DVD přehrávač Hyundai DV-5-H 935 černý (Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800987531)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie: přehrávače stolní
Kód zboží: -9869317

Bazar - Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800987531

Zjistit dostupnost
Bazar - Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8800987531

Hyundai DV-5-H 935, černá


Nenechte zahálet vaši sbírku oblíbených filmů, kterou jste dávali do kupy několik let. S DVD přehrávačem Hyundai DV-5-H 935 si ji můžete vychutnat kdykoli budete mít zrovna náladu. Díky bohaté portové nabídce je přitom jedno, jestli jej chcete připojit k novějšímu či staršímu televizoru.


Video a hudba – přehraje vše


DVD přehrávač spolehlivě přehraje nejen originální, ale i přepálené disky a další multimédia. Podporuje totiž disky CD-R/RW, SVCD, VCD, DVD, DVD-R/-RW a DVD+R/+RW.


Přehrávač si ale poradí i s USB disky. Mezi podporované formáty patří konkrétně: MP3, JPG, AVI, MPG, DivX 4.x, 5.x a vyšší, Xvid. A pokud máte rádi filmy v originálu s českými titulky, spokojeni budete také, neboť i tuto funkcionalitu lze využít.


Pro vaše pohodlí


Zmiňovaný USB port se nachází na přední straně pro snadný přístup a umožňuje přehrávat jak filmy, tak i fotografie a hudbu. To znamená, že nemusíte stažený film pracně vypalovat, ale stačí jej přetáhnout na flashdisk a během pár desítek vteřin máte hotovo.


O propojení s televizorem se netřeba obávat. Nabízí se totiž jak moderní HDMI pro přenos obrazu v nejvyšší kvalitě, tak i starší Scart a komponentní video výstup (Y, Pb, Pr) i  koaxiální audio výstup.

Vrácené do 14d, serv

DVD přehrávač Hyundai DV5H935 je přístroj, který přehraje naprosto všechno! Zvládá disky CD, CD-R/RW, DVD, DVD±R/RW. Přehrává hudební formáty MP3 a WMA, zobrazí obrázky JPG, rozumí si se Super Video CD i s Video CD, zvládne klasické DVD video i DivX 3.x, 4.x, 5.x a vyšší a Xvid. K videu se váže podpora českých DivX titulků se Subtitles Managerem, cože je možnost volby vzhledu titulků. Integrován je dekóder Dolby Digital 5.1ch a obraz umožňuje progresivní skenování. České, slovenské a polské OSD menu s funkcemi zoom-in, zoom-out a rodičovským zámkem. Přepínání režimů zobrazení 16:9 nebo 4:3 zaručí vždy nezdeformovanou podívanou. Konektory k připojení jsou od HDMI, kompozitního výstupu přes komponentní výstup Y, Pb, Pr, S-Video výstup a SCART po 5.1 zvukový výstup a Audio koaxiální výstup.

Přehrává CD-R/RW, SVCD, VCD, DVD, DVD-R/-RW, DVD+R/+RW
Podpora formátu MP3, JPG, AVI, MPG, DivX 4.x, 5.x a vyšší, Xvid
Podpora českých DivX titulků
Čelní USB vstup
Rodičovský zámek
Dolby Digital dekodér 5.1 kanálů
Přepínání režimů zobrazení 16:9 nebo 4:3
Konektory: HDMI výstup, kompozitní výstup, komponentní výstup (Y, Pb, Pr), S-Video výstup, SCART, výstup prostorového zvuku 5.1 kanálů (Cinch), koaxiální audio výstup

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Přehr. média CD, VCD/SVCD, DVD, USB
Přehrávané formáty DivX 4, AVI, MP3, DivX 5, DivX 6, MPG, VOB, JPEG, XviD
Ano
Vstupy
Ano
Ne
Výstupy
Ano
Ano
Scart Ano
Počet kanálů 5.1
Digitální optický výstup Ne
Digitální koaxiální výstup Ano
Další parametry
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 46.8 cm
Hmotnost balení 1.8 kg
Více informací Méně informací