Electrolux

 

Logo Electrolux

Společnost Electrolux je jedním z předních světových výrobců domácích spotřebičů a spotřebičů pro profesionální použití, každoročně prodá více než 40 milionů produktů spotřebitelům v 150 zemích. Svou pozornost zaměřujeme na inovace, které jsou promyšleně navrženy, založené na pohledu spotřebitele, aby splňovaly potřeby spotřebitelů a profesionálů. Mezi její produkty patří chladničky, myčky nádobí, pračky, vysavače a prodávané pod uznávanými značkami jako Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka a Frigidaire.

Veškerý design a vývoj výrobků je založen na filozofii promyšleného designu. Ta zahrnuje funkčnost, použitelnost, dojem a pocit na dotek, vizuální vzhled a celkový dojem uživatele ve všech aspektech během životnosti produktu, od okamžiku, kdy se u spotřebitele začíná rozvíjet zájem, přes nákup, instalaci, používání a eventuální likvidaci. 

Skupina Electrolux Group se snaží zajistit, aby její produkty, služby a výroba přispívaly k udržitelnému rozvoji. Za tímto účelem se design produktů orientuje na snižování nepříznivých vlivů na životní prostředí během celého životního cyklu produktu, přičemž zároveň sleduje odpad ze spotřebovaných zdrojů a energie a znečištění s cílem dosahovat zlepšení.

Seřadit:
Seřadit: