Epilátor Braun Silk-épil 5 SE5380 + FG1100 trimmer bílý

Značka: Braun , Kategorie: Epilátory
Kód zboží: BRASE5380PB

Bude ho milovat nebo vám vrátíme peníze
Záruka vrácení peněz 60 dní!
Projekt "Záruka vrácení peněz 60 dní" vám umožňuje vyzkoušet si výrobky Braun.
Nesplní-li některý z nich vaše...

Zjistit dostupnost

Braun Silk épil 5 SE5380 + FG1100 trimmer


Epilátor Braun Silk épil 5 SE5380 nabízí rychlý a šetrný způsob, jak docílit hedvábně hladké pokožky v pohodlí domova, ze které se budete radovat až po dobu 4 týdnů. Během epilace jsou totiž chloupky odstraněny i s kořínky, takže chvíli potrvá, než opět dorostou. Pravidelným používáním navíc nové chloupky rostou jemnější a tenčí, pokožka tak zůstává déle hladká.


Pro dlouhodobý výsledek


Epilátor je vybaven unikátní technologií Close-Grip, díky které je celý proces epilace ještě účinnější. Systém 40 pinzet odstraní všechny chloupky, i ty nejmenší do 0,5 mm. Chloupky přiléhající těsně k pokožce optimálně nadzvednou výstupky SoftLift a efektivně je navedou k pinzetám.


Příjemná a rychlá epilace 


Masážní systém válečků stimuluje pokožku během epilace a zajistí, že celý proces bude co nejjemnější a nejkomfortnější. Nemusíte se tak obávat ani použití v citlivých oblastech těla. Po epilaci oceníte chladivou rukavici, která pokožku zklidní. Výkyvná hlava, která se může vychýlit až o 15° vpřed i vzad, se skvěle přizpůsobí konturám vašeho těla tak, aby bylo dosaženo maximálního výsledku i v komplikovaných oblastech, jako je podpaží nebo oblast kolen.


Odhalí každý chloupek


Potěší vás osvětlení Smartlight, které klade důraz na maximální důkladnost. Na výběr budete mít ze 2 rychlostí, které snadno přizpůsobíte svým potřebám. S rychlostí 1 docílíte extra jemné epilace, rychlost 2 zajistí velmi efektivní epilaci. Přístroj je plně omyvatelný, pro důkladnou hygienu ho bez obav omyjete pod tekoucí vodou. V balení se nachází epilátor, nástavec pro citlivé oblasti, chladivá rukavice a zastřihovač Bikini trimmer. S tímto vysoce přesným bikiny zastřihovačem, který je vybaven tenkou hlavou, upravíte chloupky v oblasti bikin do přesných linií.


Bude ho milovat nebo vám vrátíme peníze
Záruka vrácení peněz 60 dní!
Projekt "Záruka vrácení peněz 60 dní" vám umožňuje vyzkoušet si výrobky Braun.
Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 60 dní od koupě vrátit.
Postup při vrácení:
Výrobek zašlete na adresu: Ritual Communication s.r.o., Palackého 75/III, 29001 Poděbrady, Česká republika. Vrácené zboží musí být kompletní a nepoškozené, zabaleno v původním obalu, musí být přiložen originální doklad o koupi s vyznačeným datem nákupu (kopie nebudou akceptovány).
Pravidla akce a plné znění podmínek naleznete v dokumentech "Pravidla akce - Garance vrácení peněz".
Platí pro produkty zakoupené v období od 1.7.2017.

Epilátor pro účinné a extra šetrné odstraňování chloupků. 40 pinzet, komfortní system masážních válečků pro stimulaci pokožky, chladivá rukavice pro zklidnění pokožky po epilaci, výkyvná hlava, plně omyvatelný,osvětlení Smartlight, individuální nastavení rychlosti, v balení nástavec pro citlivé oblasti, jako dárek jemný a přesný zastřihovač Binikni trimmer

Popis výrobku: Nový epilátor Silk-épil 5 byl navržen pro účinné a extra šetrné odstraňování chloupků s dlouhodobým účinkem, je proto ideální pro ženy, které s epilací teprve začínají. Je vybaven technologií Close-Grip s 40 pinzetami, které odstraňují i krátké a jemné chloupky.
Má také komfortní systém masážních válečků, které stimulují pokožku, a chladivou rukavici na zklidnění pokožky po epilaci.

Hlavní přednosti epilátoru: Technologie Close-Grip Díky průlomové technologii od značky Braun je epilace účinnější než kdy dřív. 40 pinzet je navrženo tak, aby zachytily chloupek v optimálním úhlu a ještě blíže pokožce - pro lepší odstraňování i těch nejkratších chloupků (0,5 mm).

Výkyvná hlava Epilátor Silk-épil 5 je vybaven pružnou hlavou, která se může vychýlit dopředu i dozadu až o 15 stupňů. To znamená, že se lépe přizpůsobí konturám těla pro větší komfort a maximální důkladnost. Tak je zaručeno, že epilátor zůstává v optimální poloze pro nejlepší výkon.

Výstupky SoftLift Výstupky SoftLift efektivně nadzvednou i chloupky, které přiléhají k pokožce, a navedou je k pinzetám.

Osvětlení Smartlight Smartlight vám pomáhá k snadnému ovládání epilátoru během epilace a posvítí i na ty nejjemnější chloupky, takže žádný nebude vynechán.

Dodatečné vlastnosti : Vysokofrekvenční masáž Vysokofrekvenční masážní systém stimuluje pokožku během epilace a redukuje pocit tahání - pro maximální pohodlí pokožky.

Chladivá rukavice Chladivá rukavice účinně ochladí pokožku před epilací a zklidní ji po epilaci pro váš větší komfort.

Doporučeno dermatology Díky jedinečné kombinaci funkcí zklidňujících pokožku je epilátor doporučován* jako šetrné řešení k dlouhodobému odstranění chloupků.

Plně omyvatelný Celý přístroj můžete pro lepší hygienu čistit pod tekoucí vodou.

Individuální nastavení rychlosti Můžete zvolit rychlost epilace podle svých vlastních potřeb: Rychlost 1 pro obzvláště šetrnou epilaci, rychlost 2 pro obzvláště důkladnou epilaci.

Obsah balení:

  • Epilátor
  • Nástavec pro citlivé oblasti
  • Chladivá rukavice
  • Zastřihovač Binikni trimmer

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Počet rychlostí 2
40 ks
Ano
Použití a údržba omyvatelný
Osvětlení ano
síťový 230 V
nástavec pro citlivé partie
Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.9 cm
Výška výrobku 18.2 cm
Hloubka výrobku 21.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 6.8 cm
Výška balení 20.7 cm
Hloubka balení 25.4 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací