Elektrický otvírač KENWOOD CO600 bílý (vrácené zboží 8800129394)

bazar
Značka: KENWOOD , Kategorie: Elektrické nože a otvírače
Kód zboží: -9052995

Bazar - vrácené zboží 8800129394

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800129394

Praktický a bezpečný pomocník do vaší kuchyně

Otvírání konzerv, lahví či broušení nožů patří na první pohled mezi relativně snadné činnosti, ale i přesto dá každému z nás občas docela zabrat. Spousta z nás tyto činnosti raději přenechává jiným, a to ať už z důvodu námahy a neúspěšného výsledku či z obavy poranění. Velmi chytré řešení pro zjednodušení těchto prací v kuchyni nabízí elektrický otvírač CO600 od společnosti Kenwood.

3 funkce v 1 přístroji

Elektrický otvírač Kenwood CO600 je moderní multifunkční kuchyňský přístroj v bílé barvě, který disponuje rozměry 23,5 x 13,5 x 13,5 cm, hmotností 1,1 kg a výkonem 40 W. Nabízí usnadnění hned 3 činností při přípravě vašeho občerstvení. Postará se o jednoduché a příjemné otevírání konzerv, otevírání lahví s korunkovým uzávěrem a také o broušení nožů.

Rychle, snadno a bezpečně dokáže otevřít různé tvary a velikosti konzerv až do hmotnosti 1,2 kg. Díky tomu už se nikdy nebudete muset namáhat s otevíráním plechových nádob s ovocem, zeleninou či polévkami a nemusíte se ani obávat nepříjemných poranění způsobených pořezáním. Přístroj vám mimo to pomůže také v okamžiku a bez námahy otevřít nápojové láhve či naostřit kuchyňské nože.

Snadné použití i údržba

Ostré nože, kterými je elektrický otvírač Kenwood CO600 vybaven, jsou odnímatelné a snadno se čistí. Velmi komfortní použití nabízí automatické zapnutí/vypnutí umožňující mít při práci volné ruce, magnet se postará o uchycení víčka z konzervy. Protiskluzové nožičky pevně přilnou na povrch pracovní desky a zaručují tak dokonalou stabilitu a maximální bezpečnost při práci.

Velkou výhodou je také prostor pro umístění přívodního kabelu, který naleznete pod přístrojem. Perfektně uschová přebývající kabel při používání či celý kabel po dobu, kdy nebudete otvírač používat. Na vaší kuchyňské lince vám tak nebude tento přístroj nikdy zbytečně zabírat drahocenné místo.Tento šikovný otvírák konzerv v bílé barvě umí mnohem víc, než jen rychle a snadno otevřít konzervy s ovocem, zeleninou či polévkami.

Všestranný
Tento otvírák CO600 otevře různé tvary a velikosti konzerv až do hmotnosti 1,2 kg. Využijete také funkci brousku na nože a otvíráku lahví.

Praktický
Ostré odnímatelné nože se snadno čistí a protiskluzové nožičky zajistí dokonalou stabilitu na pracovní desce. Přebývající kabel lze pro větší bezpečnost uschovat v prostoru přístroje.

  • 3 funkce: otvírák konzerv, otvírák lahví, brousič nožů
  • výkon motoru 40 W
  • automatická funkce start/stop pro „volné ruce“
  • prostor pro kabel
  • protiskluzové nožičky

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ elektrického otvírače otvírač konzerv
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.5 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hloubka výrobku 13.0 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.7 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 13.8 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací