Elektrický skateboard Razor X1

Značka: Razor , Kategorie: Elektroboardy
Kód zboží: RZO25173898

Elektrický longboard Razor X1 s délkou 95 cm nabízí 125 W motor s pohonem zadních kol. Maximální rychlost je 16 km/h po dobu 40 minut nepřetržitého používání při plném nabití.

Naše cena s DPH:

5 899

Na splátky od: 649 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Razor X1

Dlouhý čas strávený na čerstvém vzduchu okořeněný o skvělý adrenalinový zážitek. Přesně tak vypadají chvilky s elektrickým longboardem Razor X1. A navíc vás to nebude stát (téměř) žádnou energii. Elektroboard je určen nejen pro dospělé, ale i pro děti starší 9 let. Existuje však jedna podmínka, a sice, že váha uživatele nesmí přesáhnout 100 kg.

Bezpečí za každou cenu

Protože bezpečnost není radno podceňovat, tvůrci elektrický longboard Razor X vybavili protiskluzovou plochou na desce. Proto by vám nemělo vadit, když při výletu lehce zmoknete. Můžete se tak cítit bezpečněji než dříve a těšit se na pohodlnou jízdu. Deska jako taková se rozpíná na délce 95 cm a je vyrobena z bambusu. Aby však byla co nejvíce odolná, skládá se hned z 5 vrstev.

Je libo závod?

Výrobce vsadil na výkonný motor, jehož výkon dosahuje 125 W. Veškerá energie pak jde do zadních kol. To znamená, že rychlost, jakou budete na chodníku, cyklostezce, nebo po silnici uhánět, se může vyšplhat až na 16 km/h. Díky tomu vás nečeká nudná projížďka vycházkovým tempem, ale výživný výlet, který vás svou dynamičností nadchne.

Buďte pánem situace

Ovládání elektroboardu Razor X1 ani nemohlo být praktičtější a jednodušší. K dispozici totiž budete mít bezdrátový ovladač. Ten neslouží jen k zapnutí a vypnutí, ale také k přesnému korigování rychlosti a celkovému zastavení elektrického longboardu. Rychlost si tedy můžete měnit v závislosti na aktuálním terénu či podle toho, jak se zrovna cítíte.

Připraven do akce!

Dokonce ani nemusíte ztrácet čas se sestavováním elektroboardu Razor X1. Stačí rozbalit krabici, jít ven a vydat se do sousedství. Zvlášť velkou pozornost nemusíte věnovat ani výběru povrchu, po kterém budete uhánět. Uretanová kolečka nejsou nijak vybíravá a poradí si i se sebehorším asfaltem.

Je čas na delší výlet

Pokud se vydáte na delší projížďku, můžete si být jisti, že Razor X1 vám bude oporou po mimořádně dlouhou dobu. Jeho baterie jej totiž předurčuje k tomu, že na jedno nabití vydrží klidně i trasu trvající 40 minut. Poté ji můžete znovu nabít. Pokud však nebudete mít po ruce nabíječku, můžete se prostě a jednoduše odrážet.


 • Vychutnejte si jízdu na čerstvém vzduchu na tomto elektrickém longboardu značky Razor. Výhodou je 95 cm dlouhá pětivrstvá deska, která je vyrobena z bambusu. Je také doplněna protiskluzovou plochou na desce, a díky tomu poskytuje plynulou a pohodlnou jízdu.
 • Tento longboard nabízí 125 wattový motor s pohonem zadních kol. Maximální rychlost tohoto elektro longboardu Razor je 16 km/h po dobu 40 minut nepřetržitého používání při plném nabití. V případě úplného vybití se můžete jednoduše odrážet a dojet tam, kam jste chtěli pomocí vlastních sil.

Vlastnosti:

 • Longboard má rychlý 125wattový motor s pohonem zadních kol
 • Deska vyrobena z bambusu je 95 cm dlouhá
 • Protiskluzová plocha na desce
 • Bezdrátové dálkové ovládání s popruhem na zápěstí
 • Baterie vydrží až 40 minut na jedno nabití
 • Dodáván předem sestavený

Technické parametry:

 • Hmotnost produktu: 5,4 kg
 • Motor: 125 W
 • Doporučený věk: od 9 let
 • Maximální hmotnost: 100 kg
 • Rychlost: až 16 km/h
 • Pohon: baterie 22V
 • Max. dojezd: 10,5 km
 • Výdrž baterie: 40 minut jízdy (při ideálních podmínkách, náročnější terén zkracuje délku výdrže baterie)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Dojezdová vzdálenost 10 km
Maximální rychlost 16 km/h
Nosnost 100 kg
Ovládání rychlosti dálkové ovládání
Počet motorů 1
Výkon 125 W
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 99.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 28.0 cm
Hmotnost balení 6.0 kg
Více informací Méně informací