Elektrický pečicí hrnec Remoska Grand R22/01 4l Classic

Značka: Remoska , Kategorie: Elektrické hrnce
Kód zboží: REOR22

Remoska R 22 s příkonem 580 W, nepřilnavou povrchovou úpravou mísy a novým topným víkem, které zajistí rovnoměrnější přípravu jídel. Velký objem 4 l dostatečný i pro rodiny. Český tradiční výrobek.

Zjistit dostupnost

Remoska R22 GRANDVelkoobjemová Remoska R 22 GRAND najde uplatnění v každé domácnosti. Remoska je klasický oblíbený kuchyňský spotřebič české výroby. Už od dob našich babiček byla Remoska nepostradatelná při pečení sladkých i slaných pokrmů a zapékání. Remosky v poslední době zažívají zasloužilou renesanci. Tyto přístroje s nižší spotřebovanou energií oproti běžné pečící troubě a díky přijatelné ceně by neměly chybět v žádné kuchyni. Remoska má objem 4 litry a pohodlně v ní připravíte 4 porce. Svým jednoduchým použitím a nízkou spotřebou je vhodná nejen do vaší domácnosti, ale velmi dobře ji využijete i na chalupě.S hliníkem a bez sklaRemoska R 22 Grand má mísu vyrobenou z hlíníku bez skleněného okénka a povrch je potažen materiálem Teflo Classic. Tento koncept se ukazuje být velmi praktickým, protože u modelů se sklem dříve docházelo k nedopečení uprostřed (právě pod skleněným otvorem), zatímco na okrajích byly pokrmy upečené (doporučovalo se zakrytí alobalem). Remoska s víkem bez skla peče rovnoměrně a po celé ploše. Použitý materiál je pevný a pro lepší manipulaci jsou k míse připevněna plastová ucha a vy už se nikdy nepopálíte.Praktická řešeníPřívodní kabel s evropskou zástrčkou je připojen pevně k držadlu. Vypínač je umístěn na horní části držadla, tak aby kontrola zapnutí / vypnutí byla možná v jakékoliv poloze. Toto umístění vypínače usnadňuje ovládání jak pro praváky, tak i pro leváky. Víko je navrženo tak, aby mohlo být položeno na pracovní plochu topnou částí směrem vzhůru, což je velmi praktické.Teflon pro snadnou údržbuPečící mísa je vyrobena z hliníku (pro dobrý přenos tepla z víka na mísu) a povrchově potažena materiálem Teflon Classic. Proti předcházejícímu modelu je mísa pevnější a pro lepší manipulaci jsou k ní připevněna plastová ucha. Stojan je vyroben z tepelně odolného plastu.

Remoska ® Typ: Grand R22

Horní část víka je vyrobena z nerezového plechu. REMOSKA® s víkem bez skla peče rovnoměrně a po celé ploše. Dolní část víka z hliníku je potažena nepřilnavým povrchem Teflon® Classic.
Vypínač je umístěn na horní části držadla, tak aby kontrola stavu zap/vyp byla možná v jakékoliv poloze. Umístění vypínače na horní části držadla usnadňuje ovládání pro praváky i leváky. Víko je navrženo tak, aby mohlo být položeno na pracovní plochu topnou částí směrem vzhůru.
Mísa je vyrobena z hliníku (pro dobrý přenos tepla z víka na mísu) a povrchově potažena materiálem Teflon® Classic.
Stojan je vyroben z tepelně odolného plastu.

Skládá se ze tří částí:

  • Topné víko se čtyřmi výdušnými otvory
  • Mísa s uchy
  • stojan
  • Povrchová úprava: Teflon ® DuPont CLASSIC
  • Příkon : 580 W
  • Napětí : 230-240V/ 50Hz
  • Obsah: 4l
  • Průměr mísy: 29 cm
  • Váha : 4,5 kg

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem hrnce/pánve 4 l
Příkon hrnce/pánve 580 W
bez displeje
Nastavitelná teplota ne
Funkce držení teploty Ne
Funkce hrnce griluje, zapéká, ohřívá, peče
Časovač/minutka ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 52.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 27.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 57.0 cm
Výška balení 37.0 cm
Hloubka balení 27.0 cm
Hmotnost balení 4.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu