Elektronický fotorámeček GoGEN FRAME 20 WIFI černý (Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8801157631)

bazar
Značka: GoGEN , Kategorie: Bazar Foto
Kód zboží: -9852635

Bazar - Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8801157631

Zjistit dostupnost
Bazar - Zboží vrácené ve 14 denní lhůtě, servisované 8801157631

GoGEN FRAME 20 WIFI, černá


S fotorámečkem GoGEN FRAME si můžete doma vystavit ty nejkrásnější momenty, které jste se svými blízkými zažili.  Fotorámeček připojíte k internetu prostřednictvím Wi-Fi a s využitím aplikace Frameo můžete z mobilního telefonu či tabletu jednoduše sdílet fotky a videa. Pořídíte-li novou fotografii či video, do prezentace ve fotorámečku se přidá automaticky.


Uchovává cenné vzpomínky


Fotorámeček disponuje dotykovým IPS displejem o úhlopříčce 10,1" a pamětí o velikosti 4,7 GB. Vstup pro Micro SD karty poslouží pro nahrání fotek a videí do interní paměti rámečku. Nemáte-li k dispozici Wi-Fi připojení, můžete fotky a videa do rámečku nahrát ručně a spustit prezentaci. Přehrávané obrázky tak mohou být stále aktuální i bez nutnosti připojení k internetu.
 


Klíčové vlastnosti


 • 10,1" dotykový LCD IPS displej
 • Rozlišení 1280 × 800 px
 • Poměr stran 16:9
 • Operační systém Android 6.0
 • Wi-Fi 802.11b/g/n
 • Interní paměť 4,7 GB 
 • Vstup pro Micro SD kartu umožní nahrání fotek a videí

Sdílejte zážitky se svými blízkými odkudkoliv s digitálním fotorámečkem od značky GoGEN. 

 


Jednoduché použití


Obsluha fotorámečku je velmi jednoduchá. Nově sdílené fotky a videa se zobrazují v prezentaci automaticky na velkém, 10,1palcovém dotykovém IPS displeji.

 


Přímé sdílení fotografií a videí odkudkoliv


Díky aplikaci Frameo přenesete fotky a videa v téměř reálném čase do obývacího pokoje vašich blízkých. Nově pořízená fotka nebo video se do prezentace ve fotorámečku přidá automaticky


Vrácené do 14d, serv

Sociální síť pro naše rodiče a prarodiče
Moderní technologie a rozvoj on-line světa přináší řadu nesporných výhod. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že ne všichni tyto výhody sdílejí nebo jsou pro ně srozumitelné. Jedná se především o starší generaci, pro kterou může být používání počítačů, tabletů nebo mobilních telefonů hůře dostupné. Tento fakt by však neměl způsobit to, že právě oni budou ochuzeni o to, co je pro ně nejdůležitější.
Kdy naposledy jste nechali vytisknout fotky sebe a svých dětí pro babičku? Dnes, kdy všechny fotky a videa sdílíme přes mobilní síť se tento trend postupně vytrácí. Pokud ale nechcete starší generaci ochudit o tato potěšení, nabízí se elegantní řešení – digitální fotorámeček GoGEN FRAME20WIFI. Ten se dá, díky své interaktivitě, jednoduše vydávat za pomyslnou sociální síť.
Fotka z dovolené za pár vteřin
Fotorámeček stačí připojit k internetu prostřednictvím WiFi připojení a přes aplikaci Frameo můžete z mobilního telefonu či tabletu jednoduše sdílet své fotky nebo videa. A to odkudkoliv na světe. Nová fotka nebo video se do prezentace ve fotorámečku přidá automaticky. Vaši blízcí se tak budou moci kdykoliv potěšit novinkami z vaší dovolené, služební cesty nebo v případě, že bydlíte na druhém konci země.
Obsluha fotorámečku je velmi jednoduchá. Fotky i krátká videa se přenáší do vestavěné paměti o velikosti 4,7 GB prostřednictvím Wi-Fi z telefonu či tabletu odkudkoliv na světě. Stačí si do nich nainstalovat aplikaci Frameo a spárovat ji s rámečkem. Fotky lze do interní paměti rámečku importovat také z micro SD karty.
Digitální fotorámeček GoGEN FRAME20WIFI nabízí elegantní alternativu dříve oblíbeným tištěným fotografiím. Díky propojení s aplikací v mobilním telefonu zároveň přenese vaše fotky a videa v téměř reálném čase do obývacího pokoje vašich blízkých.

Funkce

 • Přímé sdílení fotografií a videí odkudkoliv z telefonu pomocí aplikace Frameo
 • Aplikace Frameo je dostupná pro Android a iOS

Specifikace

 • 10,1" dotykový LCD IPS displej
 • Rozlišení 1280 x 800 pxl
 • Poměr stran 16:9
 • Operační systém Android 6.0
 • WiFi 802.11b/g/n
 • Interní paměť: přibližně 4,7 GB volné paměti
 • Vstup pro Micro SD karty

Záruka 24 měsíců
Další parametry
10.1
Rozlišení displeje 1280 x 800 (WXGA) bodů
Ne
Ano
Podpora paměťových karet Ano
Přehrávané formáty PNG, JPG
Interní reproduktory Ne
Způsob napájení síťové 230V
Ne
Ano
16:9
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hloubka výrobku 11.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.5 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací