Držák na mobil Samsung EE-V200S pro 4 - 5,7" (EE-V200SABEGWW) černý

Značka: Samsung , Kategorie: Držáky pro mobily
Kód zboží: SAMEEV200SABEGWW

Univerzální design
Držák do auta, který prošel řadou vylepšení, umožňuje bezpečné uchycení mobilního zařízení. Vyznačuje se elegantním designem a lze jej nastavit do různých poloh. Tenký...

Zjistit dostupnost

SAMSUNG Car Holder EE-V200SAB


Velice kvalitní držák pro mobilní telefony. Díky stavitelnému rozsahu v rozmezí 58–93 mm jej lze použít na velké množství smartphonů (rozmezí velikosti obrazovek 4" až 5,7") a zajišťuje pevné a bezpečné uchycení vašeho zařízení na čelním skle či palubní desce pro pohodlné používání navigace.


Vyznačuje se elegantním designem a lze jej nastavit do různých poloh. Tenký design minimalizuje bránění ve výhledu při jízdě, ať už s uchyceným přístrojem nebo bez něj. Držák do auta je navržený pro telefony řady Samsung GALAXY a telefon GALAXY Mega a je s nimi plně kompatibilní.


Držák do auta má přísavku s páčkou, která umožňuje snadné připevnění na sklo, a je vybavený nastavitelnými čelistmi, umožňujícími jednoduché uchycení telefonu. Díky tomu se snadno používá a instaluje. Svůj chytrý telefon můžete uchytit na přístrojovou desku nebo na přední sklo pomocí plně nastavitelného kloubového ramene. Držák do auta lze také nastavit do různých poloh podle toho, jakým způsobem jej chcete používat – jako držák telefonu, pro navigaci GPS, hlasově aktivované aplikace Android, jako je například aplikace S Voice, a podobně. Mobilní zařízení Samsung lze také v držáku dobíjet pomocí autonabíječky (prodává se samostatně). Bude užitečným společníkem pro váš inteligentní životní styl.

Univerzální design
Držák do auta, který prošel řadou vylepšení, umožňuje bezpečné uchycení mobilního zařízení. Vyznačuje se elegantním designem a lze jej nastavit do různých poloh. Tenký design minimalizuje bránění ve výhledu při jízdě, ať už s uchyceným přístrojem nebo bez něj. Držák do auta je navržený pro telefony řady Samsung GALAXY (s úhlopříčkou displeje od 4" do 5,8") a telefon GALAXY Mega a je s nimi plně kompatibilní.

Držák do auta pro větší pohodlí
Držák do auta má přísavku s páčkou, která umožňuje snadné připevnění na sklo, a je vybavený nastavitelnými čelistmi, umožňujícími jednoduché uchycení telefonu. Díky tomu se snadno používá a instaluje. Svůj inteligentní telefon Samsung můžete uchytit na přístrojovou desku nebo na přední sklo pomocí plně nastavitelného kloubového ramena. Držák do auta lze také nastavit do různých poloh podle toho, jakým způsobem jej chcete používat – jako držák telefonu, pro navigaci GPS, hlasově aktivované aplikace Android, jako je například aplikace S Voice, a podobně. Mobilní zařízení Samsung lze také v držáku dobíjet pomocí autonabíječky (prodává se samostatně). Držák do auta bude užitečným společníkem pro váš inteligentní životní styl.

Kompatibilita:
Inteligentní telefon Samsung 4 – 5,7"

Obsah balení:
Držák do auta
Přísavka
Úchytka na přístrojovou desku
Příručka

Záruka 24 měsíců
Partnumber EE-V200SABEGWW
Další parametry
na palubní desku, na sklo
Bezdrátové nabíjení Ne
Maximální šířka zařízení (cm) 9,3
Typ pro GSM
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 11.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.4 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací