Dron DJI Mavic Air Fly More Combo (DJIM0254CR) červený

Značka: DJI , Kategorie: Drony
Kód zboží: DJIMAVICAIRFLYMCR

Produkt roku 2018 - Dron 4K (3840x2160), ovládání pomocí aplikace/ovladače/gest, Wi-Fi, max. doba letu 21 min., návrat domů, max. rychlost 19 m/s, interní paměť 8 GB/microSD karta

Zjistit dostupnost


DJI Mavic Air, Fly More Combo, 4K kamera, Flame Red


DJI je na osobní drony přední světový expert a poloprofesionální model Mavic Air patří k jejím prémiovým kouskům. Skládací kvadrokoptéra (tedy se čtyřmi vrtulemi) je učiněným zázrakem funkčního designu a inženýrství a bude vás doprovázet na každé výpravě za dobrodružstvím. Nabízí jednoduché a vybalancované manévrování s integrovaným pokročilým systémem pilotní asistence APAS, který neustále monitoruje okolí dronů ve střech samostatných směrech a předchází kolizím, a soustavou funkcí FlightAutonomy 2.0, která se stará o co nejlepší pocit z letu.


Rychlý jako blesk


Mavic Air je ve vzduchu obratný a nedostižný. Dokáže vyvinout rychlost až 68,4 km/h, při maximální letové výšce 5000 metrů nad mořem a maximálním doletem 10 km. Na jedno nabití vydrží ve vzduchu 21 minut, pak je potřeba buď vyměnit akumulátor anebo dron znovu dobít. Díky posílenému Wi-Fi přenosu videa dokáže streamovat do telefonu živý obraz o kvalitě 720p až na vzdálenost 4 km, což je skutečně úctyhodný výkon. Vlastníte-li navíc brýle DJI Goggles (nejsou součástí balení), můžete si vychutnat jedinečný pohled z ptačí perspektivy přímo na vlastní oči.


Skvělé rozlišení v nebeské výšce


Kamera dronu Mavic Air dokáže snímat video v rozlišení až 4K při snímkování 30 fps, zorném poli 85° a stabilizací ve třech osách. Kamera disponuje také režimem zpomalených záběrů slow motion, ale ty pravé psí kusy si s ní užijete až během focení, k němuž nabízí celou škálu zajímavých funkcí a vychytávek. Příkladem za všechny je například funkce 32 Mpx Sphere, která z 25 fotografií poskládá sférické panorama celého okolí dronu. Všechna videa a snímky se ukládají na integrované úložiště o velikosti 8 GB, které lze pomocí micro SD karty rozšířit až na 128 GB.


Fly More Combo balení


Rozšířené balení Fly More Combo je určeno všem, kdo se nehodlají smiřovat dobou letu a plánují brázdit nebeskou výšinu co nejdéle to jde. Kromě běžného příslušenství obsahuje navíc: 2× inteligentní letovou baterii, další náhradní sadu letových vrtulí, nabíjecí hub na baterii, adaptér pro připojení baterie k powerbance a praktickou cestovní tašku, do níž bez problémů uložíte jak dron, tak i veškeré příslušenství.Užijte si svobodu 4K videí a detailních panoramat z ptačí perspektivy!

 


 
 


Snadná přenosnost


Dron i dálkové ovládání lze jednoduše složit a vzít sebou na výpravu, kamkoliv je libo. Jakmile dorazíte na kýžené místo, dron se rozepne do provozního módu a je připraven k akci. 

 4K videa z ptačí perspektivy


Zachovejte své vzpomínky z cesta stále křišťálově čisté. Tři osy stabilizace a maximální rozlišení videa 4K Ultra HD zajišťují maximální možnou kvalitu a variabilitu pořízených snímků. 

 


Funkce SmartCapture


Ovládejte svůj dron jediným pohybem ruky jako kouzelník! Jednoduché, zábavné a intuitivní ovládání umožňuje interaktivní kontrolu pohybu dronu jen za pomoci gest.

 


Mavic Air byl vyroben proto, aby byl všude tam, kde na vás čeká dobrodružství.

Malý, skládací dron je vybavený 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru, výkonným senzorovým systémem FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minut. Lze ho ovládat pomocí vysílače, mobilního telefonu nebo pomocí gest. U modelu jsou novinky typu Slow-Motion Video v rozlišení 1080p/120fps, HDR foto, 32MPx panorama foto. Mezi další novinku patří 8GB interní paměť. Model podporuje Micro SD karty do velikosti 128Gb.

Konstruktérský a designový zázrak - to je Mavic Air, který byl zkonstruován proto, aby vás následoval za jakýmkoliv dobrodružstvím. Přebírá to nejlepší od dronů řady Mavic, je snadno přenosný, skládací a dosahuje špičkových letových vlastností a funkcionality pro neomezené objevování.

Mavic Air je vybaven tím nejlepším, co si lze u multikoptery této velikosti představit:

 • 3-osý stabilizovaný závěs kamery
 • Mavic Air je nejlépe přenosný dron od DJI s 3-osým mechanickým stabilizovaným závěsem, jehož úhlový rozsah vibrací byl snížen na 0.005°. Trojúhelníkové uspořádání tlumičů vibrací pomáhá vytvářet ještě stabilnější záběry.4K 100 Mbps video
 • Mavic Air natáčí videa v neuvěřitelném rozlišení 4K při 30 fps a datovým tokem 100 Mbps, zachycuje tak každý moment v UHD kvalitě.32 MP sférická panoramata
 • Kromě horizontálních, vertikálních a 180° panoramat umí Mavic Air skládat 25 fotografií během osmi vteřin a vytvářet křišťálově čístá 32 MP sférická panoramata. Prohlížejte si je ze zcela pohlcující perspektivy brýlí DJI Goggles.Slow-motion video
 • Díky podpoře 1080p záznamu při 120 fps Mavic Air zachytí všecha vaše neuvěřitelně rychlá dobrodružství.HDR fotografie
 • Nové HDR algoritmy vám pomohou získat správné nastavení expozice, inteligentně, podle světelných podmínek. Přeexponovaná nebo tmavá místa jsou zprocesována pro věrnější podání přechodů mezi stíny a osvětlenými místy, DSP akcelerace zároveň umožňuje snímky pořizovat efektivněji.8 GB vnitřního úložiště
 • Kromě slotu pro Micro SD kartu je Mavic Air vybaven 8 GB vnitřního úložiště, na které můžete přímo ukládat fotografie a videa a exportovat je z letounu přes port USB 3.0 typ C.

Malý, skladný
Ramena dronu Mavic Air splývají s aerodynamickým trupem a vyjadřují tak geometrickou přesnost letounu.
Výztuhy z hořčíkových slitin chrání sedm palubních kamer, zadní výdechy efektivně odvádí teplo a primární kamera se stabilizovaným závěsem je zapuštěna a lépe chráněna.
Mavic Air je stejně vysoký a široký jako chytrý telefon, je tak snadno přenosný a posouvá tak hranice možností dronů této velikosti.

Skládací dálkový ovladač
Dedikovaný dálkový ovladač využívá skládací, nízkoprofilovou a ergonomickou konstrukci pro maximální pohodlí při upevnění a držení chytrého telefonu.
Odnímatelné řídicí páky lze uložit uvnitř ovladače pro pohodlnější přenášení.

Mavic Air je vybaven velkým množstvým automatických režimů, které vám umožní vytvářet záběry v profesionální kvalitě:

ActiveTrack
Funkce ActiveTrack může vnímat až 16 volitelných subjektů současně, umožňuje vám tak vybrat ten správny subjekt pro sledování. S vyšší sledovací přesností a většími možnostmi pro použití může ActiveTrack sledovat cíle když běží, skácí nebo při jízdě na kole.
QuickShots
Zvolte si z šesti režimů QuickShots – Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid a Boomerang. Všechny jsou na dosah ruky a pořídí vám bechberoucí záběry, aníž byste museli přemýšlet jak takový záběr natočit. Svá videa můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích pomocí aplikace DJI GO 4.
SmartCapture
Zábavná, jednoduchá a intuitivní, taková je funkce SmartCapture, která nabízí nový a interaktivní způsob řízení Mavicu Air pomocí rukou. S dronem vzlétněte a pilotujte jej pomocí gest, videa a fotografie tak můžete pořizovat jaká budete chtít.
TapFly
Pokud se chcete soustředit na jeden záběr, v aplikaci DJI GO 4 zvolte funkci TapFly, která vás nechá letět kamkoliv budete chtít, aniž by jste museli řídit dron. Stačí jen klepnou do místa, kam chcete letět a dron poletí zcela bezpečně sám.

Podporované SD karty:
16G
Sandisk Extreme
Kingston 16GB SDHC-I SDCAC/16GB
32G
Sandisk Extreme V30
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme V30 Pro A1
64G
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme Pro V30 A1
128G
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme Plus V30 A1

Podporované systémy a zařízení
Verze iOS v4.1.5.
Vyžaduje iOS 9.0 nebo novější. Kompatibilní s iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Mobilní, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 4 a iPad mini 4 Wi-Fi + Mobilní. Tato aplikace je optimalizována pro iPhone 7, iPhone 7 Plus.
Android verze v4.1.4.
Android verze 4.4.0 nebo novější. Kompatibilní s Samsung S8, Samsung S7, Samsung S7, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Samsung tabulky 705c, Ascend Mate 9, Ascend Mate 7, Huawei P10 Plus, Huawei Honor 8, Huawei P8 Max, , Xiaomi 5, Google Nexus 6, Nexus 9, Google Nexus 7 II, LG V20.

Podpora dalších dostupných zařízení je ve fázi testování a jejich vývoj pokračuje.

OBSAH BALENÍ:

 • Mavic Air
 • Dálkový ovladač
 • 3x akumulátor
 • Nabíječ s kabelem 220V
 • 6x vrtule
 • Sada ochranných oblouků
 • 3x kabel pro připojení mobilního telefonu (Lightning, Micro USB, USB Type-C)
 • Kryt stabilizátoru
 • Komunikační kabel USB 3.0 Type-C
 • USB adapter
 • Přepravní pouzdro
 • Ovladací kniply (pár)
 • Nabíjecí HUB baterií
 • Power Bank adaptér
 • Cestovní batoh

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber DJIM0254CR
Další parametry
4K (3840x2160)
Rozlišení fotoaparátu 12 Mpx
21 min
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
tříosý stabilizovaný závěs
Krizový mód Ano
19 m/s
Zorné pole 180 °
8 GB
Záznam letu na microSD karta
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.4 cm
Výška výrobku 6.4 cm
Hloubka výrobku 16.8 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.5 cm
Výška balení 28.5 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 2.9 kg
Více informací Méně informací