Držák na mobil Rokform na kolo pro Apple iPhone 6/6s + pouzdro (3349ip6-01) černý

Značka: Rokform , Kategorie: Držáky pro mobily
Kód zboží: ROK3349IP601

Za hranicí ochrany
Neriskujte, že vám telefon vypadne z kapsy na zem! Rokform přináší patentovaný systém držáku na řídítka a ochranného pouzdra přímo pro váš Apple iPhone 6/6s. Jednoduše...

Naše cena s DPH:

897

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Držák na mobil Rokform na kolo pro Apple iPhone 6/6s + pouzdro, černá


Tato sada je určená pro uchycení vašeho iPhonu 6/6s přímo na držadlo řídítek: například vašeho kola. Následně jej můžete používat například pro navigování a jisti si přitom můžete být v každém případě bezpečným použitím díky uzamykatelnému designu.


Vložení/vyjmutí telefonu je díky tomu otázkou pár vteřin, sada je přitom vhodná pro všechna řídítka od průměru 22,23 do 31,8 mm.


Za hranicí ochrany
Neriskujte, že vám telefon vypadne z kapsy na zem! Rokform přináší patentovaný systém držáku na řídítka a ochranného pouzdra přímo pro váš Apple iPhone 6/6s. Jednoduše otočte zařízením chráněným Rokform pouzdrem na držáku, a jste připraveni k jízdě.Váš svět na dosah ruky
Když jedete s Rokform držákem pro Apple iPhone 6/6s vždy budete mít přehled o dění ve vašem světě. Užívejte si snadný přístup k oblíbeným aplikacím a oblíbenému play listu. Vždy budete vědět, kdo vám volá nebo píše, a tak zastavíte jen při těch nejnutnějších.

Ultra lehký
Držák Rokform je dostatečně silný, aby vydržel každodenní používání i extrémní situace, a přitom vypadal skvěle a jednoduše. Je vyroben z ultra pevného a lehkého TPU. Váží méně než 24 g. Nejenom že nezatíží vaše kolo, ale také garantuje, že je vyrobený z pevných materiálů nejvyšší kvality. Vždy bude držet váš Apple iPhone 6/6s na svém místě.

Jednoduchá instalace
Rokform držák na kolo je extrémně jednoduchý na instalaci. Jednoduše jej přiložte na místo na řídítkách, utáhněte popruh a jste připraveni připojit telefon. Pro vyjmutí zařízení stačí stlačit pojistku, otočit a vyjmout.

Pro většinu řidítek
Nastavitelný držák na řídítka Rokform funguje na všech řídítkách od průměru 22,23 mm do 31,8 mm.

Pro všechny typy terénů a počasí
Nedělejte si starost v jakém terénu nebo za jakých povětrnostních podmínek jedete. Příslušenství Rokform se postará, aby vaše zařízení bylo v bezpečí. Než pojedete na vaši další jízdu, doporučujeme použít přiloženou voděodolnou Rokform Weather Resistant Skin, která ochrání před vodou, blátem, prachem, špínou nebo mastnotou. Je vyrobena z prvotřídního TPU. Jednoduše do ní navlečte Rokform pouzdro s telefonem a je to.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 3349ip6-01
Další parametry
na kolo
Typ jiné
Bezdrátové nabíjení Ne
Maximální šířka zařízení (cm) neomezeně
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 17.9 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací