Držák TV Samsung WMN-M22EA/XC pro QLED TV s úhlopříčkou 75'', nosnost 50 kg (WMN-M22EA/XC) černý

Značka: Samsung , Kategorie: Držáky na stěnu
Kód zboží: SAMWMNM22EAXC

Dokonalé splynutí QLED TV se stěnou
QLED televizor se stane přirozenou součástí vašeho interiéru. Inovativní řešení připevnění ke stěně No Gap Wall-Mount od společnosti Samsung zajistí, že...

Zjistit dostupnost

Samsung WMN-M22EA/XC


Nástěnný držák Samsung WMN-M22EA/XC představuje nejjednodušší, bezpečný a přitom dokonale stylový způsob, jak váš QLED televizor připevnit na zeď. Je kompatibilní s televizory s úhlopříčkou 75 palců a umožňuje snadné zapojení dalších zařízení, jelikož se snadno dostanete ke konektorům. Televizor bude po umístění na držák v těsné blízkosti stěny, takže bude vypadat, jako by byl upevněn přímo na ni. Pokud jej však odsunete dál, budete moci televizi i naklonit pro dokonalý úhel sledování za všech okolností.

Dokonalé splynutí QLED TV se stěnou
QLED televizor se stane přirozenou součástí vašeho interiéru. Inovativní řešení připevnění ke stěně No Gap Wall-Mount od společnosti Samsung zajistí, že mezi zařízením a zdí nevznikne žádná mezera.

Nastavte svůj QLED televizor do ideální pozice
Dosáhněte dokonalého úhlu. Se systémem uchycení No Gap Wall-Mount pozici svého QLED televizoru na stěně jednoduše upravíte po instalaci. Čeká vás tak perfektní podívaná odkudkoliv.

Snadná instalace
Uchycení televizoru ke zdi zvládne opravdu každý. Nemusíte být expert ani profesionál. Díky vysoce praktické konstrukci je instalace vašeho QLED televizoru do držáku otázkou několika málo minut.

V harmonii s vaším interiérem
Pozvedněte styl svého obývacího pokoje na ještě vyšší úroveň. Jedinečné příslušenství je elegantní při pohledu odkudkoliv a stane se přirozenou součástí vašeho interiéru.

Vlastnosti

  • dokonalé splynutí QLED TV se stěnou
  • snadná instalace, která zabere pár minut
  • možnost nastavit televizor do ideální pozice
  • Naklonění: Ano
  • Určeno pro: 75 palců
  • Nosnost: 50 kg

Záruka 24 měsíců
Partnumber WMN-M22EA/XC
Další parametry
Určení držáku Nástěnný
Výklopný
50 kg
Max .doporučená úhlopříčka 75 "
Materiál stolku/držáku kov
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 4.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 40.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 5.0 kg
Více informací Méně informací