NANOkosmetika pro váš DŮM i VŮZ


Představte si, že lesk vašeho čerstvě umytého auta odolá každému počasí. Nebo že doma snadno odstraníte zašlou špínu ve sprchovém koutě. Seznamte se s převratnou novinkou – čisticími prostředky na bázi nanotechnologie. Už nemusíte utrácet za nekvalitní vosky a šampóny, ani rezignovaně obcházet zdánlivě nevyčistitelné umyvadlo. Produkty nanokosmetiky STILLGUARD zabodují i tam, kde běžné kosmetice dávno došel dech!

Set nanokosmetiky STILLGUARD pro automobily – dokonalý dárek pro vašeho partnera! S touto sadou dostane jeho vůz komplexní péči, díky níž bude nejen skvěle vypadat, ale zároveň bude mít zajištěnu i dlouhotrvající ochranu před rozmary počasí i mechanickým poškozením.

Set nanokosmetiky STILLGUARD pro čistou domácnost – překvapení pro každou hospodyňku! Úklid domova nebyl nikdy tak snadný a účinný jako s nanokosmetikou. Bez namáhavého drhnutí nejen odstraníte nejrůznější nečistoty, ale zároveň zajistíte vašemu nábytku dlouhotrvající ochranu.

Seřadit:

Jak to funguje?
Při použití přípravku se na povrchu materiálu vytvoří extrémně pevná mřížka z nanočástic. Ty jsou tak malé, že jsou lidskému oku neviditelné. Nanočástice pronikají do všech nerovností a otvorů a zároveň mají úžasnou dovednost odpuzovat vodu, mastnotu, bakterie a další organické nečistoty. Tím nejen významně usnadňují úklid nejrůznějších povrchů, ale zároveň radikálně zlepšují jejich stav, chrání je před mechanickým poškozením a prodlužují životnost materiálů.

Seřadit: