Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo DJIM0240C šedý (vrácené zboží 8801207559)

bazar
Značka: DJI , Kategorie: Drony/Kvadrikoptéry
Kód zboží: -9904362

Bazar - vrácené zboží 8801207559

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8801207559

DJI Mavic Mini Fly More Combo


Mavic Mini je jedinečný dron, který v sobě kombinuje kompaktní konstrukci a skvělý výkon. Je perfektním společníkem na cesty, na nichž naboostuje vaší kreativitu a umožní vám natáčet dechberoucí letecké záběry jako z hollywoodských filmů. Verze Fly More Combo přináší ještě bohatší balení. Váží pouhých 250 gramů, díky čemuž je perfektně přenosný. Výsledkem je, že patří do nejkompaktnější kategorie dronů, což má kromě snadné přenosnosti ještě jednu výraznou výhodu: v řadě zemí je osvobozen od různých regulací.Mini rozměry, maxi výkon a funkce!

 


Přenosnější a celkově prostě lepší


Laura (podnikatelka a matka) říká: „Mavic Mini nám umožňuje pořizovat rodinné momentky z úchvatných nových perspektiv.“

 


DJI Fly


Aplikace DJI Fly přináší přehledné a snadné ovládání, se kterým se rychle sžije i začátečník, ale na druhou stranu také umožní pořizovat filmové záběry. K dispozici je i „Výuka létání“, která vás provede základy.

 


Maximální ochrana


Dron má 360° oblouky, které se starají o ochranu vrtulí. Srážkám pak zabrání pokročilá senzorová výbava.

 


Kreativní šablony


V aplikaci DJI Fly najdete také mnoho kreativních šablon, s nimiž budou vaše videa ještě poutavější. I začátečník bez zkušeností s editacemi tak zvládne během chvíle proměnit právě natočený snímek na propracované video beroucí dech.

 


Plynulejší záběry


Ming (finanční plánovač) říká: „S přítelkyní si nyní můžeme užívat společné chvíle a zážitky, zatímco jejich zdokumentování zařídí Mavic Mini.“

 


Stabilizovaný závěs


Mavic Mini zvládá fotit do 12 megapixelů a natáčet 2,7K Quad HD videa. Garancí špičkové stabilizace je přitom tříosý závěs, takže videa budou mnohem plynulejší a působivější.

 


Dolet až 2 km


Dálkový ovladač zvládne držet dron na příjmu na vzdálenost až 2 km s tím, že si můžete užívat HD obraz. Pro snadnější přenášení lze navíc páčky ovladače sklopit.

 


30minutová výdrž na nabití


Ve vzduchu si přitom můžete užívat až 30 minut na nabití, což jsou časy, kterých dosahují i velké drony.

 


Filmové záběry


Dima (vloger a skejťák) říká: „Mavic Mini je krásně kompaktní a přináší mi vše, co potřebuji k natáčení vlogů a skejtových videí.“

 


QuickShots


Záběry podobné těm z hollywoodských filmů nyní pořídíte snadno díky režimům QuickShots. Ty zahrnují Dronie, Circle, Helix i Rocket.

 


CineSmooth


V tomto módu dojde ke snížení rychlosti a zvýšení stability dronu – pro ještě krásnější záběry i v komplikovanějších prostorách.

 


SkyPixel


S aplikací DJI Fly se vám otevírá také přístup k sociální síti SkyPixel určené ke sdílení fotografií a videí pořízených drony. Můžete se inspirovat tvorbou ostatních i najít vhodná místa ve vašem okolí.

 Obsah balení:


 • Dron
 • 1× dálkový ovladač
 • 3× inteligentní letová baterie
 • 3× dvojice náhradních vrtulí
 • 2× kabel micro USB
 • 1× ochrana gimbalu
 • 1× RC kabel (konektor micro USB)
 • 1× RC kabel (konektor USB-C)
 • 1× RC kabel (konektor Lightning)
 • 1× dvojice náhradních páček
 • 18× náhradní šroub
 • 1× šroubovák
 • 1× 360° ochranné oblouky
 • 1× nabíjecí hub
 • 1×18W nabíječka
 • 1× taška pro přenos 


Kompatibilita pro aplikaci DJI Fly:


iOS 11.0 a novější:


iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11,iPhone XS Max,iPhone XS,iPhone XR,iPhone X,iPhone 8 Plus,iPhone 8,iPhone 7 Plus,iPhone 7,iPhone 6s Plus,iPhone 6s,iPhone 6 Plus,iPhone 6,iPad Pro,iPad air2,iPad mini4,iPad Pro,iPad Pro 2018,iPad Pro


Android 6.0 a novější:


Samsung Galaxy S20,Samsung Galaxy S10+,Samsung Galaxy S10,Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S8,Samsung Galaxy S7 edge,Samsung Galaxy S7,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note10+ ,Samsung Galaxy Note9,Samsung Galaxy Note8,HUAWEI Mate30 Pro,HUAWEI P30 Pro,HUAWEI P30,HUAWEI P20,HUAWEI P10,HUAWEI Mate 20 Pro,HUAWEI Mate 10,HUAWEI nova 5,HUAWEI nova 4,HUAWEI nova 3e,HUAWEI nova 2,Honor 8X,Honor V10,Honor 9,Honor 20 Pro,Honor Magic 2,MI10,Mi 8,Mi MIX 2S,Mi MIX 2,Redmi Note 5,OPPO Find X,OPPO R15,vivo NEX,vivo X27,vivo X21,vivo X20A,OnePlus 7,OnePlus 6T,OnePlus 5,Pixel 4,Pixel 3 XL,Pixel 2 XL,Pixel 2,Pixel,LG V20,LG G6,Sony Xpeial 1

Vráceno - Použito

Kompaktní, ale výkonný Mavic Mini je dokonalým společníkem, který zachytí každý moment, každou vaši cestu způsobem, jako žádný jiný. Spolu se snadno použitelnou aplikací DJI Fly si užijete jedinečný zážitek z létání ale i pohled na svět z ptačí perspektivy.

MENŠÍ - LEHČÍ - LEPŠÍ
Kompaktní a přenosný
Mavic Mini váží méně než 250 gramů, je tedy téměř stejně lehký jako průměrný smartphone. Díky tomu je výjimečně přenosný a řadí se do nejnižší a nejbezpečnější hmotnostní třídy dronů, což pro mnoho zemí znamená létat bez potřebných povolení a restrikcí. Například ve Spojených státech a Kanadě můžete létat s Mavic Mini, aniž byste museli registrovat dron u vlády. [1]

Snadné použití
Nová aplikace DJI Fly nabízí jednoduchý a intuitivní uživatelský způsob jak efektivně vytvářet filmové záběry pomocí několika klepnutí na displej. Aplikace nabízí také výuku letu, funkci, která vám pomůže začít létat s Mavic Mini rychle a bezpečně.

Bezpečné létání
Mavic Mini je vybaven 360° ochranou vrtulí, která plně chrání vrtule a zvyšuje tak bezpečnost letu. [5] Díky svému systému snímání obrazu a GPS modulu může Mavic Mini létat i stát na místě [4] jak uvnitř, tak i venku.

Snadno použitelné šablony
Aplikace DJI Fly nabízí celou řadu střihových šablon, které vytvářejí úžasná videa pouhým klepnutím. Dokonce i začátečníci, kteří nemají žádné střihové zkušenosti, se z kteréhokoli okamžiku mohou stát známým filmařem na sociálních médií.

Vytvářejte hladké a živé snímky
Proměňte každou chvíli v umělecké dílo. Mavic Mini podporuje 12MP letecké fotografie a 2,7K Quad HD video. Tří-osá stabilizace vyrovná veškeré chvění dronu a kamery a zajišťuje jasné a velmi plynulé záběry.

Dálkový ovladač
Dálkový ovladač s vyhrazenou frekvencí udržuje přenos videa s nízkou odezvou a ve vysokém rozlišení až do vzdálenosti 4 km.[3] Odnímatelné řídící páky lze snadno uložit do dálkového ovladače pro větší přenositelnost.

Prodloužená doba letu
Právě díky hmotnosti lze zůstat ve vzduchu mnohem déle než jiné konkurenční drony. Užijte si až 30 minut letu s plně nabitou baterií. [2]

FILMOVÁNÍ JE JEDNODUCHÉ
QuickShots
Složité záběry jsou snadnější než kdy jindy. Záběry, které vypadají, jako by pocházely z hollywoodského filmového plátna, jsou vytvořeny jen díky režimu QuickShot Mavic Mini, mezi něž patří Dronie, Circle, Helix a Rocket. Stačí si vybrat váš QuickShot a Mavic Mini provede během nahrávání propracovaný přednastavený pohyb. Vezměte si Vaše automaticky vygenerované krátké video a okamžitě jej sdílejte s přáteli na sociálních sítích.

Režim CineSmooth
Zpomalte letovou rychlost a pohyby Mavic Mini a zvyšte tak úroveň přesnosti a stability. Tento režim je užitečný zejména při létání v úzkých nebo složitých prostorách.

Objevte oblíbená místa
Najděte scénická místa pro fotografování ve vašem okolí. Aplikace DJI Fly poskytuje uživatelům integrovaný přístup k SkyPixel, platformě sociálních médií , aby mohli sdílet své letecké fotografie a videa. Prohlížejte si fotografie a videa ostatních a sdílejte své vlastní, nebo objevujte oblíbená místa pro zajímavou leteckou fotografii ve vaší oblasti. [6]

PŘÍSLUŠENSTVÍ
Nabíjecí HUB [7]
Nabíjecí rozbočovač může nabíjet postupně až tři baterie. Lze jej také použít k ukládání a přepravě baterií a dokonce i jako power banku pro nabíjení mobilních zařízení.

DIY Creative Kit [8]
Sada obsahuje nálepky a barevné značky díky kterým bude váš Mavic Mini jedinečným.

Nabíjecí základna [8]
Při nabíjení pomocí této pohodlné základny nabíjení předvést zařízení Mavic Mini.

DJI Mini Bag
Sbalte si Mavic Mini a nabíjecí HUB do tašky přes rameno, která je ideální pro každodenní použití.

Snap adaptér [8]
Díky tomuto adaptéru můžete na Mavic Mini zavěsit celou řadu dalšího kompatibilního příslušenství. [9]

Držák vrtulí [8]
Tento lehký držák vrtulí chrání vrtule Mavic Mini před poškozením během přepravy. Může být také použit k připevnění zařízení Mavic Mini k vašemu baťohu nebo opasku.

OBSAH BALENÍ:
DJI Mavic Mini
Dálkový ovladač
3x akumulátor
16x vrtule
3x kabel pro připojení mobilního telefonu (Lightning, Micro USB, USB Type-C)
Kryt stabilizátoru
Komunikační kabel micro USB
Přepravní pouzdro
Ovladací kniply (2x pár)
Náhradní šrouby
Šroubovák
DJI připravní batoh
360° ochranná klec vrtulí
Obousměrný nabíjecí Hub
18 W USB nabíječ

Poznámky:
1. Vzletová hmotnost zahrnuje dron i baterii. Před použitím zkontrolujte všechna příslušná pravidla a předpisy a vždy létejte bezpečně v blízkosti ostatních.
2. Měřeno při konstantní rychlosti 14 km/h za ideálních podmínek bez větru.
3. 4 km pro model vyhovující FCC (MT1SS5) a 2 km pro model vyhovující CE (MT1SD25). Měření byla prováděna v prostředí bez rušení.
4. vyžaduje nereflexní, rozeznatelné povrchy a odpovídající osvětlení. K dispozici ve výškách od 0,5 do 30 m. Svislá a vodorovná přesnost polohování je v rozmezí ± 0,1 m.
5. Fly More Combo sada zahrnuje 360° ochranu vrtulí.
6. Všechna místa letu zobrazená funkcí Fly Spots jsou založena na dobrovolně sdílených značkách polohy od uživatelů SkyPixel. DJI nikdy neshromažďuje ani nesdílí uživatelská data bez souhlasu uživatele. Další informace o zásadách ochrany osobních údajů společnosti DJI naleznete na této webové stránce. Vždy, když létáte, zkontrolujte a dodržujte příslušná pravidla.
7. Fly More Combo sada obsahuje univerzální nabíjecí HUB.
8. Příslušenství je prodáváno samostatně.
9. Příslušenství musí být lehčí než 15 gramů. Před vzletem se ujistěte, že je SNAP adaptér a na něj připojená zařízení správně zapojeny.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
DRON
Vzletová hmotnost [1]: 249 g / 199 g (JP)
Rozměry Složený dron: 140×82×57 mm (L×W×H)
Rozložený dron: 160×202×55 mm (L×W×H)
Rozložený dron (s vrtulemi): 245×290×55 mm (L×W×H)
Diagonal Distance: 213 mm
Max. rychlost stoupání: 4 m/s (S Mode) / 2 m/s (P Mode) / 2 m/s (C Mode)
Max. rychlost klesání: 3 m/s (S Mode) / 1,5 m/s (P Mode) / 1 m/s (C Mode)
Max. rychlost (ve volném prostoru, za bezvětří): 13 m/s (S Mode) / 8 m/s (P Mode) / 6 m/s (C Mode)
Max. vzletová výška nad hl. moře: 3000 m
Max. letový čas: 30 minutes / 18 minutes for JP (measured while flying at 14 kph in windless conditions)
Max. rychlost větru: 7,9 m/s (Scale 4)
Max. letový úhel: 30° (S Mode) / 18° (P Mode) / Max. úhlová rychlost 150°/s (S Mode) / 130°/s (P Mode)
Rozsah provozních teplot: 0° to 40°C (32° to 104°F)
Provozní frekvence: Model MT1SS5 5,725-5.850 GHz / Model MT1SD25 2,400-2,4835 GHz, 5,725-5,850 GHz
Přenosová energie (EIRP): Model MT1SS5: 5,8 GHz: <30 dBm (FCC); <28 dBm (SRRC) / Model MT1SD25 2,4 GHz: <19 dBm (MIC/CE) 5,8 GHz: <14 dBm (CE) GNSS: GPS/GLONASS Přesnost stabilizace visení: Vertical: ±0,1 m (with Vision Positioning), ±0,5 m (with GPS Positioning) / Horizontal: ±0,3 m (with Vision Positioning), ±1,5 m (with GPS Positioning) ZÁVĚS Mechanický rozsah Tilt: -110° to 35° / Roll: -35° to 35° / Pan: -20° to 20° Controllable Range Tilt: -90° to 0° (default setting) -90° to +20° (extended) Stabilizace: 3-axis (tilt, roll, pan) Maximální rychlost ovládání (náklon): 120°/s Rozsah úhlových vibrací: ±0,01° ANTIKOLIZNÍ SYSTÉM Dolní Výškový rozsah: 0,1-10 m Provozní rozsah: 0,5-10 m Operační prostředí: Nereflexní, rozeznatelné povrchy / Difuzní odrazivost (> 20%) / Adekvátní osvětlení (lux> 15) KAMERA Sensor: 1/2.3" CMOS Effective Pixels: 12 MP Objektiv FOV: 83° 35 mm Format Equivalent: 24 mm Clona: f/2.8 Zaostřitelná vzdálenost: 1 m to nekonečno ISO Range Video: 100-3200 (Auto) / 100-3200 (Manual) Photo: 100-1600 (Auto) / 100-3200 (Manual) Rychlost závěrky: Elektronická závěrka: 4-1/8000s Rozlišení fotek 4:3: 4000×3000 / 16:9: 4000×2250 Fotografické režimy: Single shot / Interval: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s Rozlišení videa 2.7 K: 2720×1530 25/30 p / FHD: 1920×1080 25/30/50/60 p Max Video Bitrate: 40 Mbps Podporovaný formát souboru: FAT32 Photo Format: JPEG Video Format: MP4 (H.264/MPEG-4 AVC) OVLADAČ A VIDEOPŘENOS Provozní frekvence: Model MR1SS5: 5.725-5.850 GHz / Model MR1SD25: 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz Maximální přenosová vzdálenost (bez překážek, bez rušení): Model MT1SS5 5.8 GHz: 4000 m (FCC); 2500 m (SRRC) / Model MT1SD25 2.4 GHz: 2000 m (MIC/CE) 5.8 GHz: 500 m (CE) Rozsah provozních teplot: 0° to 40°C (32° to 104°F) Přenosová energie (EIRP): Model MT1SS5 5.8 GHz: <30 dBm (FCC); <28 dBm (SRRC) / Model MT1SD25 2.4 GHz: <19 dBm (MIC/CE) 5.8 GHz: <14 dBm (CE) Kapacita baterie: 2600 mAh Provozní proud/napětí: 1200 mA 3.6 V (Android) / 700 mA 3.6 V (iOS) Max. velikost mobilního zařízení Max. délka: 160 mm Max. tloušťka: 6.5-8.5 mm Podporované USB rozhraní: Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C Video přenosový systém: Vylepšená Wi-Fi Kvalita přenosu: 720p@30fps Max. Bitrate: 4 Mbps Latence (v závislosti na podmínkách prostředí a mobilním zařízení): 170-240 ms NABÍJEČ Vstup: 100-240 V, 50/60 Hz, 0.5A Výstup: 12 V 1.5 A / 9V 2A / 5V 3A Jmenovitý výkon: 18 W INTELIGENTNÍ BATERIE Kapacita baterie: 2400 mAh Napětí: 7.2 V Max. nabíjecí napětí 8.4 V Typ baterie: Li-ion 2S Energie: 17.28 Wh Hmotnost: 100 g Nabíjecí teplotní rozsah: 5° to 40°C (41° to 104°F) Max. nabíjecí výkon: 24 W INTELIGENTNÍ BATERIE (1100mAh) Kapacita baterie: 1100 mAh Napětí: 7.6 V Max. nabíjecí napětí: 8.7 V Typ baterie: LiPo 2S Energie: 8.36 Wh Hmotnost: 50 g Nabíjecí teplotní rozsah: 5° to 40°C (41° to 104°F) Max. nabíjecí výkon: 18 W APLIKACE Jméno: DJI Fly Operační systém: iOS v10.0 or later Android v5.0 or later PODPOROVANÉ SD KARTY 16G:Sandisk Extreme,Lexar 633x 32G:SamSung Pro Endurance,SamSung Evo Plus,Sandisk Industrial,Sandisk Extreme V30 A1,Sandisk Extreme Pro V30 A1,Lexar 633x,Lexar 667x 64G:SamSung Pro Endurance,SamSung Evo Plus,Sandisk Extreme V30 A1,Lexar 633x,Lexar 667x,Lexar 1000x,Toshiba EXCERIA M303 V30 A1,Netac Pro V30 A1 128G:SamSung Pro Plus,SamSung Evo Plus,Sandisk Extreme V30 A1,Sandisk Extreme Plus V30 A1,Lexar 633x,Lexar 667x,Lexar 1000x,Toshiba EXCERIA M303 V30 A1,Netac Pro V30 A1 256G:Sandisk Extreme V30 A1 Poznámky 1. Vzletová hmotnost letadla (včetně baterie a vrtulí). V některých zemích a regionech není registrace nutná. Před použitím si ověřte místní pravidla a předpisy.Tyto specifikace byly určeny pomocí testů provedených s nejnovějším firmwarem. Aktualizace firmwaru mohou zvýšit výkon, takže se důrazně doporučuje aktualizace nejnovějšího firmwaru.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doporučená kategorie Nadšený amatér
2.7K
Hodnota fps 30
Rozlišení fotoaparátu 12 Mpx
30 min
Dosah vysílače 2000 m
Ne
Ano
Ne
Ano
Ne
Ano
Ano
Anti kolizní senzory Ne
tříosý stabilizovaný závěs
Automatické zastavení vrtulí Ano
Krizový mód Ano
13 m/s
Ne
Záznam letu na microSD karta
Hmotnost 249 g
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.2 cm
Výška výrobku 5.7 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.2 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 1.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu