DVD přehrávač Hyundai PDP 10809 DVB-T černý

Značka: Hyundai , Kategorie: přehrávače přenosné
Kód zboží: HYUPDP10809DVBT

Chcete mít filmy, seriály, muziku, fotky na DVD nebo flash disky a televizní pořady vždy po ruce? Ideální společník na cestování s dětmi je zaručeně...

Zjistit dostupnost

Oblíbené soubory vždy po ruce


Patříte mezi ty, kteří se rádi oddávají svým oblíbeným filmům, seriálům, fotografiím či muzice? Chtěli byste mít tyto všechny věci pohromadě na jednom místě a cestovat s nimi kamkoliv se vám zlíbí? Sáhněte po zaručeném přístroji, DVD přehrávači Hyundai PDP 10809 DVB-T. Ten je tím pravým společníkem na cestování a na zkrácení dlouhého čekání v místech, kde nebudete mít svůj počítač.


Ideální velikost na cestování s uhlopříčkou 26 cm


Tento přenosný DVD přehrávač svým uživatelům nabízí LCD displej s LED podsvícením o úhlopříčce 10 palců (26 cm). Společně s rozlišením 800 x 480 pixelů máte možnost své filmy, seriály či fotografie přehrávat v dostatečné kvalitě. Podporuje všechny běžné formáty, nemusíte se tedy bát, že by se některé vaše soubory nemohly načíst. Velkou výhodou je také přítomnost vystavěného DVB-T tuneru, díky kterému na přehrávači naladíte klasické digitální pozemní vysílání,Pokud často stahujte soubory přímo do počítače, umožní vám DVD přehrávač Hyundai PDP 10809 DVB-T přehrávání z flashdisku, externího disku pomocí USB vstupu, či čtečky SD/MMC/MS karet, kterým je vybaven. Stanete se tak majiteli velmi všestranného přehrávače, pomocí něhož již nebudete muset tahat svůj drahý a velký notebook.


Ideální na cestování s dětmi


Pokud cestujete v autě společně s dětmi a chcete si dopřát chvilku klidu, bez jejich nekonečného rušení, můžete jim přehrávat soubory do sluchátek pomocí sluchátkového výstupu. Jedním z příslušenství je také užitečná brašna pro přenos a uchycení do auta. Je zcela zaručené, že vám tento přehrávač ušetří nervy a zpříjemní vaše cestování.


Akumulátor s výdrží až 2 hodiny


Ne vždy budete v místě, kde se dá připojit přehrávač k elektrické síti. Proto je vybaven akumulátorem s výdrží 2 hodiny. V autě jej také můžete nabíjet pomocí chytrého adaptéru. Pokud máte rádi své oblíbené televizní kanály a pořady, oceníte také jeho přijímač pro DVB-T vysílání. Chytnete pomocí něho v současnosti nejpoužívanější pozemní vysílání.

Nudí se a zlobí vaše děti v autě při dlouhých cestách? S přenosným DVD přehrávačem Hyundai bude vaše cestování plné pohody a zábavy. Ve standardní výbavě dostanete navíc přenosnou brašnu pro bezpečné uložení přístroje a dálkový ovladač. DVD přehrávač značky Hyundai nabízí neuvěřitelně velký a ostrý obraz jak z DVD disků, tai i pro televizní vysílání, protože je vybaven přijímačem digitálního pozemního vysílání DVB-T. Je vybaven přehledným otočným desetipalcovým LCD displejem s úhlopříčkou 26cm.
Kromě přehrávání všech médií na stříbrných discích přehraje video, hudbu i obrázky z vestavěného USB vstupu a čtečky na SD/MMC/MS karet. Klasika mezi přehrávači, patří díky doplňkovému tuneru pro příjem DVB-T vybavenému i EPG k nejvyšší třídě.
Přenosný DVD přehrávač je hlavně ideálním společníkem na cesty.
.

DVD přehrávač Hyundai PDP 10809 DVB-T přenosný

 • Úhlopříčka - 10" (26cm)
 • LCD displej s LED podsvícením
 • Digitální panel s rozlišením 800 x 480 pxl
 • DVB-T - zabudovaný digitální tuner s podporou EPG
 • Přehrává formáty: JPG, MP3, AVI, DivX, XviD
 • Přehrává: DVD, DVD +R/+RW, DVD -R/-RW, SVCD/VCD, CD R/RW
 • USB vstup
 • Vstup pro SD/MMC/MS karty
 • Zabudované reproduktory
 • Sluchátkový výstup, AV výstup
 • Nabíjecí zabudovaný akumulátor
 • Standardní doba provozu na akumulátor 2 hodiny
 • Příslušenství: sluchátka, AC adaptér, adaptér do auta, AV kabel, dálkové ovládání, brašna pro přenos a uchycení do auta

Podívejte se na reportáž o přenosných DVD přehrávačích z TV pořadu Tipy ptáka Loskutáka


Odkaz na stránku výrobce

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Displej, tuner
Rozlišení displeje 800 x 480 bodů
Ne
DVB-T
Zvuk
Ano
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média CD, VCD/SVCD, USB, DVD
Přehrávané formáty JPG, DivX 6, MP3, XviD, AVI, DivX 5, DivX 4
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Vstupy
Ano
Ne
AC adaptér vstup Ano
Výstupy
Ano
Ne
Scart Ne
Ano
Ne
Další parametry
síťové 230 V, 12 V, aku
Příslušenství adaptér do auta, AC adaptér, sluchátka, dálkové ovládání, AV kabel, brašna pro přenos a uchycení do auta
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.3 cm
Výška výrobku 21.5 cm
Hloubka výrobku 19.5 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.5 cm
Výška balení 23.5 cm
Hloubka balení 11.0 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací