Držák na mobil PopSockets Multi-Surface Mount

Značka: PopSockets , Kategorie: Držáky pro mobily
Kód zboží: PSS452880

PopClip držák pro PopSocket
Aby vám váš držák PopSocket a s ním i telefon či tablet správně a bezpečně držely, je potřeba je pevně uchytit. K tomu vám poslouží speciální úchytka PopClip....

Zjistit dostupnost

PopClip držák pro PopSocket


Aby vám váš držák PopSocket a s ním i telefon či tablet správně a bezpečně držely, je potřeba je pevně uchytit. K tomu vám poslouží speciální úchytka PopClip. Instalace vám nezabere déle než několik vteřin. PopClip jednoduše připevníte k vybranému povrchu, kde požadujete mít PopSocket. Kdykoliv jej poté chcete přesunout na jiné místo nebo úplně sundat, stačí jej odlepit za  pomoci pevné niti nebo vlascem. Díky této užitečné věcičce si můžete svůj telefon umístit na jakýkoliv rovný povrch, např. na kuchyňskou skříňku, na zrcadlo koupelny a podobně.

PopClip držák pro PopSocket
Aby vám váš držák PopSocket a s ním i telefon či tablet správně a bezpečně držely, je potřeba je pevně uchytit. K tomu vám poslouží speciální úchytka PopClip. Instalace vám nezabere déle než několik vteřin. PopClip jednoduše připevníte k vybranému povrchu, kde požadujete mít PopSocket. Kdykoliv jej poté chcete přesunout na jiné místo nebo úplně sundat, stačí jej odlepit za pomoci pevné niti nebo vlascem. Díky této užitečné věcičce si můžete svůj telefon umístit na jakýkoliv rovný povrch, např. na kuchyňskou skříňku, na zrcadlo koupelny a podobně.

  • držák pro PopSocket
  • pevné uchycení na rovný povrch
  • snadná instalace
  • lze sundat a přesunout na jiné místo

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
na palubní desku, na rovné povrchy
Typ pro GSM
Bezdrátové nabíjení Ne
Maximální šířka zařízení (cm) neomezeně
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 23.7 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 1.0 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací