Elektronický fotorámeček GoGEN FRAME 10 WIFI černý

Značka: GoGEN , Kategorie: Elektronické fotorámečky
Kód zboží: GOGFRAME10WIFI

Produkt roku 2018 - Fotorámeček 10", Android 6.0, Wi-Fi, dotykový IPS LCD displej ,1280 x 800 pxl, 16:9, interní paměť 4,7 GB, vstup Micro SD

Zjistit dostupnost

GoGEN FRAME 10, černá


Vzpomínky na vzácné životní chvíle nemusíte schraňovat pouze ve svém telefonu, tabletu nebo počítači. Vystavte si je do ložnice nebo obývacího pokoje a kdykoliv půjdete kolem, zrak vám padne na nádherné fotografie, které vám i po letech vykouzlí úsměv na rtech. Společnost GoGEN vytvořila nádherný černý LCD fotorámeček s úhlopříčkou 10,1", na němž vyniknou portréty i nádherné snímky krajiny.


Interní paměťAC


Přístroj je vybaven velkou pamětí až 4,7 GB, do níž se vejdou tisíce snímků ve vysokém rozlišení. Pokud by vám však základní kapacita nestačila, snadno si ji během chvilky rozšíříte vložením micro SD nebo micro SDHC karet o další desítky GB. Tak si zajistíte, že se vám obrázky budou pravidelně střídat a budou se opakovat jen minimálně, takže se vám nikdy neomrzí.


Bezdrátové sdílení


Pro ještě pohodlnější ovládání využijte buď dotykový LCD displej, nebo propojte svá zařízení bezdrátově za pomoci Wi-Fi a nasdílejte do rámečku fotografie na dálku. Zařízení plně podporuje formáty JPG i PNG a snímky zobrazuje v příjemném rozlišení 1200×800 px.


CHYTRÝ FOTORÁMEČEK NEJEN PRO ONLINE GENERACI
Pamatujete si na chlapíka jménem Jonathan Kubben Quinonez, který nedávno procestoval celý svět a své mámě poslal z každého místa, kde byl, fotku se vzkazem "Mami, jsem v pořádku". S tímhle fotorámečkem to můžete udělat úplně stejně a vaši rodiče či prarodiče ani nemusí být kamarádi s novými technologiemi.
Fotorámeček šlape díky funkcionalitě WiFi a operačnímu systému Android 6.0
Fotorámeček je vybaven funcionalitou WiFi díky čemuž se povyšuje z obyčejného prohlížeče uložených fotografií na moderní komunikační nástroj s Vašimi blízkými. Je vybaven dotykovým LCD IPS displejem, který ručí za skvělé zobrazení fotek a výborné pozorovací úhly z různých míst obývacího pokoje. Správné fungování softwaru zajišťuje Android 6.0. Pro uložení fotografií máte k dispozici téměř 5 GB paměti.
Fotka přiletí vašim blízkým, budou tak vědět, že na myslíte i na druhém konci světa!
Pořiďte jim fotorámeček, nic je nepotěší víc, jako, když jim z výletu pošlete místo SMS zprávy či pohlednice fotku pořízenou telefonem přímo do fotorámečku umístěného v jejich obývacím pokoji. Můžete přidat popisek či vzkaz kde se právě nacházíte a sdílet tak s nimi pěkné chvíle z dovolených. Fotorámeček samozřejmě přehrává mimo nově příchozí fotografie také již ty z uloženého z alba.
Je to snadné, fotorámeček připojíte do domácí sítě WiFi, do smartphonu si nainstalujete aplikaci Frameo a okamžitě můžete posílat fotky, ať jste kdekoli mimo domov.
Apk FRAMEO
Apk uložená v mobilním telefonu je skvělým nástrojem k nastavení a odesílání pořízených fotografií do fotorámečku. Stačí podniknout pár jednoduchých kroků, srozumitelné menu Vás povede krok po kroku až k odeslání fotky.
*Stáhněte si aplikaci Frameo do smartphonu
*Spojte rámeček se svými přáteli a rodinou
*Vyberte fotky, které chcete sdílet
*Z uložených kontaktů vyberte, s kým chcete fotku sdílet
*Označte důležitou část fotografie a pošlete
*Vaše fotka se se objeví ve fotorámečku

Funkce

  • Přímé sdílení fotografií odkudkoliv z telefonu pomocí aplikace Frameo
  • Aplikace Frameo je dostupná pro Android a iOS

Specifikace

  • 10,1" dotykový LCD IPS displej
  • Rozlišení 1280 x 800 pxl
  • Poměr stran 16:9
  • Operační systém Android 6.0
  • WiFi 802.11b/g/n
  • Interní paměť: přibližně 4,7 GB volné paměti
  • Vstup pro Micro SD karty
  • Podpora formátů JPG, PNG

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
10.1
Rozlišení displeje 1280 x 800 (WXGA) bodů
Ne
Ano
Podpora paměťových karet Ano
Přehrávané formáty PNG, JPG
Interní reproduktory Ne
Způsob napájení síťové 230V
Ne
Ano
16:9
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.5 cm
Výška výrobku 18.5 cm
Hloubka výrobku 12.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 30.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací