot
Možnost stabilizace SteadyShot NE
Možnost optické stabilizace SteadyShot ANO

Systém automatického zaostření
Osvětlovač AF Auto / Vyp.

Vestavěný blesk
Režim blesku Automaticky / Zapnutý blesk / Pomalá synchronizace / Vypnutý blesk / Zdokonalený blesk
Korekce červených očí Auto / Zap / Vyp
Blesk s automatickou synchronizací podle denního světla NE
Omezení vzdálenosti s bleskem (m) Citlivost ISO automaticky: přibl. 0,4 m až 6,8 m (1,3 ft až 22,3 ft) (Š) / přibl. 1,5 m až 3,6 m (4,9 ft až 11,8 ft) (T), ISO3200: až přibl. 13,7 m (44,9 ft) (Š) / přibl. 7,2 m (23,6 ft) (T)

LCD/hledáček
Velikost obrazovky LCD (palce) 7,5 cm (typ 3,0)
Displej LCD – celkový počet bodů 460,8
Typ monitoru LCD ClearPhoto TFT
Automatické sledování jasu NE
Optický hledáček NE
Elektronický hledáček (EVF) NE

Záznam
Záznamová média Memory Stick Duo™ / Memory Stick PRO Duo™ / Memory Stick PRO Duo™ (vysokorychlostní) / Memory Stick PRO HG Duo™ / Memory Stick Micro™* / Memory Stick Micro™ (Mark 2)* / Memory Stick XG-HG Duo™
Záznamová média II Paměťová karta SD / SDHC / SDXC / microSD* / microSDHC* / microSDXC*
Formát záznamu Fotografie: JPEG, videozáznam: mp4
DCF (Zásady paměťového systému fotoaparátu) ANO
DPOF (Digital Print Order Format) ANO
Režim Burst (snímání v sériích)(snímky) Přibl. 8 sn./s
Interval série Burst (přibližně v sekundách) Přibl. 1,25 s (100 snímků)
Velikost fotografií (20 MP 5152 x 3864) ANO
Rozměry fotografie (18 M 4896 x 3672) NE
Velikost fotografií (12 MP, 4000 x 3000) NE
Velikost fotografií (10 MP, 3648 x 2736) ANO
Velikost fotografií (9 MP, 3456 x 2592) NE
Velikost fotografií (5 MP, 2592 x 1944) ANO
Velikost fotografií (3,1 MP, 2048 x 1536) NE
Velikost fotografií (VGA; 640 x 480) ANO
Velikost fotografie (režim 16:9, 1920 x 1080) ANO
Velikost fotografií (režim 16:9, 5152 x 2896) ANO
2D panorama 360° (11 520 x 1080) / Široký (7152 x 1080 / 4912 x 1920) / Standardní (4912 x 1080 / 3424 x 1920)
3D Panorama NE
Rozměry videozáznamu (1920 x 1080 50p přibl. 28 Mb/s) NE
Rozměry videozáznamu (1920 x 1080 50i přibl. 24 Mb/s) NE
Velikost videozáznamu (1440 x 1080, 25 sn./s, Fine, přibl.12 Mb/s) NE
Rozměry videozáznamu (1280 x 720 50i Fine přibl. 9 Mb/s) ANO
Velikost videozáznamu (1280 x 720 30 snímků za sekundu Standardní Přibližně 6 Mb/s) ANO
Velikost videozáznamu (1280 x 720, 25 sn./s, Fine, přibl. 6 Mb/s) NE
Velikost videozáznamu (640 x 480 30 snímků za sekundu přibližně 3 Mb/s) ANO
Velikost videozáznamu (640 x 480, 25 sn./s, přibl. 3 Mb/s) NE
Velikost videozáznamu (320 x 240 30 snímků za sekundu) NE

Přehrávání/úpravy
Přehrávání HD (vysoké rozlišení) NE
Prezentace(přehrávání/hudba/filmy) ANO
Funkce Trimming ANO
Zoom pro přehrávání ANO (8x)
Funkce Cue & Review (MPEG) ANO
Přehrávání podle indexů 16 / 25 snímků
Otočení obrazu ANO
Automatické otočení obrazu ANO
Automatické seskupování a rozpoznání nejlepšího snímku NE

Obecné
Indikátor zbývající energie baterie ANO
Indikátor histogramu ANO
PTP (Protokol pro přenos obrázků) ANO
PIM (Print Image Matching) ANO
PictBridge NE
Režim Shop Front NE
Doba přípravy na provoz od spuštění – (přibližně v sekundách) přibl. 1 s
Jazyk nabídky Angličtina, francouzština, němčina, španělština, italština, portugalština, holandština, švédština, norština, dánština, finština, polština, čeština, maďarština, turečtina, řečtina, bulharština, chorvatština, rumunština, ruština

Konektory
Vícefunkční konektor s vysokým rozlišením Víceúčelový (AV/USB), Hi-Speed USB (USB 2.0)
Vícefunkční konektor ANO
Výstup AV ANO
Rozhraní USB 2.0 Hi-Speed ANO

Napájení/další
Systém baterií Baterie AA
Dodávaná baterie DC 6,0 V
Stamina (životnost baterie) – s dodanou baterií (bateriemi) v normálním fotografickém režimu Přibl. 350 / přibl. 175 min.
Baterie pro hodiny NE
Hmotnost (g) přibl. 495 g (1 lb 1,5 oz)
Váha s příslušenstvím (g) přibl. 590 g (1 lb 4,8 oz)
Dodávaný software Domovská stránka PlayMemories
Dodávané příslušenství Baterie AA, popruh přes rameno, krytka objektivu, univerzální kabel USB, návod k obsluze, popruh objektivu

Rozměry
Šířka (mm) 127,5
Výška (mm) 89
Hloubka (mm) 91,7

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
kompakt
Odolné provedení nemá
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Snímací čip
CCD
20,1 Mpx
JPEG
Objektiv
35 x
280 x
27.2 mm
954 mm
Ano
3.5 – 5.9
80
3200
Displej a hledáček
bez hledáčku
7.5 cm
460800 pix
Ne
Rozhraní
Ne
Ne
Ne
Záznam videa
HD (1280x720) pix
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Barva
černá
Další parametry
AA
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.8 cm
Výška výrobku 8.9 cm
Hloubka výrobku 9.2 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 20.5 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu