REVOLUCE V ÚKLIDU! NANOkosmetika pro dům i vůz

Převratný objev, který hýbe světem! Čisticí prostředky na bázi NANOkosmetiky navždy změní váš pohled na úklid! Zapomeňte na nekvalitní vosky a šampóny. NANOkosmetika si hravě poradí s každou nečistotou i odolným vodním kamenem. Ošetřeným povrchům navíc dodává dlouhotrvající lesk a chrání je před poškozením. Úklid nikdy nebyl účinnější!

Set nanokosmetiky STILLGUARD pro automobily – zajistí komplexní péči o vašeho plechového miláčka, dodá laku jedinečný lesk a ochrání ho před rozměry počasí.

Set nanokosmetiky STILLGUARD pro domácnost – odhalte tajemství jednoduchého úklidu. Už nikdy žádné namáhavé drhnutí. NANOkosmetika účinně boduje všude tam, kde běžné kosmetice dávno došel dech.

POZOR: Revoluční set NANOkosmetiky s exkluzivní slevou 300 Kč. Vyzkoušejte tyto nadčasové čisticí prostředky za jedinečnou cenu!

Seřadit:

Jak to funguje?
Při použití přípravku se na povrchu materiálu vytvoří extrémně pevná mřížka z nanočástic. Ty jsou tak malé, že jsou lidskému oku neviditelné. Nanočástice pronikají do všech nerovností a otvorů a zároveň odpuzují vodu, mastnotu, bakterie a další organické nečistoty. Tím nejen významně usnadňují úklid nejrůznějších povrchů, ale zároveň radikálně zlepšují jejich stav, chrání je před mechanickým poškozením a prodlužují životnost materiálů.

Seřadit: