Držák na mobil Connect IT M8 InCarz magnetický (CI-658) černé

Značka: Connect IT , Kategorie: Držáky pro mobily
Kód zboží: CITCI658

Hledáte univerzální držák na mobilní telefon, který se snadno používá a nebude třeba jej připevnit na sklo, ale někam blíže? Pak je magnetický držák M8 pro vás ideální. Je určen do ventilační...

Zjistit dostupnost

Connect IT M8 InCarz magnetický, černá


Connect IT M8 InCarz  je univerzální držák do automobilu, který se snadno používá a přitom pevně a spolehlivě udrží váš smartphone. Je určen do ventilační mřížky.Geniálně jednoduché a přitom spolehlivé.

Netradiční, ale praktické


Výrobce vsadil na netradiční, ale praktickou konstrukci, která vám ulehčí manipulaci s telefonem díky magnetické konstrukci a upevnění do mřížky ventilátoru. Přináší ale přitom všechny funkce, které od držáku požadujete – například 360° rotační kloub pro nastavení telefonu do ideální pozice.


 


Snadné použití


Držák je navíc minimalistický, takže nijak neruší interiér vašeho vozu a klidně se vejde do kapsy, abyste jej měli vždy s sebou.


Už v balení navíc obdržíte tři destičky. Jednu pod pouzdro s malým kouskem 3M lepící pásky, druhou kulatou s 3M lepící páskou a třetí s NANO přísavným gelem.

Hledáte univerzální držák na mobilní telefon, který se snadno používá a nebude třeba jej připevnit na sklo, ale někam blíže? Pak je magnetický držák M8 pro vás ideální. Je určen do ventilační mřížky auta, kam se snadno nasazuje. Především ale odpadá složité nastavování a různé úchyty běžných držáků, nyní to jde jednoduše!

Veškerý komfort
Provedení tohoto držáku je netradiční, ale o to více praktické. Zachovává si navíc i vlastnost klasických držáků, disponuje 360° rotačním kloubem, takže si můžete mobilní telefon natočit, jak budete chtít.

Univerzální použití
Rozměry tohoto držáku jsou opravdu minimalistické. Snadno se vejde do kapsy, když ho budete chtít vzít s sebou, a hlavně sedí na každé zařízení! Součástí balení jsou totiž tři destičky, přičemž jedna je určená pod pouzdro s malým kouskem 3M lepící pásky, pak kulatá také s 3M lepící páskou a třetí, která má NANO přísavný gel. Jednu z destiček si vyberete a po nalepení pak telefon snadno přilne k magnetickému držáku.

Vlastnosti:
Univerzální držák na mobilní telefony
Kompaktní rozměry
Uchycení do výdechu mřížky ventilace
Kloub s rotací 360°
Materiál: guma, plast a magnet

Obsah balení:
Kovová destička
Samolepící 3M kovová destička
Samolepící kovová destička s gelem

Záruka 24 měsíců
Partnumber CI-658
Další parametry
Typ pro GSM
Bezdrátové nabíjení Ne
Maximální šířka zařízení (cm) neomezeně
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.5 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.5 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací