Dron SYMA X8HW 4 (SY8HW) stříbrný

Značka: SYMA , Kategorie: Drony/Kvadrikoptéry
Kód zboží: SYMX8HW4S

Dron, rozlišení videa HD (1280x720), ovládání pomocí aplikace, ovládání pomocí ovladače, Wi-Fi, max. doba letu 10min, max. rychlost

Zjistit dostupnost

Syma X8HW


Syma X8HW je kvadrokoptéra s vynikajícím poměrem ceny a výbavy, která nadchne jak začátečníky, tak i zkušenější uživatele. Nabídne totiž nejen kvalitní letové vlastnosti, ale i stejně dobrý obraz a nadstandardní funkce.


Vynikající letové vlastnosti


Jde o model vhodný pro létání venku i uvnitř, k čemuž využívá inovativní systém 6osé Gyro stabilizace. Díky tomu se nebojí větru a nabídne stabilní letové vlastnosti a kvalitní záběry za všech okolností.


Jeho obrovskou předností je pak fakt, že disponuje barometrem pro inteligentní udržování letové výšky, aniž byste se museli sami o cokoli starat. To znamená, že se můžete lépe soustředit na pořízení co nejkvalitnějších záběrů.


Nadstandardní funkce


Videa přitom dokáže díky kvalitní kameře pořizovat až v HD rozlišení a obraz v reálném čase rovnou posílat do vašeho smartphonu či tabletu. To především díky integrované Wi-Fi. Pomocí dálkového ovladače na frekvenci 2,4 GHz můžete dron ovládat až na vzdálenost 70 metrů!


Kvadrokoptéra je vybavena také LED diodami na vrtulích, takže o její pozici budete mít dokonalý přehled i při létání za zhoršených světelných podmínek – například v mlze či za šera. Její nespornou předností je i zvýšená odolnost, za kterou vděčí mj. chráničům vrtulí.


Dodávané příslušenství


• ovladač 2,4 GHz

 • 2 000mAh baterie
 • kamera
 • nabíječka USB
 • náhradní vrtule
 • držák pro telefon
 • uživatelská příručka


SYMA kvadrokoptéra X8HW 4

Mini kvadrokoptéra s 228mm rotory a miniaturní HD kamerou s WiFi přenosem do mobilního telefonu pro klidné i akrobatické poletování, pro pořizování foto/video snímků doma i venku, vybavená barometrickým čidlem pro udržování výšky.

Mini kvadrokoptéra disponující vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná pro klidné létání venku, v místnostech a halách a pro natáčení video snímků a pořizování fotografií. Díky 6-osému gyroskopu a barometrickému čidlu je model velmi stabilní a umožňuje tak pořízení záznamů ve vysoké kvalitě.

Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození. Podvozek zajišťuje stabilitu při vzletu i přistání a ochranné oblouky vrtulí zabrání jejich poškození při nechtěném pádu.

Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, což je podmínka pro pořizování kvalitních video záznamů a fotografií. Zároveň lze pomocí přepínače přepínat mezi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastavit tak chování modelu podle zkušeností pilota (začátečník/expert). Model je vybaven barometrickým čidlem, které umižňuje udržování nastavené výšky a umožňuje tak pilotovi, aby se mohl věnovat práci s kamerou. Červené a zelené LED diody na modelu pomáhají při orientaci a směru pohybu. Model je vybaven i funkcí Headless - řízení z pohledu pilota v modelu.

Automatická funkce 3D FLIP přináší dodatečnou zábavu. Pouhým stiskem jednoho tlačítka provede model dokonalý přemet.

Kamera disponuje rozlišením videa 720 x 1280 pixelů s 20 snímky/sekundu a 1 MPX pro fografie a je vybavená WiFi přenosem na mobilní telefon. Videa ve formátu MOV a fotky ve formátu JPEG jsou ukládány na Micro SD kartu, která je součástí balení.

Pro ovládání kamery a živý FPV náhled je určena aplikace SYMA FPV, která je kompatibilní s mobilními telefony s operačním systémem iOS (iOS 5.0 a vyšší) a Android (Android 4.1 a vyšší).

Pohonná Li-Po baterie 7,4V 2000 mAh 2S se nabíjí přiloženým nabíječem, doba nabití akumulátoru je cca 200 minut a doba letu je okolo 10 minut.

Vysílač 2,4GHz je dodáván v módu 2 s možností přepnutí na mód 4. Na čelní straně jsou umístěny ovladače pro funkci Hedless a automatický přemet. S vysílačem je dodáván i držák mobilního telefonu.Maximální dosah ovládání modelu je 50 - 100 metrů.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Rozlišení videa MOV: 720 x 1280 pixelů s 20 snímky/sekundu
Rozlišení foto JPEG: 1 MPX
Micro SD karta pro ukládání dat WiFi pro přenos dat do mobilního telefonu
Ovládací aplikace: SYMA FPV - kompatibilní s iOS a Android
Baterie: Li-Po baterie 7,4V 2000 mAh 2S
Doba nabíjení: cca 200 minut
Doba letu na jedno nabití: cca 10 minut
Maximální dosah ovládání modelu: 50 - 100 metrů
Délka [mm]: 500
Šířka [mm]: 500
Výška [mm]: 190
Hmotnost [g]: 614
Velikost vrtule [mm]: 228 Stavební náročnost: S0
Náročnost pilotáže: P0

OBSAH BALENÍ:

 • Kvadrokoptéra Syma
 • Vysílač 2,4GHz
 • HD kamera
 • 8x vrtule
 • Sada ochranných oblouků
 • Li-Pol akumulátor 7,4V/2000mAh
 • Nabíječ pohonného akumulátoru
 • Micro SD karta 4Gb
 • Čtečka Micro SD karty
 • Šroubovák

Záruka 24 měsíců
Partnumber SY8HW
Další parametry
HD (1280x720)
Rozlišení fotoaparátu 1 Mpx
10 min
Ano
Ano
Ano
šestiosý gyroskop
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 50.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 50.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.0 cm
Výška balení 74.0 cm
Hloubka balení 13.0 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu