Držák na mobil Celly FLEX11 univerzal (FLEX11) černé

výprodej
Značka: Celly , Kategorie: Držáky pro mobily
Kód zboží: CELFLEX11

Držák na mobil Celly FLEX11 univerzal na sklo

Univerzální praktický držák CELLY určený pro široké spektrum mobilních telefonů. Sada se skládá z husího krku k uchycení na čelní sklo...

Zjistit dostupnost

Celly FLEX11, černá


Potřebujete se během jízdy v autě maximálně soustředit a jakýkoliv element vás rozptyluje? Zkuste využít univerzální držák Celly FLEX 11. Držák na mobilní telefony nebo GPS zařízení má dlouhé rameno, díky kterému můžete držák umístit i na horní část skla, které není ve vašem přímém zorném poli.


Telefon nebo navigace budou v přístroji stabilně upevněny a vy budete moct řídit nerušeně a bezpečně. Je určený pro umístění na palubní desku či čelní sklo a umožňuje otáčení o 360°.

Držák na mobil Celly FLEX11 univerzal na sklo

Univerzální praktický držák CELLY určený pro široké spektrum mobilních telefonů. Sada se skládá z husího krku k uchycení na čelní sklo automobilu nebo na palubní desku automobilu a úchytu s s nastavitelnými boku v rozsahu 53 - 85 mm. Držák pevně fixuje vložený telefony, je vhodný i pro velké komunikátory (např. Samsung Galaxy Note 3), lze také s ním otáčet v úhlu 360°. Držák je na skle či palubní desce zajištěn pomocí výškově nastavitelného držáku a uchycen na otočném kloubu pro maximální míru nastavení úhlu pohledu z místa řidiče. Držák FLEX11 je vertikálně i horizontálně nastavitelný, vhodný tedy pro všechny typy automobilů.

Vlastnosti:

  • sada univerzálního držáku na sklo či palubní desku
  • horizontálně i vertikálně nastavitelný držák FLEX s rozsahem 53 - 85 mm
  • vhodné i pro velké telefony
  • flexibilní boky držáku na pružině

Záruka 24 měsíců
Partnumber FLEX11
Další parametry
na sklo
Bezdrátové nabíjení Ne
Maximální šířka zařízení (cm) 8,5
Typ do auta
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 17.4 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací