Epilátor Philips Series 9000 BRI957/00 růžový (lehce opotřebené 8801972833)

bazar
Značka: Philips , Kategorie: Epilátory
Kód zboží: -10342916

Bazar - lehce opotřebené 8801972833

Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

Bazar - lehce opotřebené 8801972833

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00Philips Lumea Series 9000 IPL BRI957/00


Zažijte dlouhotrvající pocit hedvábné hladkosti na vlastní kůži! Ošetření intenzivním pulzním světlem je bezbolestné a efektivní na široké škále odstínů pokožky. Záblesky působí přímo na kořínky chloupků, což způsobuje jejich vypadávání a opakování procedur dokonce zabraňuje dalšímu růstu. Na výběr máte z 5 nastavení intenzity ošetření pro vaše maximální pohodlí, přístroj navíc sám dokáže rozpoznat typ vaší pokožky a doporučit vám nejvhodnější nastavení. Plánování jednotlivých ošetření vám usnadní chytrá mobilní aplikace


IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 s technologií SenseIQ byl navržen a vyvinut ve spolupráci se zkušenými dermatology, stejně jako 4 nástavce, které k epilátoru patří. Nástavce se dokonale přizpůsobí tvaru těla a zajišťují tu nejlepší péči oblasti tváře, podpaží, nohou i třísel. Přístroj má mimořádně dlouhou životnost (až 450 000 záblesků). 

 


Klíčové vlastnosti:


 • Technologie světelných záblesků (IPL) pro domácí použití
 • SenseIQ senzor pro šetrnou a efektivní péči pro různé typy pokožky
 • Životnost více než 450 000 záblesků
 • Praktické nástavce pro použití na těle, obličeji i v citlivých oblastech
 • Bezbolestná aplikace
 • Režim Slide&Flash – automatické záblesky


 Dokonale hladká pokožka po dobu až 6 měsíců. *

 


Pokročilá technologie IPL


Při ošetření intenzivním pulzním světlem (IPL) na kořínky chloupků působí jemné záblesky, které dokážou přerušit jejich růstovou fázi. Chloupky pak přirozeně vypadávají a při opakování procedury se výrazně zpomalí jejich růst. IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI957/00 navíc dokáže optimalizovat ošetření díky unikátním nástavcům pro každou oblast těla a zajistit tak ještě lepší výsledky. Používání přístroje je nejenom velmi jednoduché, ale především bezbolestné a nedráždí ani ty nejcitlivější oblasti. Vše, co pro hladkou pokožku celého těla potřebujete, je součástí balení. Není třeba dokupovat žádné další příslušenství ani speciální gely.

 


Ověřená účinnost ošetření


Studie prokázaly, že po pouhých třech ošetřeních se můžete zbavit až 92 % nežádoucích chloupků** a dodržení plánu ošetření vám zaručí hladkou a jemnou pokožku po dlouhé týdny. Aplikací pulzního světla přitom vůbec nemusíte trávit dlouhé hodiny! Používání usnadňuje režim Slide&Flash***, díky kterému jsou záblesky automatické. Stačí pouze držet tlačítko. Například ošetření obou lýtek pak zabere asi 8,5 minuty. Nelimituje vás ani délka kabelu, epilátor je možné používat i bez připojení do sítě.

 


Technologie SenseIQ


Díky chytré technologie SenseIQ je používání epilátoru Philips Lumea Series 9000 BRI957/00 mimořádně jednoduché. Inteligentní senzor SmartSkin dokáže zjistit, jak intenzivní ošetření vaše pokožka vyžaduje a na základě získaných dat doporučí nastavení, které je pro vás nejvhodnější. Poté stačí přiložit přístroj k pokožce a stisknutím tlačítka začít vysílat záblesky.

 


Bezbolestná aplikace


Každá část vašeho těla je jiná, všechny si však zaslouží jemné zacházení bez podráždění. Součástí IPL epilátoru Philips Lumea Series 9000 BRI957/00 je čtveřice jedinečných nástavců, které propouští záblesky s ohledem na sílu a hustotu chloupků a citlivost pokožky v dané oblasti. Ošetření je díky nim naprosto bezbolestné.

 


Komplexní řešení pro mnoho odstínů pokožky


Technologie IPL je mimořádně účinná, předpokládá ale velký kontrast mezi pigmentem chloupků a odstínem kůže. Skvělých výsledků dosahuje na široké škále barev chloupků a odstínů pokožky: od tmavě blond chloupků po ty černé, od velmi světlé pokožky po tmavě hnědou. Metoda naopak není vhodná pro velmi světlé, šedé a zrzavé chloupky ani pro velmi tmavou pokožku.

 


Nástavec na tělo


Nástavec na tělo se díky plochému aplikačnímu okénku hodí pro větší plochy těla.  Je speciálně navržený pro ošetření nohou, rukou, zad a břicha.

 


Nástavec na podpaží


Chloupky v podpaží jsou hůře přístupné. Zaoblený nástavec pro ošetření oblasti podpažní jamky zajistí pro tuto oblast dokonalou péči.

 


Nástavec na obličej


Jedinečný nástavec, díky kterému se zbavíte nechtěných chloupků nad horním rtem, na bradě nebo čelisti. Integrovaný barevný filtr zajišťuje tu správnou intenzitu záblesků pro obličej.

 


Nástavec na oblast bikin


Nástavec na účinné, ale šetrné ošetření intimních partií má průhlednější filtr, který si poradí i se silnějšími chloupky. Oblasti bikin, která bývá často velmi citlivá, se tak dostane optimální péče bez nepříjemného podráždění.

 


Chytrá mobilní aplikace


Aplikace Philips Lumea IPL se stane vaším osobním rádcem na cestě za hladkou a jemnou pokožkou. Upozorní vás na potřebu dalšího ošetření a zajistí vám jedinečné tipy přesně pro vás a váš odstín pokožky. Je dostupná pro systém iOS a Android, a to zdarma. 

  


* Průměrný výsledek 77 % redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.


** Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více při dodržování doporučeného plánu ošetření. Individuální výsledky se mohou lišit. Studie byla realizovaná společností Philips.


*** Režim Flash&Slide se spustí po připojení zařízení do elektrické sítě.Philips Lumea Series 9000 IPL – odstraňování chloupků pomocí technologie IPL.

 • Pravidelné působení jemných světelných záblesků zaručí hedvábně hladkou pokožku až na 6 měsíců
 • Vhodné pro různé typy chloupků a pokožky
 • Přizpůsobený k bezpečnému a efektivnímu použití v pohodlí domova
 • Unikátně tvarované nástavce, pro různé oblasti těla - nástavec na tělo, obličej, oblast linie bikin a podpaží
 • Chytrý senzor odstínu pokožky SmartSkin doporučí to nejkomfortnější nastavení intenzity ošetření, kdykoliv si budete přát
 • Použití s kabelem i bez kabelu
 • Pět nastavitelných úrovní intenzity záblesku
 • Slide&Slash mode pro jednoduché použití bez potřeby opakovaného stisknutí tlačítka záblesku
 • Luxusní pouzdro
 • Dermatologicky testováno
 • Žádné náhradní díly, žádné skryté náklady

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Osvětlení ne
síťový 230 V, aku
Ne
Životnost žárovky (počet záblesků) 450000
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 26.0 cm
Hmotnost balení 1.9 kg
Více informací Méně informací