Domácí telefon Siemens Gigaset A420 (S30852-H2402-R601) černý

Značka: Siemens , Kategorie: Telefony pevné
Kód zboží: 785 723

Domácí telefon

Zjistit dostupnost

Čistá funkčnost.

  • 1,8” velký, podsvícený displej s vysokým kontrastem
  • Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel
  • Vynikající kvalita zvuku HSPTM, i v režimu handsfree
  • Doba hovorů/pohotovostní doba až 20/240 hodin
  • Přepínač den/noc volitelně vypne vyzvánění sluchátka
  • Displej a klávesa signalizují zmeškané hovory
  • Opětovné vytáčení posledních 10 čísel jedním kliknutím
  • Ztišení anonymních hovorů
  • Rozšiřitelný až na 4 sluchátka
  • Režim ECO Plus bez radiace1

Solidní konstrukce, praktická funkčnost a jasný design z tohoto telefonu činí hodnotnou volbu.
Hledáte-li jednoduchý, stabilní telefon, který by pokryl vaše každodenní telefonické potřeby, pak je Gigaset A420 optimální volbou. Jeho velký, podsvícený displej má vysoký kontrast pro snadné čtení a navigaci. Všechny důležité kontakty můžete mít na dosah během vteřin díky telefonnímu seznamu až na 100 jmen a čísel. Hovory vás zastihnou v absolutní čistotě, a to i v režimu handsfree, prostřednictvím vynikající kvality zvuku HSPTM. Gigaset A420 je vybaven režimem ECO Plus, aby vaše domácí prostředí zůstalo i nadále šetrné vůči životnímu prostředí.

Volání bez námahy
Gigaset A420 byl navržen tak, abyste měli při volání pohodlí. Proto jeho 1,8“, podsvícený displej září bílým světlem a má vysoký kontrast – aby bylo čtení a navigování v menu bez problémů. Proto byla do modelu Gigaset A420 zabudována také technologie vynikajícího zvuku HSPTM – aby byly zajištěny jasné konverzace, a to i v režimu handsfree. Nikdy se nemusíte obávat o životnost baterie telefonu, neboť Gigaset A420 nabízí dobu hovorů dlouhou až 20 hodin a pohotovostní dobu dlouhou až 240 hodin. Solidní konstrukce přináší spolehlivou praktickou funkčnost.

Personalizované pohodlí
Mějte své přátele a rodinu na blízku: Gigaset A420 vám umožní uložit až 100 jmen a čísel v telefonním seznamu pro rychlé a snadné volání. Přepínač den/noc vám dovoluje vypnout vyzvánění sluchátka, pokud chcete mít nerušený spánek. Ztišení anonymních hovorů volitelně vypíná vyzvánění telefonu u neidentifikovaných volajících. Gigaset A420 je také možno rozšířit o 4 přídavná sluchátka, a tak můžete v domácnosti zřídit několik telefonních stanic. S těmito nástroji a možnostmi můžete Gigaset A420 upravit přesně podle vašich potřeb.

Účinné funkce
Chcete vědět, kdo vám volal, když jste nebyli doma? Gigaset A420 zobrazuje zmeškané hovory na svém podsvíceném displeji. Také má klávesový signál, který vás o zmeškaném hovoru ihned informuje. Chcete pokračovat v předcházející konverzaci? Využijte funkce opětovného vytáčení modelu Gigaset A420 – jedním kliknutím můžete znovu vytočit posledních 10 zadaných čísel.

ECO DECT: čistá úspora energie a bez radiace1
Energeticky úsporné napájení přístroje Gigaset A420 spotřebuje méně elektřiny3, a tak je šetrnější vůči životnímu prostředí a vaší peněžence. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset i tento model variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Režim ECO Plus bez radiace4 navíc vysílací výkon vypne, když je telefon v pohotovostním režimu.

Pro snadné volání objevte stabilní a spolehlivý Gigaset A420 – opravdu hodnotný domácí telefon.


Odkaz na stránku výrobce
Záruka 24 měsíců
Partnumber S30852-H2402-R601
Typ
Typ přístroje bezdrátový
Displej
ano
Displej telefonu Ano
Telefonování
Dosah signálu - v zástavbě 50 m
Dosah signálu - volné prostranství max. 300 m
Záznamník hovorů Ne
Kontakty – hovory
Telefonní seznam (počet kontaktů) 100
Funkce telefonu
Služba SMS Ne
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.9 kg