Elektronický fotorámeček Hyundai LF 930 S MULTI stříbrný (vrácené zboží 8800136828)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie:
Kód zboží: -8956384

Bazar - vrácené zboží 8800136828

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800136828

Užívejte si radostné fotografie téměř nepřetržitě!

Připomeňte si krásné chvilky z dovolené a jedinečné okamžiky s rodinou! Nemusíte chodit pro album, svoje fotografie můžete mít stále na očích. Pořiďte si moderní elektronický fotorámeček Hyundai LF 930 S MULTI v elegantním stříbrném provedení, který umí zobrazovat nejen fotografie, ale i videa.


Radostné chvíle

Digitální fotorámeček se stává pokročilou náhradou prohlížení alb plných krásných fotografií. V dnešní době moderních technologií disponujeme slušnou zásobou obrázků, které vytváří naše vzpomínky a už jen krátké připomenutí nás může potěšit. S fotorámečkem Hyundai LF 930 S MULTI si můžete dopřát pohled na ty nejkrásnější životní okamžiky téměř nepřetržitě. Navíc se chlubí krásným designem a štíhlým tělem v metalickém provedení, díky čemuž se stane vkusným doplňkem vaší moderní domácnosti.

Rámeček disponuje kvalitním displejem s úhlopříčkou 8" a populárním poměrem stran 16:9 v rozlišení 1280 × 768 px. S kontrastem 800 :1 nabízí dokonale vykreslené snímky, které dokážou zachytit každý detail. Podsvícení zajišťuje LED technologie, která poskytuje lepší zobrazení, jas a také nižší spotřebu. Můžete si také nastavit interval přechodu při promítání fotografií podle vlastního uvážení.


Podpora všech běžných formátů

Elektronický fotorámeček Hyundai LF 930 S MULTI je velmi všestranný. Mimo zobrazování fotografií ve formátech JPG, BMP a PNG umí přehrávat taky video soubory AVI, MP4, MKV, DivX, XviD. Dokonce podporuje i H.264 videa v maximálním rozlišení. Pro přehrávání hudby a videa je k dispozici vestavěný reproduktor. Hudbu lze přehrávat samostatně nebo jako doprovod při prohlížení fotek.

Disponuje sloty pro paměťové karty SD i pro USB. K doplňkovým funkcím patří zobrazení hodin, kalendáře nebo budíku. Potěší vás také praktický dálkový ovládač, který umožní pohodlné ovládání všech funkcí. Obsluha fotorámečku je velmi jednoduchá a samozřejmostí je menu v českém jazyce.

Vráceno - Použito

Vzpomínky na očích

S digitálním fotorámečkem Hyundai LF930SMULTI budete mít své vzpomínky vždy na očích. Elegantní, a díky slim provedení, také štíhlý přístroj, disponuje velikým 8“ LCD displejem. Ten nabídne rozlišení 1280 x 768 pxl.

Široká škála podporovaných formátů

Fotorámeček Hyundai LF930SMULTI dokáže zobrazit fotografie ve formátech JPG, BMP a PNG. Díky vestavěnému reproduktoru můžete prezentaci fotografií kombinovat i s poslechem hudby. A to ve formátu WMA nebo OGG. Rámeček si poradí i s video soubory ve formátech AVI, MP4, MKV, DivX, XviD, H.264.

Příjemné doplňky

Mimo přehrávání výše zmíněných souborů nabídne fotorámeček také další, praktické funkce. A to jak hodiny a budík, tak také kalendář. Příjemným doplňkem je dálkový ovladač, který je součástí balení. Fotorámeček je napájen z elektrické sítě.

8" LCD displej
Rozlišení 1280 x 768 pxl
Poměr stran 16:9
Vstup pro SD/SDHC karty (max. 32GB)

Podpora formátů:

  • obazových - JPG, BMP, PNG
  • zvukových - WMA, OGG
  • video - AVI, MP4, MKV, DivX, XviD, H.264 (max. rozlišení 1280 x 720 pxl)

Zabudovaný reproduktor
Hodiny, kalendář, budík
Dálkové ovládání
Napájení adaptérem 5 V / 1 A

Záruka 24 měsíců
Další parametry
8 "
Rozlišení displeje 1280 × 768 bodů
Ne
Ne
Podpora paměťových karet Ano
Přehrávané formáty JPG, PNG, AVI, BMP, MKV, XviD, H.264, DivX 6, WMA, DivX 5, DivX 4, OGG
Interní reproduktory Ano
Způsob napájení síťové 230V
Ano
16:9
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.5 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 5.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.8 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 24.1 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací