Držák do auta Clingo 1, na sklo (poškozený obal 3000006903)

bazar
Značka: Clingo , Kategorie: Držáky pro mobily
Kód zboží: -8987719

Bazar - poškozený obal 3000006903

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 3000006903

Univerzální pomocník.Clingo


Držáky Clingo se vyznačují obrovskou variabilitou, jelikož je absolutně jedno, jaký vůz máte a jaké zařízení chcete na držák uchytit. Díky mohutné přísavce bude držák Clingo držet na každém skle, bez ohledu na jeho náklon, tak jako na palubní desce. Aby držák mohl na palubní desce držet na sto procent, přibaluje výrobce do krabičky nalepovací podložku, kterou přilepíte na palubní desku a následně na její hladký černý povrch přisajete Clingo držák. Samotný držák umí na své speciální podložce nést libovolný mobilní telefon, tak jako navigaci či třeba menší herní přenosné konzole. Variabilita a jednoduchost použití předučují tento držák do vozů, kde se střídají řidiči s různými mobilními telefony, tak jako do rodinného vozu, kde nechcete mít nevzhledné držáky s posuvnými rameny pro schopnost uchytit libovolný výrobek. S držákem Clingo nic takového nebudete potřebovat.
ClingoNanotechnologie speciálně pro vás!


Speciální povrch držáků Clingo na sebe dokáže přichytit libovolnou rovnou plochu. Stačí tak mobilní telefon pouze přiložit a povrch Clinga, obsahující miniaturní nanopřísavky, se okamžitě přichytí na přikládaný povrch. Množství těchto přísavek je na celé ploše držáku Clingo enormní a viditelné jsou pouze pod mikroskopem. Díky tomuto speciálním povrchu nemusíte řešit, jestli máte Apple, Android nebo Blackberry. Každý váš mobilní telefon bude držet na Clingo držáku jak přibitý. Ani o sundání se nemusíte obávat. Boky Clingo držáku dávají možnost vložit pod hranu přístroje prst a tahem k sobě jej oddělit od povrchu. Pokud se povrch zanese po čase prachem, jednoduše jej omyjete a vše funguje jako dříve.
Testy ukazují enormní trvalivost


Testování Clingo držáků nebral výrobce na lehkou váhu a tak podrobil Clingo držáky sérii testů, které mají ukázat odolnost držáků. V první řadě byl testován poštářek přichytávající vaše zařízení na test lepkavosti, kde bez problémů vydržel 3.300 sundání a nasazení. Taktéž klimatické podmínky, od -24 °C do +105 °C nečinilo povrchu Clinga problém. 9 dnů ponoření do vody a následné nasazení mobilu taktéž neodhalilo slabou stránku. V průběhu testů se taktéž prokázala zdravotní nezávadnost povrchu, jelikož neobsahuje ftaláty, je netoxický a bezolovnatý.


Clingo

Poškozený obal

Clingo - Univerzální upevňovací technika

Je to docela jednoduché, opravdu. Clingo podrží Váš telefon, MP3, GSM navigaci či PDA. Nezáleží na tom, zda se jedná o BlackBerry, iPhone, Droid, Samsung, nebo cokoliv jiného. Ať už v autě, v kanceláři, doma nebo kdekoli - Clingo drží ... Každý telefon, kdekoliv.

Univerzální pomocník
Držáky Clingo se vyznačují obrovskou variabilitou, jelikož je absolutně jedno, jaký vůz máte a jaké zařízení chcete na držák uchytit. Díky mohutné přísavce bude držák Clingo držet na každém skle, bez ohledu na jeho náklon, tak jako na palubní desce. Aby držák mohl na palubní desce držet na sto procent, přibaluje výrobce do krabičky nalepovací podložku, kterou přilepíte na palubní desku a následně na její hladký černý povrch přisajete Clingo držák.

Samotný držák umí na své speciální podložce nést libovolný mobilní telefon, tak jako navigaci či třeba menší herní přenosné konzole. Variabilita a jednoduchost použití předučují tento držák do vozů, kde se střídají řidiči s různými mobilními telefony, tak jako do rodinného vozu, kde nechcete mít nevzhledné držáky s posuvnými rameny pro schopnost uchytit libovolný výrobek. S držákem Clingo nic takového nebudete potřebovat.

Vlastnosti:

 • umožňuje montáž jakéhokoliv telefonu, navigace nebo jiného elektronického zařízení pro snadné prohlížení a bezpečnou jízdu
 • různé montážní umístění: čelní sklo, palubní deska, boční okno, střešní okno
 • výkyvné rameno a kloub umožňuje úpravu pohledu pro různé úhly
 • rameno zajišťuje stabilitu a minimalizuje vibrace
 • speciální přilnavý povrch na gelové podložce
 • jedinečná technologie chráněná patentem
 • bezpečně drží jakýkoli telefon nebo elektronické zařízení
 • jednoduché nasazení a sundání
 • lepící, nezanechává žádné zbytky, nepoškodí vaše zařízení
 • jednoduchá údržba vlhkým hadříkem

Testování:

 • Lepkavost - gelový polštářek testován v extrémním prostředí
 • 3 300x sundání a nasazení
 • teplé/studené klimatické testy (od -24C do 105C)
 • test namočení (9 dnů ponořené v nádobě na vodu)
 • Gelový polštářek - výsledky testu materiálů
 • bezolovnaté
 • bez ftalátů
 • netoxické

Rozměry:
Výška: 11.4 cm
Šířka: 7.1 cm
Hloubka: 19.1 cm
Váha: 0.12 Kg

Záruka 24 měsíců
Další parametry
na sklo
Typ pro GSM
Bezdrátové nabíjení Ne
Maximální šířka zařízení (cm) neomezeně
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.8 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 21.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací