Epilátor Philips Lumea Prestige BRI956/00

Značka: Philips , Kategorie: Epilátory
Kód zboží: PHIBRI95600

První zařízení IPL, které nabízí unikátně zaoblené nástavce, je navrženo pro dosažení optimálních výsledků. Philips Lumea Prestige nabízí použití s kabelem i bez něj a inteligentní snímač SmartSkin.

Zjistit dostupnost

Epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00


Přední dermatologové a výrobci z prestižní firmy Philips dali hlavy dohromady a strávili vývojem průlomového epilátoru 14 let. Vytvořili tak Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 využívající jedinečnou technologii založenou na pulzech světla IPL. Už po pár použitích přejde většina vašich chloupků do klidové fáze (jedné ze třech fází růstového cyklu chloupků). Výsledkem je přirozené vypadnutí chloupků a zabránění jejich opakovanému růstu. 


 
Nebaví vás se několikrát do týdne holit žiletkou? Zatočte s neustále dorůstajícími chloupky jako profesionálové.

 


Technologie IPL


Intenzivní pulzní světlo (IPL), které Lumea vysílá, proniká prostřednictvím melaninu (barvivo samotného chloupku) až ke kořínku chloupku. Ten díky tomu přejde do své klidové fáze, vypadne a jeho další růst se výrazně zpomalí.


 
 


Bezbolestně a bezpečně


Celé ošetření je bezbolestné a bezpečné, protože IPL světlo působí pouze na chloupek, nikoliv na pokožku. Nehrozí vám tedy ani podráždění pokožky, ani zarůstání chloupků. Lumea navíc vysílá záblesk pouze v případě, že je okénko plně přiložené k pokožce.

 


Inteligentní senzor SmartSkin


S nastavením jednoho z pěti stupňů intenzity ošetření, které bude vyhovovat právě vašemu odstínu pokožky a chloupků, vám pomůže inteligentní senzor SmartSkin. Stačí přiložit Lumea k pokožce, stisknout tlačítko nastavení intenzity a poté jen doporučenou volbu potvrdit. Můžete ale manuálně navolit i nižší intenzitu.

 


Až 6 měsíců bez chloupků


První přibližně čtyři ošetření je třeba zopakovat ve dvoutýdenních intervalech, aby mohla Lumea působit na všechny chloupky ve fázi růstu. Poté stačí ošetření zopakovat jednou za 4 až 8 týdnů. Až ošetření zopakujete celkem dvanáctkrát, můžete očekávat až 6 měsíců bez chloupků*! Již po prvních třech ošetřeních se růst chloupků omezí až o 92 %**.

 


Pro různé partie


Lumea umožňuje ošetřit nejen větší plochy, například nohy nebo ruce, ale i hůře dostupné partie v oblasti třísel, na obličeji nebo v podpaží. Jednotlivé partie se zároveň liší i silou a hustotou chloupků, proto Lumea přináší hned čtyři unikátně tvarované nástavce, které svým zakřivením, velikostí okénka i barevným filtrem vyhovují jednotlivým částem těla. Funkce „slide&flash“ vám zároveň umožní držet tlačítko Lumea neustále zapnuté a přístroj jen posouvat po pokožce, aniž byste museli tlačítko stisknout před každým světelným impulzem.


 

 


Na nohy a ruce


Díky velkému okénku a prohnutému provedení umožňuje tento nástavec pohodlné a rychlé ošetření větších tělesných partií. Lýtka s ním ošetříte za 8,5 minuty.

 


Na podpaží


Speciální zakřivení nástavce a menší velikost okénka vám pomůže ošetřit oblast podpaží již za 1,5 minuty.

 


Na oblast bikin


Nabízí stejnou velikost okénka jako nástavec na podpaží, ale je jinak zakřivený a má extra průhledný filtr – chloupky v oblasti třísel bývají silnější a hustší než na zbytku těla. Doba ošetření jsou 2 minuty.

 


Na obličej


Nejmenší nástavec má svůj vlastní speciálně navržený filtr včetně jednoho barevného filtru navíc, aby bylo ošetření v této oblasti co nejjemnější. Ploché aplikační okénko umožňuje přesnou aplikaci nad horním rtem, na tváři nebo bradě. Tuto oblast ošetříte za 1,5 minuty.

 


Ošetření v aplikaci


Nepamatujete si přesně, kdy máte ošetření zopakovat? Stáhněte si zdarma aplikaci Philips Lumea, která vám pomůže vytvořit si plán procedur na míru a ve které najdete řadu užitečných rad a tipů.

 


S kabelem i bez kabelu


Philips Lumea Prestige můžete používat jak s kabelem, tak bezdrátově. Ošetření můžete také provádět kdekoliv, například na gauči. Nepotřebujete mít poblíž zásuvku a po ošetření nezůstává žádný nepořádek.

 


Bez náhradních dílů a gelů


Philips Lumea je tak, jak ji koupíte, kompletně připravená k použití. Nemusíte dokupovat žádné doplňky, náhradní lampy ani gely.

 


Ideální pro Středoevropanky!


Lumea vás dlouhodobě zbaví chloupků, pokud je máte v odstínu od tmavě blond po černou a pokud jste majitelkou velmi světlé až tmavě hnědé pokožky. Nejlépe funguje u žen, které mají bledou pokožku a tmavé chloupky, naopak není vhodná pro majitelky světle blond, zrzavých nebo šedých chloupků, které mají málo melaninu.

 


3letá záruka


Philips si za svými výrobky stojí. Na Lumea teď můžete mít o rok delší záruku zdarma, než je běžně dané zákonem. Stačí do 90 dnů od nákupu zaregistrovat Lumea na stránkách My Philips.* Průměrný výsledek 78% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.


** Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips. 

Philips Lumea Prestige
Zařízení na odstraňování chloupků IPL BRI956/00 S unikátními zaoblenými nástavci, podpaží, oblast bikin, tělo, obličej, se senzorem SmartSkin, nabízí použití s kabelem i bez něj.

Oblasti aplikace

 • Celé tělo: paže, nohy, břicho
 • Oblasti obličeje: brada, horní ret, tváře
 • Citlivé oblasti: podpaží, bikiny

Technická specifikace nástavců

 • Nástavec pro ošetření těla: konvexní zakřivení, velikost okénka: 4,1 cm2
 • Nástavec pro ošetření tváře: plochý, velikost okénka: 2 cm2, speciální filtr
 • Nástavec pro ošetření podpaží: konkávní zakřivení, velikost okénka: 3 cm2
 • Nástavec pro ošetření bikin: konkávní zakřivení, velikost okénka: 3 cm2, speciální filtr

Režim použití

 • Posun a záblesk pro rychlou aplikaci
 • Přitisknutí a záblesk pro ošetření malých oblastí
 • Použití s kabelem i bez kabelu

Bezpečnost a možnost nastavení

 • Integrovaný UV filtr: Chrání pokožku před UV zářením
 • 5 nastavení světelné energie: Nastavitelný podle typu pokožky
 • Integrovaný bezpečnostní systém: Zabránění nechtěným zábleskům
 • Snímač odstínu pokožky: Zjistí odstín vaší pokožky
 • Senzor SmartSkin: Vhodné nastavení podle potřeby

Doba aplikace

 • Dolní část nohou: 8,5 min
 • Podpaží: 2,5 min
 • Oblast bikin: 2 minuty
 • Oblasti obličeje: 1,5 min

Technické údaje

 • Vysoce výkonná žárovka: Produkuje >250 000 záblesků

Balení obsahuje

 • Návod na použití: Uživatelská příručka
 • Uskladnění: Luxusní pouzdro
 • Adaptér: 19,5 V / 4 000 mA

Neustále hladká pokožka s technologií Lumea IPL
Odvozeno od profesionální technologie IPL, vyvinuto s dermatology
Systém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light), která přeruší cyklus opětovného růstu chloupků. Jemné pulzy světla po několika ošetřeních znemožní kořenům chloupků stát se znovu aktivními. Technologie IPL je k dispozici ve specializovaných salónech od roku 1997. Zařízení Philips Lumea bylo odvozeno z této profesionální technologie IPL a umožňuje vám snadno a efektivně využít tuto technologii z pohodlí domova. Zařízení Philips Lumea Prestige představuje vyvrcholení 14 let výzkumu a vývoje ve spolupráci s předními dermatology.

Ověřená účinnost
Objektivní studie prokazují významné omezení růstu chloupků po pouhých třech či čtyřech ošetřeních v rozestupu dvou týdnů, po nichž byla pokožka hladká a bez chloupků. Pro udržení těchto výsledků proveďte vždy po čtyřech až osmi týdnech drobné úpravy. – Chcete-li tento obrázek zvětšit, klikněte na něj v galerii obrázků v horní části této stránky.

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky
Systém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na IPL není systém Philips Lumea vhodný k ošetření světlých blond nebo zrzavých chloupků a není vhodný pro velmi tmavou pokožku kvůli požadavku na vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže.

Se senzorem SmartSkin
Zařízení Philips Lumea Prestige nabízí 5 stupňů nastavení energie a usnadňuje výběr toho správného pomocí senzoru Smart Skin. Senzor SmartSkin vám kdykoli poradí vhodnou volbu nastavení pro váš tón pleti.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230V, aku
Výměnné nástavce nástavec pro citlivé partie
IPL (intenzivní pulzní světlo)
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.2 cm
Výška výrobku 15.2 cm
Hloubka výrobku 11.2 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.5 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 1.7 kg
Více informací Méně informací