Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL bílý/zlatý

Značka: Braun , Kategorie: Epilátory
Kód zboží: BRABD5001IPL

Záruka vrácení peněz 60 dní! Silk-expert 5 IPL se žiletkou Gillette Venus. Trvalé odstranění viditelných chloupků s jedinou technologií IPL, která se přizpůsobí vaší pleti.

Zjistit dostupnost

BRAUN Silk expert BD5001 IPL epilátor, bíláBRAUN Silk expert BD5001 IPL


S šetrným epilátorem BRAUN Silk-expert budete mít hedvábně jemnou pokožku, kde si jen zamanete. A to napořád. Konec je bolestivému trápení s pinzetou a nehodám s horkým voskem. Silk-expert je tu pro vás – pracuje rychle, přesně a bezbolestně. A je vhodný na ošetření celého těla.


Zázračné světlo


Tento epilátor využívá technologie intenzivního pulzního světla k odstranění nežádoucích chloupků. Světelné záblesky pronikají pod pokožku až ke kořínkům chloupků a již po několika aplikacích omezují natrvalo jejich růst. Unikátní senzor pokožky SensoAdapt snímá tón pokožky 80× za vteřinu a vybírá adekvátní intenzitu záblesku pro každou část vašeho těla. Přizpůsobí se tak citlivé pokožce například v podpaží či vašim sluncem ošlehaným pažím.


Úžasně jednoduché


Epilátor je navržený pro snadné použití i v těžko dostupných oblastech. Díky síťovému napájení je vždy připraven a může být nepřetržitě v provozu. Pro ošetření větších částí těla jako jsou ruce a nohy držte spouštěcí tlačítko stisknuté a pohodlně klouzejte po pokožce, pro šetrné a přesné ošetření hůře dostupných míst stačí v dané pozici tlačítko stisknout a uvolnit. Epilátor je též ergonomický a lehký. Odstraňování chloupků nebylo nikdy tak rychlé a jednoduché.


Šetrný režim


BRAUN BD5001 nabízí tři režimy: normální na odstraňování chloupků z nohou, paží, hrudníku nebo třeba zad, šetrný režim a extra šetrný vhodný pro epilaci v citlivých oblastech obličeje a bikin. Můžete tak bez obav pohodlně ošetřit celé tělo. Žárovka má životnost až 300 000 záblesků, což odpovídá minimálně 6 letům intenzivního používání, v případě nižší frekvence se životnost prodlužuje až na 14 let.


Zajistěte si pokožku jemnou jako hedvábí, a to zcela bezbolestně!

  


Společník na cesty


Ať už míříte na pracovní cestu, nebo na dobrodružný výlet na druhém konci světa, epilátor půjde s vámi. Svými kompaktními rozměry se vejde do tašky, kufru i kabelky, abyste jej mohla v případě potřeby vždy vytáhnout a použít.


 


 


 Jednoduchá práce


Ovládání si zautomatizuje velmi rychle skutečně každý. Přístroj musí být plně spojen s pokožkou, jinak nevyšle signál, aby vám neponičil zrak. Starejte se o sebe pravidelně, výsledky se dostaví již po pár týdnech.


 


 Výborné výsledky


Již po třech měsících pravidelné bezbolestné IPL epilace získáte viditelné výsledky. Zbavte se chloupků snadno a účinně braňte jejich opětovnému růstu.


 


 


Speciální snímač


Snímač SensoAdapt zvládne rozpoznat tón pleti. Analyzuje vaši pokožku až 80× za minutu, aby přizpůsoboval intenzitu záření pro vaši maximální bezpečnost.


 


 300 000 záblesků


Lampa je vybavena bohatou kapacitou 300 000 záblesků bez nutnosti výměny. I při pravidelném používání vám proto vydrží bez nutnosti výměny až po dobu 15 let.


 


 


 Praktická aplikace


Stáhněte si zdarma do svého smartphonu či tabletu aplikaci Bruan Silk-expert 5 IPL a zaznamenávejte si dobu a časy ošetření do speciálního kalendáře, s nímž ihned budete mít přehled o svém postupu. Aplikace vás dále mimo jiné naučí i to, jak správě funguje senzor SensoAdapt.

Garance vrácení peněz 60 dní s Braun
Projekt "Garance vrácení peněz 60 dní" vám umožňuje vyzkoušet si výrobky Braun.
Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 60 dní od koupě vrátit.
Výrobek vraťte v originálním obalu spolu s vyplněným formulářem na adresu: ritual communication s.r.o., Palackého 75/III, 29001 Poděbrady, Česká republika.
Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE.
Platí pro produkty zakoupené v období od 1.9.2019 do 31.8.2020.

Silk expert BD 5001 IPL odstraňovač chloupků

  • 300 000 záblesků
  • síťový provoz
  • Senzor kontaktu s pokožkou zabraňuje náhodnému záblesku
  • šetrný režim na citlivé oblasti
  • unikátní senzor pokožky
  • klinicky testováno
Popis výrobku: Trvale viditelné odstraňování chloupků doma, pro tělo a obličej s Braun Silk-expert IPL. Silk-expert IPL od Braun využívá technologii intenzivního pulzního světla (IPL), která vydává jemné impulzy světla pod povrch pokožky. Každý impulz zasahuje melanin ve folikulu chloupku. Jakmile malenin ve folikulu chloupku absorbuje světlo, přemění se na teplo, které přeruší cyklus růstu chloupku. Při opakovaném použití budou chloupky slabší a jemnější a budou pomaleji dorůstat.
Jediné IPL s technologií SensoAdapt™ , senzor, který automatický přizpůsobí intenzitu záblesku tónu pokožky.
Unikátně navržený pro snadné použití i v těžko přístupných oblastech. Pouze síťový provoz, tudíž není třeba napájet nebo měnit baterie.

Hlavní přednosti: 300 000 záblesků Braun Silk-expert IPL s 300.000 záblesky zajístí ošetření celého těla po dobu až 15 let.

Inteligentní snímač tónu pokožky SensoAdapt™ Tón pokožky se na různých částech těla liší. Unikátní snímač tónu pokožky SensoAdapt™ průběžně snímá tón pleti – 80x za vteřinu –
a automaticky upravuje intenzitu záření pro maximální účinnost i bezpečnost.

Klouzavý režim Na rychlé a účinné ošetření IPL využívejte klouzavý režim s více záblesky a méně vynechanými oblastmi.

Rychlé ošetření IPL Braun Silk-expert 5 IPL nabízí rychlé ošetření velkých částí těla, například paží nebo nohou. Ošetření jedné nohy nebo paže trvá pouhých 8 minut i bez snížení účinnosti.

Klinicky testováno Technologie Braun Silk-expert 5 IPL, vytvořená na základě profesionálních systémů ozařování, je klinicky testována pro bezpečné a efektivní využití doma.

Žiletka Gillette Venus

Dodatečné vlastnosti: Stylový a ergonomický design: Silk-expert IPL od Braun je ergonomicky navržen a snadno se drží. Je lehký (340 g) a kompaktní. Jeho váha je rovnoměrně vyrovnává , což umožňuje lepší manipulaci pro uživatele.

Při použití není zapotřebí používat další krémy nebo speciální gely.
Energetická úroveň = 6 J/cm2
Obsah balení:
  • Silk-expert IPL Braun zařízení včetně univerzálního nástavce
  • 1x síťový adaptér
  • Žiletka Gillette Venus
Tipy pro použití: Krok 1: Abyste začali, musíte chloupky z místa, které chcete ošetřit, oholit, jelikož to pomáhá směřovat světlo na chloupek pod pokožkou a nikoli nad povrchem. Vždy začínejte s čistou, suchou pokožkou.
Krok 2:Zapojte zařízení do zdířky. Jakmile se pruh s LED kontrolkami rozsvítí, je Silk-expert IPL od Braun připraven k použití. Mějte na paměti, že zařízení se při používání mírně zahřívá. Upozorňujeme, že doporučujeme, abyste před prvním použitím vyzkoušeli reakci své pokožky na Silk-expert IPL od Braun na malém místě pokožky tam, kde chcete provést ošetření. Počkejte 48 hodin, a zkontrolujte testované místo.
Krok 3: Pokud se po 48 hodinách zdá pokožka být normální, začněte s prvním ošetřením. Při použití výrobku vyberte správný režim (normální nebo jemný) – a posouvejte zařízením napříč pokožkou pro rychlé a průběžné použití.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230V
Výměnné nástavce bez nástavce
IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 100 000 záblesků
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.1 cm
Výška výrobku 13.3 cm
Hloubka výrobku 20.6 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.1 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 35.3 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací