Espresso De'Longhi Nespresso U EN210BAE černé

Značka: De'Longhi , Kategorie: Kapslová espressa
Kód zboží: DELEN210BAE

NESPRESSO SYSTÉM
V roce 1986 způsobila společnost Nespresso převrat v přípravě espressa. Vynalezla systém založený na exkluzivní kombinaci
hermeticky uzavřené hliníkové kapsle
...

Zjistit dostupnost

DeLonghi Nespresso U & MILK EN 210 BAE, černáDe'Longhi Nespresso U Milk EN 210.BAE, černá


Milujete kávu s nadýchanou mléčnou pěnou? Chcete si speciality, jako je cappuccino či latté macchiato a další připravovat i doma? Ohromit jimi rodinu a přátele? V tom případě se vaším nejlepším přítelem brzy stane plně automatické kapslové espresso DeLonghi Nespresso U & MILK EN 210 BAE.


Aby byla příprava lahodné kávy co nejrychlejší, je k dispozici výkonné čerpadlo s profesionálním tlakem 19 barů. Navíc je doplňováno vyspělým systémem ohřevu, takže můžete kávu připravovat už pouhých 25 sekund po zapnutí přístroje. Její příprava je navíc maximálně snadná – stačí si zvolit velikost kávy a vložit kapsli, případně ještě doplnit nádržku na vodu o kapacitě 700 ml. Během pár sekund vykouzlíte luxusní kávu s nádhernou vůní a silným aroma. Díky intuitivnímu ovládání to zvládne i malé dítě.


Modulární design


Nespornou předností je také modulární design. Nádržku s vodou totiž můžete libovolně umístit do tří různých pozic, aby se kávovar maximálně přizpůsobil prostoru vaší kuchyňské linky. Výrobce u tohoto modelu navíc myslel také na životní prostředí, a proto se pyšní „Eco koncepcí“, kdy je 42 % plastů použitých na kávovaru recyklovatelných.


Lahodnou kávu připraví bleskově a přitom s elegancí sobě vlastní. A ta pěna - to musíte ochutnat!

DeLonghi Nespresso U & MILK EN 210 BAE, černá


 


 


Systém Aeroccino pro dokonalou pěnu


Jeho největším lákadlem je totiž speciální šlehač mléka Aeroccino Plus, díky kterému můžete připravovat celou paletu kávových specialit s využitím studeného i teplého mléka. Pěna z čerstvého mléka totiž bude dokonale jemná a zároveň nádherně hustá. A hlavně – chuť kávy díky němu bude výrazně bohatší.


DeLonghi Nespresso U & MILK EN 210 BAE, černá


 


 


Automatický posuvník


Příprava kávy je snazší než kdy dřív. Stačí vložit kapsli se zvolenou příchutí a umístit pod trysku šálek. Zavřením posuvného krytu se přístroj automaticky zapne a postará se o vše ostatní, od lahodné a bohaté chuti a silného aromatu až po odstranění použité kapsle do úložného prostoru.


 


DeLonghi Nespresso U & MILK EN 210 BAE, černá


 


 


Více možností


Ristretto, Espresso, nebo snad Lungo? Ať už máte chuť na jakýkoliv druh kávy, snadno jej zvolíte pomocí tří osvětlených tlačítek. Stačí jeden dotyk a kávovar se o vše ostatní postará za vás.


 


DeLonghi Nespresso U & MILK EN 210 BAE, černá


 


 


 


Optimální teplota


Profesionálních výsledků dosáhnete s kávovarem díky vysokému tlaku 19 barů. Uvolní tím silnou vůni a postará se o krémovou konzistenci kávy. Ohřev a příprava kávovaru k použití trvá pouhých 25 sekund.


 


DeLonghi Nespresso U & MILK EN 210 BAE, černá


 


 


Kapsle Nespresso


Dopřejte si kávu té nejvyšší kvality. Kapsle uchovávají čerstvost a aroma kávy až do doby, kdy se napijete. Výsledkem je výrazný zážitek, který potěší všechny vaše smysly.

NESPRESSO SYSTÉM
V roce 1986 způsobila společnost Nespresso převrat v přípravě espressa. Vynalezla systém založený na exkluzivní kombinaci
hermeticky uzavřené hliníkové kapsle
extrakčního systému Nespresso kávovarů

Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře důmyslného systému, díky kterému si můžete v pohodlí domova vychutnat to nejlepší espresso, cappuccino, latte macchiato.

NESPRESSO KÁVA

Nespresso používá jen ty nejlepší kávy tzv. „Specialty“ nebo „Gourmet“, které představují pouhá 1–2 % celosvětové produkce kávy. Tato pečlivě vybraná zrna jsou bez vad, ideální velikosti, hustoty a barvy. Stejně jako víno, mají charakteristickou a jedinečnou chuť. Proto Nespresso označuje své kávy Grand Crus.

Výběr z 21 druhů Grand Cru káv uspokojí jakoukoli chuť, kdykoli během dne. Každá z nich má svůj jedinečný aromatický profil. Toto umění alchymie je podobné umění míchání parfémů.

Pro každou směs hledají naši experti vhodný profil pražení, aby dokonale rozvinuli chuť a aroma jednotlivých zrn. Nespresso používá proces „děleného pražení“, při němž se kávy určitého původu praží tak, aby každý druh mohl plně odhalit svůj potenciál.

Mletá káva může při kontaktu se vzduchem ztratit za pouhé dva dny až třetinu svých vůní. Nespresso proto vyvinulo hermeticky uzavřenou hlíníkovou kapsli, která zcela izoluje mletou kávu od vzduchu a uchová až 900 jemných a prchavých aroma.

NESPRESSO CLUB

Jednoduché a rychlé objednávání kávy a příslušenství – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – telefonicky na bezplatné lince 800 26 33 33 nebo online na internetové stránce Nespresso.

Vaše zásilka bude doručena do 48 hodin službou PPL na vámi zvolenou adresu nebo do 24 hodin na kteroukoli pobočku České Pošty. Objednané zboží lze vyzvednout také u speciální pokladny v Nespresso Boutique, bez čekání.

NESPRESSO KÁVOVAR U + AEROCCINO3

Pravé espresso musí být připraveno pod vysokým tlakem. Nespresso kávovary jdou ještě dále, jejich pumpy dosahují tlaku 19 barů. Extrakční systém reguluje teplotu vody stejně jako její průtok Nespresso kapslí a vytváří nesrovnatelnou cremu (pěnu), hustou a hladkou zároveň.

Navíc neztrácíte čas, kávovary Nespresso se nahřívají pouhých 25 vteřin.

Kávovar UMILK s integrovaným šlehačem mléka Aeroccino je ideální k přípravě celé
řady teplých i studených variací kávy s mlékem. Svou kávu si snadno připravíte pouhým pohybem posuvníku. Stačí jen vložit vaši oblíbenou kapsli a připravit šálek. Zavřením posuvníku spustíte automatickou přípravu vaší kávy preferovaného objemu. Díky Aeroccinu, s nepřilnavým povrchem, pohodlně vykouzlíte jemnou a hustou mléčnou pěnu.

Díky funkci automatického vypnutí po 9 min nečinnosti je kávovar výrazně úsporný, spotřebuje až o 40 % méně energie oproti přístrojům energetické třída A

NESPRESSO SERVIS Okamžitá pomoc pro váš kávovar.

 • zjištění problému a návrh řešení na bezplatné lince 800 26 33 33
 • v případě potřeby vyzvednutí kávovaru v dohodnutém termínu na vámi zadané adrese
 • zapůjčení náhradního přístroje
 • oprava kávovaru, vyčištění a kontrola všech jeho částí do 7 dnů
 • doručení opraveného kávovaru zpět
 • 6-ti měsíční záruka na opravu
 • NESPRESSO U / MILK
 • Kávovar U s integrovaným šlehačem mléka Aeroccino je ideální k přípravě celé řady teplých i studených variací kávy s mlékem
 • Ristretto, Espresso a Lungo
 • Cappuccino a Latte Macchiato (manuální příprava)
 • Automatické dávkování vody
 • Automatické vypnutí po 9 min nečinnosti (programovatelné na 30 min)
 • Tlak 19 barů
 • Spotřeba energie o 40 % nižší než přístroje energetické třídy A
 • Nahřátí do 25 vteřin
 • Mobilní podstavec šálku
 • Otočná nádoba na vodu a Aeroccino
 • Horká nebo studená mléčná pěna
 • Snadná údržba Aeroccina
 • 3 přednastavené velikosti šálku
 • Automatická perforace kapsle, extrakce kávy a odstranění kapsle
 • Automatické uložení preferované velikosti šálku
 • Technologie zabraňující odkapávání přebytečné vody
 • Prostor pro uschování kabelu

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa na kapsle
Typ volně stojící
19 bar
Použití kapslí NESPRESSO
Ne
Funkce
Ne
Nastavení síly kávy Ne
Nastavitelná teplota kávy Ne
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ne
Ukazatel množství vody Ne
Ne
Ne
Ano
Ne
Objem
Objem zásobníku na vodu 0.8 l
Další parametry
1300 W
Barva černá
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.4 cm
Výška výrobku 31.6 cm
Hloubka výrobku 37.4 cm
Hmotnost výrobku 3.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.6 cm
Výška balení 33.0 cm
Hloubka balení 56.1 cm
Hmotnost balení 4.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu