Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL bílý/zlatý

Značka: Braun , Kategorie: Epilátory
Kód zboží: BRABD5001IPL
Informační list: zde

Záruka vrácení peněz 60 dní! Silk-expert 5 IPL se žiletkou Gillette Venus. Trvalé odstranění viditelných chloupků s jedinou technologií IPL, která se přizpůsobí vaší pleti.

Zjistit dostupnost

Krásně hladká pokožka a na trvalo!


Chcete se zbavit chloupků jednou pro vždy a trvale je oslabit, až přestanou růst úplně? Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL v bílo zlaté barvě za pomoci intenzivního pulzního světla (IPL) docílí toho, že při opakovaném použití budou chloupky jemnější, slabší a velmi pomalu porostou. Už žádné bolestivé trhání chloupků!

Přizpůsobí se vám i vaší pokožce


Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL využívá technologii IPL o 300 000 záblescích. Tyto jemné impulzy světla směřující pod povrch pokožky zasahují melanin ve folikulu chloupku a ten pak zabrání růstu chloupků. Před každým zábleskem je pokožka snímána a jedinečná technologie SensoAdapt TM přizpůsobí sílu záblesku tónu pokožky. Vše je tak bezpečné! Senzor kontaktu s pokožkou zabraňuje náhodnému záblesku a pokud není přístroj s kůži ve správném kontaktu, tak epilátor bliká červeně.

Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL nabízí 2 režimy světla. Normální pro oblast nohou, paží, hrudníku a zad. Jemný režim vhodný především pro začátečníky na citlivé oblasti bikin a obličeje. Dále disponuje 2 režimy ošetření. Režim „posouvání“ se hodí na nohy, paže, hruď a záda. Při ošetření jen držíte tlačítko stisknuté a přístroj posouváte. Režim „Stisknout a uvolnit“ se doporučuje na citlivá a těžko dostupná místa jako jsou kolena, kotníky, oblast bikin nebo podpaží.

Dobře se drží a pohodlně ovládá


Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL byl klinicky testován a je uživatelsky přívětivý. Stylový a ergonomický design se vám zalíbí na první pohled. Snadno se drží a váží pouhých 340 g. Epilátor je napájen přes síť a nemusíte ho tedy dobíjet nebo vyměňovat baterky. Součástí balení je zařízení Silk-expert IPL Braun, napájecí zdroj a žiletka Gillette Venus.

Garance vrácení peněz 60 dní s Braun
Projekt "Garance vrácení peněz 60 dní" vám umožňuje vyzkoušet si výrobky Braun.
Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 60 dní od koupě vrátit.
Výrobek vraťte v originálním obalu spolu s vyplněným formulářem na adresu: ritual communication s.r.o., Palackého 75/III, 29001 Poděbrady, Česká republika.
Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE.
Platí pro produkty zakoupené v období od 1.9.2019 do 31.8.2020.

Silk expert BD 5001 IPL odstraňovač chloupků

  • 300 000 záblesků
  • síťový provoz
  • Senzor kontaktu s pokožkou zabraňuje náhodnému záblesku
  • šetrný režim na citlivé oblasti
  • unikátní senzor pokožky
  • klinicky testováno
Popis výrobku: Trvale viditelné odstraňování chloupků doma, pro tělo a obličej s Braun Silk-expert IPL. Silk-expert IPL od Braun využívá technologii intenzivního pulzního světla (IPL), která vydává jemné impulzy světla pod povrch pokožky. Každý impulz zasahuje melanin ve folikulu chloupku. Jakmile malenin ve folikulu chloupku absorbuje světlo, přemění se na teplo, které přeruší cyklus růstu chloupku. Při opakovaném použití budou chloupky slabší a jemnější a budou pomaleji dorůstat.
Jediné IPL s technologií SensoAdapt™ , senzor, který automatický přizpůsobí intenzitu záblesku tónu pokožky.
Unikátně navržený pro snadné použití i v těžko přístupných oblastech. Pouze síťový provoz, tudíž není třeba napájet nebo měnit baterie.

Hlavní přednosti: 300 000 záblesků Braun Silk-expert IPL s 300.000 záblesky zajístí ošetření celého těla po dobu až 15 let.

Inteligentní snímač tónu pokožky SensoAdapt™ Tón pokožky se na různých částech těla liší. Unikátní snímač tónu pokožky SensoAdapt™ průběžně snímá tón pleti – 80x za vteřinu –
a automaticky upravuje intenzitu záření pro maximální účinnost i bezpečnost.

Klouzavý režim Na rychlé a účinné ošetření IPL využívejte klouzavý režim s více záblesky a méně vynechanými oblastmi.

Rychlé ošetření IPL Braun Silk-expert 5 IPL nabízí rychlé ošetření velkých částí těla, například paží nebo nohou. Ošetření jedné nohy nebo paže trvá pouhých 8 minut i bez snížení účinnosti.

Klinicky testováno Technologie Braun Silk-expert 5 IPL, vytvořená na základě profesionálních systémů ozařování, je klinicky testována pro bezpečné a efektivní využití doma.

Žiletka Gillette Venus

Dodatečné vlastnosti: Stylový a ergonomický design: Silk-expert IPL od Braun je ergonomicky navržen a snadno se drží. Je lehký (340 g) a kompaktní. Jeho váha je rovnoměrně vyrovnává , což umožňuje lepší manipulaci pro uživatele.

Při použití není zapotřebí používat další krémy nebo speciální gely.
Energetická úroveň = 6 J/cm2
Obsah balení:
  • Silk-expert IPL Braun zařízení včetně univerzálního nástavce
  • 1x síťový adaptér
  • Žiletka Gillette Venus
Tipy pro použití: Krok 1: Abyste začali, musíte chloupky z místa, které chcete ošetřit, oholit, jelikož to pomáhá směřovat světlo na chloupek pod pokožkou a nikoli nad povrchem. Vždy začínejte s čistou, suchou pokožkou.
Krok 2:Zapojte zařízení do zdířky. Jakmile se pruh s LED kontrolkami rozsvítí, je Silk-expert IPL od Braun připraven k použití. Mějte na paměti, že zařízení se při používání mírně zahřívá. Upozorňujeme, že doporučujeme, abyste před prvním použitím vyzkoušeli reakci své pokožky na Silk-expert IPL od Braun na malém místě pokožky tam, kde chcete provést ošetření. Počkejte 48 hodin, a zkontrolujte testované místo.
Krok 3: Pokud se po 48 hodinách zdá pokožka být normální, začněte s prvním ošetřením. Při použití výrobku vyberte správný režim (normální nebo jemný) – a posouvejte zařízením napříč pokožkou pro rychlé a průběžné použití.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230V
Výměnné nástavce bez nástavce
IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 100 000 záblesků
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.1 cm
Výška výrobku 13.3 cm
Hloubka výrobku 20.6 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.1 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 35.3 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací