Epilátor Philips BRE630/00 Satinelle Advanced (407803) (vrácené zboží 8800326388)

bazar
Značka: Philips , Kategorie: Epilátory
Kód zboží: -9087960

Bazar - vrácené zboží 8800326388

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800326388

Vráceno - Použito

Philips BRE630/00

Elegantní a ergonomický dámský epilátor je vhodný pro použití na nohy, tělo i tvář. S doplňujícím příslušenstvím podá i skvělý holicí výkon. Součástí balení je zastřihovací hlava a nástavec pro oblast třísel, holicí hlava a zastřihovací hřeben a nástavce na obličej a citlivé partie.

Je navržen pro suché i mokré použití, ideálně jej tak používejte ve vaně nebo sprše. Teplá voda proces epilace značně ulehčí, vlasové folikuly i póry vaší pokožky jsou uvolněné. Epilace je tak téměř bezbolestná, rychlejší a efektivnější. Pro ještě větší zmírnění bolesti je epilátor vybaven masážním krytem, který též zabraňuje podráždění.

Jedním tahem

Patentovaný epilační systém zajistí dokonalou epilaci za nejkratší možný čas. Všechny epilátory značky Philips jsou vybaveny systémem, který zvedá a navádí chloupky k pinzetám. Unikátní keramické disky jsou kulaté, nedochází tedy k podráždění pokožky. K samotnému odstranění chloupku dochází blíže k pokožce, což zaručuje dokonalý výsledek. Hlava epilátoru je vyrobena z hrubého keramického materiálu, který uchopí chloupky s nesmlouvavou pevností, nevyklouznou mu ani ty nejjemnější.

Ve spojení s opravdu širokou epilační hlavou tak odstraňuje ještě více chloupků jedním tahem a zajišťuje tak perfektní a dlouhotrvající výsledky. Úplně nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete udržovat epilátor v úhlu 90 ° k pokožce.

Skvěle padne do ruky

Jedinečná protiskluzová rukojeť ve tvaru písmene S dokonale padne do ruky, jednoduše se ovládá. Stane se prodloužením vaší ruky, jeho pohyb po pokožce tak bude dokonale přirozený. Epilace tak bude snadná a naprosto přesná. Pro ještě větší přesnost je epilátor vybaven světlem Opti-light.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 407803
Další parametry
Typ holicího strojku epilátor
Počet rychlostí 2
Počet pinzet 32 ks
Zastřihování Ano
Ochlazování Ne
Použití a údržba voděodolný
Osvětlení ano
Zdroj energie aku (Li-ion)
Doba provozu 40 min
Doba nabíjení 1 hod.
Výměnné nástavce nástavec pro zkracování chloupků, holící hlava, nástavec pro citlivé partie
Systém nadzvedávání chloupků Ne
Ano
pinzetové
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.8 cm
Výška výrobku 18.5 cm
Hloubka výrobku 6.5 cm
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 18.5 cm
Hloubka balení 6.5 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací