Elektrický motocykl RACCEWAY SMART, modrý-lesklý

Značka: RACCEWAY , Kategorie: Elektromotorky
Kód zboží: SULMOTOE201

motor 1200 W, rychlost 48 km/h, dojezd 65 km, lithiová vyjímatelná baterie, dvoumístné sedlo, dálkové ovládání, alarm, nosnost 135 kg

Zjistit dostupnost

RACCEWAY SMART, modrá


Vydejte se na cestu po městě, na nákup i na výlety. Užívejte si čerstvého vzduchu a neutrácejte peníze za nákup jízdenek do autobusu, metra nebo vlaku. Pořiďte si elektrický motocykl RACCEWAY SMART, který je jako stvořený do víru velkoměsta. Má kompaktní rozměry a vejde se i na úzké silnice, aby vás ostatní mohli bezpečně předjíždět. Přesto se na něm nemusíte projíždět sami, můžete si klidně pozvat spolujezdce. Skútr má nosnost 135 kg a je vhodný pro dospělé i děti od 15 let.


Přední i zadní brzdy


Přístroj má v sobě zabudovanou dobíjecí baterii s kapacitou 28 Ah, která mu zajišťuje dojezd až do vzdálenosti 65 km. Uhánějte s větrem ve vlasech rychlostí až 48 km/hod, tedy skoro na limitu jízdy v obci. Velká 10" kola se hodí do každého terénu, zvládnou i stoupání pod úhlem 9°. K bezpečnosti jízdy přispívá dvojice brzd. Vepředu se nachází hydraulická kotoučová brzda, vzadu pak najdete bubnovou brzdu. Na skútr můžete dokoupit zadní nosič a kufr, abyste si s sebou mohli vzít i věci na delší výlety.


Skútr představuje snadný a pohodlný způsob, jak se dostat do práce a nemačkat se v tramvaji či autobuse!

  


 


Skútr do města


Přístroj vyniká svými kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Díky tomu je jako stvořený pro použití ve městech. Jezděte do práce, aniž byste se museli mačkat v prostředcích městské hromadné dopravy. Nabijte baterii a vyrazte na jízdu do vzdálenosti až 65 km.


  


Dlouhá výdrž


Uvnitř skútru se nachází dobíjecí Li-Ion baterie s kapacitou 28 Ah. Z nuly na sto procent ji nabijete zhruba za tři až šest hodin. Následně vám baterie zajistí dlouhou jízdu do vzdálenosti až 65 km, a to rychlostí max. 48 km/hod. Nemusíte jezdit pouze po rovince, 10" kola si poradí i s 9° stoupáním.


  


 


Pro děti i dospělé


Zařízení můžou využívat nejen dospělí, ale také děti od patnácti let. K jízdě potřebujete řidičské oprávnění AM, které můžou získat osoby starší 15 let. Kromě toho jej automaticky dostanou všichni držitelé řidičského průkazu B, C a D.


  • Elektrický skútr SMART díky svým parametrům spadá do kategorie malých motorek (rychlost do 45km/h a výkon do 4kW), tudíž je zapotřebí mít řidičské oprávnění AM. To je možné udělat si již od 15let. Zároveň ho automaticky mají všichni vlastníci řidičského oprávnění B, C a D.
  • Jedná se o městský typ skútru, a to díky nízké hmotnosti vyjímatelné lithiové baterie.
  • Jak to u elektrických vozidel bývá, vyznačuje se šetrností k životnímu prostředí, nulovou produkcí zplodin a velice tichým chodem.
  • Model s napětí 48V působí velice živě a má vynikající odpružení. Pod řídítky jsou dva menší úložné prostory, kam si můžete uložit nezbytné věci, jako je třeba mobil, protože je zde integrovaný USB port.
  • Vybaven je dvěma režimy jízdy, ECO a SPORT (při ECO je rychlost omezena na 28km/h) a funkcí PARKING, kdy je omezena akcelerace a ochrana proti nechtěnému rozjetí.
  • Počet osob, které skútr uveze, je 2, komfortní je však pro jednoho jezdce.
  • Skútr je vybaven uzamykáním řídítek, ale zároveň alarmem na dálkové ovládání s možností bezklíčového startu a navíc automatickým denním svícením z LED diod.

O celkové osvětlení skútru se starají nádherná LED světla.

  • Vybaven je motorem o výkonu 1200 W a maximální rychlost je elektronicky omezena na 48 km/h.

Technické parametry:
* Motor: 1200W
* Baterie kapacita: 28 Ah s indikací nabíjení a stavu baterie
* Baterie napětí: 48 V
* Baterie typ: lithiová
* Nabíječka: standard
* Stoupání: 9 stupňů
* Doba nabíjení: 3-6 hodin
* Přední brzda: hydraulická kotoučová
* Zadní brzda: bubnová
* Hmotnost: 70 kg
* Nosnost: 135 kg
* Vyjímatelná baterie: ano
* Maximální rychlost: 48 km/h
* Dojezd: až 65 km
* Rozměry (d x š x v): 165 x 68,5 x 120 cm
* Velikost kol: 10"/10"
* Počet osob: 2, dlouhodobě 1

Volitelné příslušenství: (není součástí )
* Zadní nosič
* Kufr na zadní nosič

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Výkon 1200 W
Maximální rychlost 48 km/h
Dojezdová vzdálenost více jak 55 km
Řidičské oprávnění Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 68.5 cm
Výška výrobku 120.0 cm
Hloubka výrobku 165.0 cm
Hmotnost výrobku 70.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 55.0 cm
Výška balení 110.0 cm
Hloubka balení 167.0 cm
Hmotnost balení 93.0 kg
Více informací Méně informací