Držák GoGEN s příslušenstvím (voděodolné pouzdro, poutko, náhradní kříž) (UWPKIT01) černý

výprodej
59% sleva
59%
Značka: GoGEN , Kategorie: Držáky pro mobily
Kód zboží: GOGUWPKIT01

Univerzální voděodolné pouzdro na telefon s držákem pro upevnění na kolo a příslušenstvím, rozměr pouzdra 90 x170 mm

990 Kč

Ušetříte: 59 % = 593 Kč

Naše cena s DPH:

397

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

GoGEN (UWPKIT01), černá


Sada je speciálně seskládána z jednotlivých komponentů, které z ní dělají univerzální výbavu každého pořádného „bikera“. Telefon s navigací díky ní můžete mít na očích i za nepříznivého počasí a to i za deště.


Jde o výrobek, který je ideálním řešením pro sportovní a outdoorové aktivity a pobyty v přírodě. Univerzální voděodolné pouzdro ochrání váš telefon, osobní dokumenty či peníze před poškozením vodou nebo nečistotami. Sada obsahuje důmyslný držák na řídítka kola. Upevnění telefonu v pouzdře do držáku je více než jednoduché. V balení najdete speciální zámek, který pomocí 3M nálepky přilepíte na zadní kryt telefonu nebo na pouzdro s vloženým telefonem a pootočením o 45° a následným zacvaknutím do držáku pevně přichytíte telefon i s pouzdrem na řídítka kola. Uchycení je pevné a bezpečné a udrží telefon i při divočejších MTB sjezdech. Pouzdro je vybaveno také šňůrkou na krk, kterou oceníte při plavání či turistice. Voděodolné pouzdro využijete při nesčetných venkovních sportovních aktivitách, na kole, při plavání, vodáckých sportech nebo jen tak při výletech do přírody.


Univerzální voděodolné pouzdro na telefon s držákem pro upevnění na kolo a příslušenstvím

Sada je speciálně seskládána z jednotlivých komponentů, které z ní dělají univerzální výbavu každého pořádného „bikera“. Telefon s navigací díky ní můžete mít na očích i za nepříznivého počasí a to i za deště.
Jde o výrobek, který je ideálním řešením pro sportovní a outdoorové aktivity a pobyty v přírodě. Univerzální voděodolné pouzdro ochrání váš telefon, osobní dokumenty či peníze před poškozením vodou nebo nečistotami. Sada obsahuje důmyslný držák na řídítka kola. Upevnění telefonu v pouzdře do držáku je více než jednoduché. V balení najdete speciální zámek, který pomocí 3M nálepky přilepíte na zadní kryt telefonu nebo na pouzdro s vloženým telefonem a pootočením o 45° a následným zacvaknutím do držáku pevně přichytíte telefon i s pouzdrem na řídítka kola. Uchycení je pevné a bezpečné a udrží telefon i při divočejších MTB sjezdech. Pouzdro je vybaveno také šňůrkou na krk, kterou oceníte při plavání či turistice. Voděodolné pouzdro využijete při nesčetných venkovních sportovních aktivitách, na kole, při plavání, vodáckých sportech nebo jen tak při výletech do přírody.

Sada obsahuje:
Voděodolné pouzdro
Držák na řídítka kola
Zámek Fast Lock s funkcí stojánku
Šňůrka na krk

Univerzální voděodolné pouzdro na telefon s příslušenstvím

Rozměry pouzdra 90 x 170 mm
Určeno pro zařízení s rozměry max 170 mm x 85 mm

Balení obsahuje:

  • Voděodolné pouzdro se zámkem
  • Držák pro upevnění na kolo
  • Zámek pro přilepení na zadní kryt telefonu s funkcí stojánku
  • Šňůrka pro zavěšení na krk

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber UWPKIT01
Další parametry
na kolo
Bezdrátové nabíjení Ne
Maximální šířka zařízení (cm) 8,5
Typ pro GSM
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.5 cm
Výška výrobku 20.5 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací