Domácí pekárna Guzzanti GZ 620 nerez (vrácené zboží 8800242851)

bazar
Značka: Guzzanti , Kategorie: Domácí pekárny
Kód zboží: -9061523

Bazar - vrácené zboží 8800242851

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800242851

Každý domov prostoupí vůně čerstvě upečeného chleba!

Nebaví vás stále chodit pro chleba? Upečte si svůj vlastní bez konzervačních látek a chemických dochucovadel! Plně automatická domácí pekárna Guzzanti GZ 620 v elegantním kabátě z nerezové oceli vykouzlí křupavý a čerstvý chléb z přesně vybraných surovin. Nabízí bohatou nabídku programů, se kterou si upečete přesně takový chleba, který vám nejvíce chutná.
Denně čerstvé pečivo

Domácí pekárna Guzzanti GZ 620 představuje vynikající řešení, jak si připravit domácí zdravý chléb podle své chuti. Navíc je samotný proces pečení nadmíru jednoduchý. Stačí nasypat požadované suroviny do formy a o vše ostatní už bude postaráno. Potěšte sebe i svou rodinu lákavou vůni čerstvě upečeného a křupavého chleba, který budete mít s touto domácí pekárnou vždy po ruce.Propečený, malý nebo velký?

Pekárna je automatický přístroj, který připraví domácí chléb dle vašich požadavků. Vybrat si můžete hned ze tří velikostí pečeného chleba o hmotnosti 500, 700 a 1000 gramů. Snadno a bez práce tak připravíte čerstvé pečivo k romantické snídani o dvou nebo několik výtečných bochníků pro setkání s přáteli. Stejně tak lze nastavit stupeň propečení kůrky, od varianty světlá, přes střední až po tmavou. Veškeré nastavení provedete pomocí dotykového ovládání, které vám následně zobrazí přehledný LCD displej.Programy pro každého

K dispozici máte až 19 programů, které dokážou uspokojit chuťové buňky opravdu každému. Kromě základních programů pro oblíbený klasický chléb zde najdete také chléb bezlepkový, rýžový, francouzský nebo celozrnný. Již se nemusíte spoléhat na velkovýrobu, složení budete mít plně pod kontrolou. Pekárna vám upeče nejen výtečný chléb, ale nabízí možnost přípravy zavařenin, jogurtu, džemu, těsta na koláče, dezerty, funkci rozmrazování či dokonce vaření rýže. Celý průběh pečení můžete sledovat díky skleněnému okénku ve víku.Komfortní použití

Využít můžete funkci odloženého startu až o 15 hodin a přichystat si tak čerstvý chléb v momentě, kdy ráno vkročíte do kuchyně. Požadovanou teplotu po dopečení pekárna udrží po dobu až 60 minut. V případě výpadku proudu oceníte, že si pamatuje nastavené funkce až 10 minut. O snadnou údržbu se postará nepřilnavý povrch vyjímatelné formy i hnětacího háku, který je součástí balení. Na stabilní umístění na lince se můžete spolehnout díky gumovým nožičkám, které nekloužou.

Vráceno - Použito

Guzzanti GZ 620 pekárna chleba

Plně automatická domácí pekárna chleba připraví kvalitní čerstvý chléb dle vaší libosti s hmotností až do 1000g
Průběh programu lze sledovat skleněným průzorem ve víku i na přehledném displeji. Zvukový signál před zahájením samotného pečení upozorní na možnost přidání dalších surovin.
Neobyčejně snadná v obsluha, díky ní si upečete přesně takový chleba, který Vám nejvíce chutná – zdravý a přirozený, bez konzervačních látek a chemických ochucovadel.
Pekárna má až 19 automatických programů pečení a funkci nastavení času, díky této funkci bude chléb upečen přesně v požadovanou dobu. Příjemná je funkce udržení teploty po dobu 60minut .

 • Volitelný objem 500, 750 a 1000g
 • Povrch pekárny z nerezové oceli, skleněné okénko ve víku
 • LCD display a dotykové ovladače umožňující nastavení programu, času a stupně propečení
 • Mezi 19 programy pro přípravu různých druhů chleba je i program pro přípravu bezlepkového chleba, rýžového chleba, Francouzský chléb, celozrnný chléb, zavařeniny, jogurtu, džemu, těsta na koláče, dezerty, rozmrazování či dokonce rýže
 • Možnost nastavení stupně propečení kůrky: světlá, střední, tmavá
 • Odložený start až o 15 hodin
 • Udržení teploty po dobu 60 minut
 • Paměť pro případ výpadku proudu až po dobu 10 minut
 • Pro snadné čištění vyjímatelná forma na chléb i hnětací hák s nepřilnavým povrchem
 • Napájecí kabel o délce 1,2m
 • Protiskluzové nožičky
 • Příkon 550W, 220-240V~50Hz
 • Rozměry (V x Š x H) 27,5 x 35,5 x 24 cm
 • Váha 5,5 kg

Záruka 24 měsíců
Další parametry
LCD
Max. kapacita 1000 g
Počet programů 19
Počet hnětacích háků (v nádobě) 1
Bezlepkové pečení Ano
Nastavení zabarvení kůrky světlá, střední, tmavá
Ano
Příkon 550 W
Pečení baget Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.5 cm
Výška výrobku 27.5 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 5.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.5 cm
Výška balení 32.8 cm
Hloubka balení 27.5 cm
Hmotnost balení 5.5 kg
Více informací Méně informací