Epilátor Philips Lumea Advanced SC1998/00 bílý

Značka: Philips , Kategorie: Epilátory
Kód zboží: PHISC199800

Pro použití na těle a obličeji, Snímač odstínu pokožky, 15 minut na úpravu nohou od kolen dolů

Zjistit dostupnost

Philips Lumea Advanced SC1998/00


Sen o hebkých a hladkých nohách bez chloupků se stane skutečností! Pořiďte si epilátor Philips Lumea Advanced SC1998/00, který chloupky odstraní dlouhodobě a bezbolestně za pomoci technologie Expert IPL. Přístroj se snadno a bezpečně používá a práce vám nezabere ani mnoho času. Např. oblast bikin máte hotovou za 4 minuty, podpaží za 2,5 minuty a nohy již za čtvrt hodiny. Epilátor má integrovaný snímač odstínu pokožky, podle kterého automaticky upraví nastavení tak, aby byla epilace bezpečná a výsledky na jedničku.


Bohaté příslušenství


UV filtr chrání pokožku proti působení záření. Epilátor je vhodný pro většinu typů pleti, nejlépe ale funguje na světlé pokožce a při odstraňování tmavých chloupků. Aby vám práce šla ještě lépe od ruky, stáhněte si zdarma aplikaci Lumea, kde se dozvíte další rady a tipy pro co nejefektivnější použití zařízení. V balení naleznete kromě základního nástavce na tělo také nástavec na obličej a nástavec pro oblast bikin. Nechybí ani hadřík a cestovní pouzdro, abyste si mohli epilátor brát s sebou i na dovolenou či pracovní cestu.Zbavte se chloupků na dlouhé měsíce s IPL epilátorem Philips Lumea!

  


Technologie Expert IPL


IPL neboli Intense Pulsed Light proniká až k samotnému kořínku chloupku, kde vyšle záblesk, v jehož důsledku chloupky zůstávají ve fázi nečinnosti. Pravidelným vysíláním impulsů tak postupně dosáhnete omezení chloupků na oblastech celého těla a zajistíte si hedvábně jemnou a haldkou pokožku.


 


 Pro širokou škálu pokožky a chloupků


Philips Lumea využijí uživatelé různých typů pleti a barvy chloupků. Ideálně působí na tmavě blond, hnědé a černé chloupky a u velmi světlé po tmavě hnědou pokožku. Naopak se nehodí k epilaci světlých blond a zrzavých chloupků a pro tmavou pokožku, jelikož ke své správné činnosti vyžaduje vysoký kontrast pigmentu chloupků a odstínu kůže.


 


 Snímač odstínu pokožky


Inteligentní snímač odstínu pokožky zkoumá vaši pleť při začátku epilace i v jejím průběhu. Pokud by senzory zachytily tmavší pokožku, u které by nebylo použití bezpečné, vysílání impulsů bude automaticky zastaveno, aby vám nehrozilo žádné nebezpečí.


 


 Rychlá práce


Velká pracovní hlava výrazně urychlí práci, zvlášť pokud se rozhodnete ji využívat na větší plochy, např. na nohy. Obě nohy budete mít ošetřené již za 15 minut! Nemusíte se proto bát, že byste u epilace strávili celé odpoledne. Práce vám půjde rychle od ruky a budete se až sami divit, jak to jde snadno.


 


 Aplikace Lumea


Bezplatná aplikace poslouží jako váš osobní rádce. Můžete si v ní vytvořit osobní plán pro celé tělo, přičemž u každé jeho části budete dostávat užitečné informace a rady pro efektivní využívání epilátoru. Nezapomínejte pravidelně kontrolovat upozornění!


 


 
 

Philips Lumea Advanced IPL – odstraňování chloupků pomocí technologie IPL. Pravidelné působení jemných světelných záblesků zaručí hedvábně hladkou pokožku každý den.
Vhodné pro různé typy chloupků a pokožky. Přizpůsobený k bezpečnému a efektivnímu použití v pohodlí domova. Unikátně tvarované nástavce, pro různé oblasti těla - nástavec na tělo, obličej a oblast bikin.

 • Senzor odstínu pokokožky
 • Použití s kabelem
 • Pět nastavitelných úrovní intenzity záblesku
 • >250 000 záblesků
 • Slide/Slash mode pro jednoduché použití bez potřeby opakovaného stisknutí tlačítka záblesku.
 • Luxusní pouzdro
 • Dermatologicky testováno
 • Žádné náhradní díly, žádné skryté náklady
 • Užijte si pokožku bez chloupků nejméně na 3 měsíce
 • Nejméně 85% omezení růstu chloupků po 3 ošetřeních
 • Pro použití na těle a obličeji
 • Snímač odstínu pokožky
 • 15 minut na úpravu nohou od kolen dolů

Bezpečné a efektivní i na citlivých partiích
Můžete bez problémů použít na odstranění chloupků na obličeji (horní ret, brada a kotlety) a tělesných partií včetně nohou, podpaží, oblasti bikin, břicha a paží.

Vestavěný snímač odstínu pleti pro větší bezpečnost
Pro větší bezpečnost změří vestavěný snímač odstínu pleti na začátku každého použití a občas i v jeho průběhu odstín ošetřované kůže. Jestliže zjistí, že je na tento produkt příliš tmavý, automaticky zastaví vysílání impulzů.

Rychlá aplikace díky velkému ústí přístroje
Rychlá aplikace na velké oblasti – například nohy – díky velkému ústí přístroje.

Přesný nástavec pro mimořádně bezpečné použití na obličeji
Díky přídavnému vestavěnému filtru světla je možné jej bezpečně použít v oblasti nad horním rtem, na bradě, tvářích a dalších citlivých oblastech.

Nástavec pro specializované ošetření chloupků v oblasti bikin
Nástavec na oblast bikin umožňuje efektivně ošetřit chloupky v oblasti bikin. Chloupky v této oblasti bývají obvykle silnější než chloupky na nohou.

Bezplatná aplikace Lumea pro pomoc s ošetřením na míru
Aplikace Lumea vám pomůže vytvořit přizpůsobený časový rozvrh ošetření a poskytne vám tipy a rady při každém ošetření tak, abyste dosáhli dlouhotrvajících výsledků.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ holicího strojku IPL
Zastřihování Ne
Ochlazování Ne
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230V
Výměnné nástavce hlava pro citlivé partie, nástavec pro citlivé partie
Systém nadzvedávání chloupků Ne
Ne
IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 250000
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.3 cm
Výška výrobku 15.2 cm
Hloubka výrobku 9.6 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.8 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 27.2 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací