Meteostanice GoGEN s prodlouženou zárukou

Googlíte si každé ráno počasí? Máme pro vás rychlejší řešení! Například Meteostanice GoGEN ME 3257 vám kromě měření teploty zobrazí na displeji nejen aktuální počasí, ale také animovanou předpověď na další dny. Ukáže vám vnitřní a venkovní teplotu i vlhkostAž 3 teplotní snímače vás ihned informují, jak je např. v garáži. A když vás ráno probudí budík a otevřete oči, spatříte na barevné obrazovce ukazatel aktuálního data.

Pro náročnější je tu Meteostanice GoGEN ME 3900. Má LCD displej, budík, ukazatele aktuálního datumu, vnitřní/venkovní teploty a vlhkosti. Tento model nabízí i informace o pocitové teplotě. Už nemusíte vybíhat ven, abyste zjistili, jestli je to na svetr. Meteostanice zaznamenává jak rychlost a směr větru, tak UV záření a intenzitu slunečního svitu. Míváte problém usnout při úplňku? Teď už vás nezaskočí, protože GoGEN ME 3900 vám ukáže všechny fáze měsíce! A na cestách vám hravě poslouží appka.

Abyste se o novou meteostanici nemuseli bát, přidáme vám k ní 4letou záruku. Stačí se jen registrovat do 30 dnů od nákupu zde.

Dle kategorie:
Seřadit:
Dle kategorie:
Seřadit: