Epilátor Braun Silk-épil 5 329 bílý (vrácené zboží 8800195822)

bazar
Značka: Braun , Kategorie:
Kód zboží: -8968228

Bazar - vrácené zboží 8800195822

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800195822

Sametově hladká pokožka pro každou ženu

Mnohdy bolestivé a krátkodobé holení jednorázovými žiletkami je dávno minulostí! Vsaďte na moderní přístroj epilátor Braun Silk-épil 5 329 v bílém provedení s růžovými detaily, který se postará o účinné a vysoce šetrné odstraňování jakkoliv dlouhých chloupků na vašem těle. Dlouhodobý efekt vás přesvědčí, že již po žiletce nebo horkém vosku nikdy nesáhnete. V tomto balení na vás, kromě samotného epilátoru, čeká speciální dárek v podobě obličejového kartáčku.


Jedinečná technologie od Braunu

Světlový výrobce domácích spotřebičů Braun se tentokrát zaměřil na ženy a vytvořil velmi účinný epilátor s technologií Close Grip, která disponuje 40 pinzetkami pro ještě snadnější odstranění i těch nejkratších a nejjemnějších chloupků. Dopředu a dozadu vychylující se hlava strojku (až o 15 stupňů) dokonale přilne k pokožce a pohodlně se tak přizpůsobí konturám vašeho těla. O lehké nadzvednutí ležících chloupků se postarají specifické hroty SoftLift. Osvětlení SmartLight vám ukáže i dříve zapomenuté chloupky, které teď rozhodně neminete, budete překvapená, jak hladká vaše pokožka může být.


Příprava pokožky na epilaci je důležitá

Aktivní stimulaci vaší pokožky během samotné epilace zajišťují vysokofrekvenční masážní válečky, avšak pro téměř bezbolestné holení použijte chladivou rukavici ještě před epilací. Ochlazením pokožky před a po holení dosáhnete jejího zklidnění a ještě většího pohodlí.

Snadné použití vás nadchne

Na přední straně epilátoru se nachází otočný knoflík, pomocí kterého si individuálně nastavíte rychlost epilace dle vašich aktuálních potřeb – rychlost 1 zaručuje obzvlášť šetrnou epilaci, rychlost 2 zaručuje především důkladnou epilaci. Pro vyčištění jednoduše přidržte strojek pod tekoucí vodou, poté osušte suchou utěrkou.


Skvělý dárek dovede váš obličej k dokonalosti

Bateriový obličejový kartáček si oblíbíte již po prvním použití. Z vaší pokožky během jediné minuty odstraní make-up a nečistoty z pórů až 6x účinněji než, kdybyste si obličej umývala ručně. Pomocí 60 000 mikrooscilací za sekundu jemně odstraňuje nejen nečistoty, ale i odumřelé buňky pokožky. Kartáček je vybaven 2 rychlostmi – rychlost 1 pro citlivou pokožku, rychlost 2 pro důkladný peeling. Vy si tak můžete denně vybrat, jakým způsobem pokožku obličeje, krku i dekoltu ošetříte. Velkou výhodou tohoto osobního pomocníka je možnost použítí ve vaně i ve sprše – je 100% voděodolný. Nechte se hýčkat a pochlubte se rozjasněnou tváří bez nedokonalostí každý den.

Vráceno - Použito

Záruka vrácení peněz 60 dní!
Projekt "Záruka vrácení peněz 60 dní" vám umožňuje vyzkoušet si výrobky Braun.
Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 60 dní od koupě vrátit.
Postup při vrácení:
Výrobek zašlete na adresu: Ritual Communication s.r.o., Palackého 75/III, 29001 Poděbrady, Česká republika. Vrácené zboží musí být kompletní a nepoškozené, zabaleno v původním obalu, musí být přiložen originální doklad o koupi s vyznačeným datem nákupu (kopie nebudou akceptovány).
Pravidla akce a plné znění podmínek naleznete v dokumentech "Pravidla akce - Garance vrácení peněz".
Platí pro produkty zakoupené v období od 1.7.2017.

Delší účinek než holení. Lepší výsledek než vosk. Nový epilátor Silk-épil 5 byl navržen pro účinné a extra šetrné odstraňování chloupků s dlouhodobým účinkem, je proto ideální pro ženy, které s epilací teprve začínají. Je vybaven technologií Close-Grip s 40 pinzetami, které odstraňují i krátké a jemné chloupky.
Má také komfortní systém masážních válečků, které stimulují pokožku, a chladivou rukavici na zklidnění pokožky po epilaci.

 • Nový bateriový obličejový kartáček pro zářivou pokožku každý den - 6x lepší než manuální čištění pokožky
Hlavní přednosti epilátoru: Technologie Close-Grip
 • Díky průlomové technologii od značky Braun je epilace účinnější než kdy dřív. 40 pinzet je navrženo tak, aby zachytily chloupek v optimálním úhlu a ještě blíže pokožce - pro lepší odstraňování i těch nejkratších chloupků (0,5 mm).
Výkyvná hlava
 • Epilátor Silk-épil 5 je vybaven pružnou hlavou, která se může vychýlit dopředu i dozadu až o 15 stupňů. To znamená, že se lépe přizpůsobí konturám těla pro větší komfort a maximální důkladnost. Tak je zaručeno, že epilátor zůstává v optimální poloze pro nejlepší výkon.
Výstupky SoftLift
 • Výstupky SoftLift efektivně nadzvednou i chloupky, které přiléhají k pokožce, a navedou je k pinzetám.
Osvětlení Smartlight
 • Smartlight vám pomáhá k snadnému ovládání epilátoru během epilace a posvítí i na ty nejjemnější chloupky, takže žádný nebude vynechán.
Dodatečné vlastnosti epilátoru: Vysokofrekvenční masáž
 • Vysokofrekvenční masážní systém stimuluje pokožku během epilace a redukuje pocit tahání - pro maximální pohodlí pokožky.
Chladivá rukavice
 • Chladivá rukavice účinně ochladí pokožku před epilací a zklidní ji po epilaci pro váš větší komfort.
Doporučeno dermatology
 • Díky jedinečné kombinaci funkcí zklidňujících pokožku je epilátor doporučován* jako šetrné řešení k dlouhodobému odstranění chloupků.
Plně omyvatelný
 • Celý přístroj můžete pro lepší hygienu čistit pod tekoucí vodou.
Individuální nastavení rychlosti
 • Můžete zvolit rychlost epilace podle svých vlastních potřeb: Rychlost 1 pro obzvláště šetrnou epilaci, rychlost 2 pro obzvláště důkladnou epilaci.
Hlavní přednosti obličejového kartáčku: Hloubkové čištění pórů – za pouhou 1 minutu
 • Odstraňuje make-up a nečistoty z obličeje. Vhodný a šetrný pro každodenní použití na tváře, bradu i dekolt, aby rozzářil vaši pokožku.
Masážní mikrovibrace
 • 60 000 mikrovibrací za sekundu jemně a šetrně odstraní odumřelé buňky a obnoví přirozený lesk pokožky
Wet / Dry
 • Možné použití ve vaně či ve sprše pro ještě větší komfort
Individuální nastavení rychlosti
 • Můžete zvolit rychlost podle svých vlastních potřeb: Rychlost 1 pro obzvláště citlivou pokožku, rychlost 2 pro důkladný peeling
Obsah balení:
 • Epilátor
 • Obličejový kartáček
 • Chladivá rukavice

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ holicího strojku epilátor
Počet rychlostí 2
Počet pinzet 40 ks
Ochlazování Ano
Použití a údržba omyvatelný
Osvětlení ano
Zdroj energie síťový 230V
Výměnné nástavce epilační hlava
Systém nadzvedávání chloupků Ano
Ano
pinzetové
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.2 cm
Výška výrobku 17.9 cm
Hloubka výrobku 8.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 26.0 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací