Domácí pekárna KENWOOD BM450 hliník

Značka: KENWOOD , Kategorie: Domácí pekárny
Kód zboží: KENBM450

Špičkový model mezi domácími pekárnami chleba nabízí vynikající výkon a všestranné použití. Tato pekárna využívá horkovzdušný systém pečení, který zajistí dokonalou teplotu a perfektní rovnoměrné...

Zjistit dostupnost

Domácí pekárna KENWOOD BM450KENWOOD BM450, hliník


Kenwood BM450 je špičková domácí pekárna s mnoha funkcemi. Vnější část pekárny tvoří kovový kryt, který zajišťuje výborné využití pečicího tepla uvnitř pekárny. Kovový kryt z leštěného nerezu navíc dodává pekárně moderní vzhled. Vnitřní nádoba na pečení má nepřilnavou povrchovou úpravu, takže vyklopení chleba z pekárny půjde vždy hravě.


Obzvláště vypečená


Domácí pekárna Kenwood dokáže dokonale udržet optimální teplotu a díky horkovzdušnému pečení zajistí i rovnoměrné propečení pečiva. Pekárna má kapacitu až 1 000 g surovin pro přípravu pecnu chleba. Zvolit si můžete také úroveň propečení chleba, a to nízkou, střední nebo vysokou, podle toho, jak moc křupavou kůrku máte rádi. Pekárna rovněž nabízí nastavení jednotlivých fází (předehřátí, hnětení, kynutí a pečení) přesně podle vašich potřeb. V pekárně se tedy nemusíte omezovat jen na pečení chleba, ale můžete ji využít například na hnětení a kynutí kynutého těsta pro pečení koláčů.


Mistr pekař Kenwood.

 


Namíchejte si vlastní chutě


Dokonalé promíchání mouky s dalšími surovinami na přípravu těsta je umožněno jedinečným Kenwood hnětacím hákem. Pokud chcete s přípravou těsta experimentovat a přidávat do něj oříšky nebo semínka, nemusíte se ničeho obávat, pekárna Kenwood se postará o to, aby byl výsledek dokonalý. Dokáže totiž přidávat a dávkovat jednotlivé ingredience ve správný čas tak, aby byl výsledný chléb bez chybičky.


Domácí pekárna KENWOOD BM450
omácí pekárna KENWOOD BM450


 


Od chleba po marmeládu


Pekárna nabízí výběr jednoho z 15 standardních pečicích programů pro nejrůznější druhy chlebů a těst a dalších 5 volitelných programů, které můžete nastavit přesně podle svých potřeb. Samozřejmostí je také funkce na pečení bezlepkového chleba, což zajisté ocení všichni celiaci. S funkcí Rapid bake dokáže pekárna upéct chleba za pouhých 58 minut! Tuto funkci oceníte zejména pokud znenadání zjistíte, že vám doma došlo pečivo. V použití pekárny se nemusíte omezovat jen na pečení chleba, pekárna je totiž navíc vybavena zvláštním programem pro přípravu domácí marmelády.


 


Domácí pekárna KENWOOD BM450


Pečení pod dohledem


Díky velkému průhlednému okénku a vnitřnímu osvětlení pekárny budete mít vždy přehled a kontrolu nad průběhem pečení. Praktický LCD displej vás bude přehledně informovat o průběhu aktuálního pečicího programu, a tak se snadno dozvíte, kdy bude chléb upečený. Výhodou je také ochrana proti přerušení proudu. K pekárně je také dodáván odměřovací pohárek a lžíce, které vám pomohou k přesnému dávkování surovin na přípravu těsta.

Špičkový model mezi domácími pekárnami chleba nabízí vynikající výkon a všestranné použití. Tato pekárna využívá horkovzdušný systém pečení, který zajistí dokonalou teplotu a perfektní rovnoměrné propečení. S funkcí rychlého pečení máte hotový bochník chleba za méně než jednu hodinu. BM450 má široký výběr programů a funkci automatického dávkování ingrediencí. Nabízí rapid program - chléb je hotový za 58 minut, 15 standardních programů a navíc 5 programů, které si můžete uzpůsobit Vašim potřebám. Nastavitelné jsou všechny fáze: předehřátí, hnětení, kynutí a pečení.

 • “Touch Sence” dotykové ovládání pro jednoduchost
 • dispensor na přidávání ingrediencí s kapacitou 125 g automaticky dávkuje ve správný čas suroviny pro Váš chléb (semínka, oříšky ...)
 • jedinečný Kenwood hnětací hák pro dosažení o nejlepšího promíchání a prohnětení těsta
 • možnost nastavení 5 vlastních programů
 • objemová kapacita 1000 g
 • 15 programů pro různé druhy chleba a těsta, včetně 58-minutového programu rychlopečení „Rapid bake“ a bezlepkového programu
 • program pro vaření marmelády
 • 3 stupně opékání do hněda: lehké, střední a tmavé
 • funkce udržování teploty 1 hodinu
 • předprogramování až na 12 hodin
 • ochrana proti přerušení elektrického proudu
 • LCD-displej s ukazatelem stavu programu
 • velké průhledové okénko, vnitřní osvětlení
 • vnitřní nádoba s protipřilnavou úpravou
 • odměřovací pohárek a lžíce
 • vnitřní a vnější kovový kryt pro optimální využití pečícího tepla, kovový kryt z leštěného nerezu

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
ano
Max. kapacita 1000 g
Počet programů 15
Počet hnětacích háků (v nádobě) 1
Bezlepkové pečení Ano
Nastavení zabarvení kůrky světlá, střední, tmavá
Ano
Příkon 780 W
Pečení baget Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 38.5 cm
Výška výrobku 31.5 cm
Hloubka výrobku 23.5 cm
Hmotnost výrobku 9.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47.0 cm
Výška balení 43.0 cm
Hloubka balení 32.0 cm
Hmotnost balení 10.4 kg
Více informací Méně informací