Espresso DeLonghi Nespresso Lattissima EN750MB stříbrné

Značka: DeLonghi , Kategorie: Kapslová espressa
Kód zboží: DELEN750MB

Kávovar na kapsle tlak 19bar, rychlé nahřátí již za 25 s, patentovaný systém De’Longhi “cappuccino jedním stiskem”, nádobka na mléko.

Zjistit dostupnost

Výjimečné espresso se spojuje s výjimečnou mléčnou pěnou!

Nedovedete si představit svůj běžný den bez šálku voňavé kávy? Neomezujte se v chuti, intenzitě ani množství. Nezdržujte se zdlouhavou přípravou, ani neslevujte ze svých nároků. Spolehněte se na profesionální chuť kávy, kterou připraví plně automatické espresso DeLonghiNespressoLattissima EN750MB v nadčasovém stříbrném designu. Může se pochlubit perfektním systémem pro tvorbu mléka, s nímž bude každodenní příprava oblíbeného nápoje radostným rituálem.


Kávovar v luxusním provedení

Stylový přístroj Lattissima pro kávové kapsle Nespresso od společnosti DeLonghi dokáže probudit k životu všechny vaše buňky. Ohromí vás nejen výtečnou a intenzivní chutí kávy, ale také luxusním provedením, se kterým se stane nepřehlédnutelným doplňkem vaší moderní domácnosti. Vyzkoušejte převratný pokrok při přípravě mléčné pěny s kávovarem Lattissima.

Nejvyšší kvality je dosaženo nejen precizností samotného kávovaru, ale také díky hermeticky uzavřeným kapslím Nespresso. Obsah každé kapsle je kalkulován s naprostou přesností tak, aby připravil přesně to správné množství kávy s nezaměnitelným plným aroma a lahodnou jemnou pěnou. Přístroj je vybaven speciálním extrakčním systémem, který pracuje s profesionálním tlakem až 19 barů. Nyní na svůj šálek kávy už nemusíte čekat! Díky systému Thermoblock připravíte lahodný nápoj už během 25 sekund od zapnutí.


Extra nadýchaná mléčná pěna

K přednostem kávovaru Latissima se řadí patentovaný systémem “cappuccino jedním stiskem”. Pouhým zmáčknutím jediného tlačítka připravíte opravdové cappuccino a lattemacchiato s tou nejnadýchanější mléčnou pěnou. Hustotu pěny si snadno nastavíte otočným regulátorem. K dispozici máte odnímatelnou nádobu na mléko s obsahem 0,5 litrů, jejíž konstrukce a tvar umožňuje snadné skladování v lednici i mytí v myčce. Nádržka na vodu přitom pojme až 1,3 litrů vody a vy se nemusíte po každém šálku zdržovat doplňováním.

Ovládání je řešeno intuitivně pomocí přehledného LCD dotykového displeje, na němž si můžete vybrat až z 6 přednastavených voleb pro přípravu kávy jedním dotykem. Pokud si rádi vychutnáte svůj oblíbený poměr kávy či mléka v přesně daném množství, potěší váš paměť, do které si můžete své osobní nastavení uložit. V nabídce máte nejen různé druhy káv, ale můžete si také nechat vytvořit horkou mléčnou pěnu nebo ohřát vodu na čaj.


Nenáročná údržba

Mezi komfortní funkce patří automatické vypínání po devíti minutách nečinnosti či automatické vyloučení kapsle do speciálního kontejneru, který jich pojme až 15. K výhodám se řadí také funkce odvápnění, která vás podle nastavené úrovně tvrdosti vody vždy upozorní, kdy je potřeba přístroj vyčistit. Celý proces ještě usnadní odvápňovací trubice, jež je součástí balení. Samozřejmostí je úložný prostor ve spodní části kávovaru. Pro snadnou údržbu je přístroj vybaven auto-clean systémem s automatickým vyplachováním.

Prodloužená 3 letá záruka na Váš kávovar a mnoho dalších výhod po registraci do Nespresso & You.

Patentovaný systém De’Longhi “cappuccino jedním stiskem”: Systém umožňuje připravit opravdové cappuccino a latte macchiato s mléčnou a bohatou pěnou. Nápoj se Vám automaticky po stisknutí tlačítka připraví rovnou do šálku nebo sklenice.

 • Snížený čas nahřívání termobloku, kávovar je připravený za 25 vteřin pro kávu a 40 vteřin pro mléko.
 • Odnímatelná nádobka na mléko (0,5 l) s integrovanou funkcí automatického čištění může být po použití umístěna do ledničky.
 • Elektronická dotyková tlačítka pro snadné a intuitivní ovládání v menu
 • 6 přednastavených nápojů plus horká voda
 • Všechny typy nápojů lze uložit do paměti s Vaším osobním nastavením množství mléka a kávy.
 • Kapslový systém Nespresso
 • Vysoký tlak 19 barů.
 • Systém ohřevu s termoblokem.
 • Nádobka na použité kapsle (15 kapslí)
 • Odnímatelná nádobka na vodu (1,3 l)
 • Úložný prostor pro kabel ve spodní části kávovaru.
 • Automatické vypnutí přístroje po 9 minutách od posledního použití, možnost změny času
* v balení 14 kapslí kávy Nespresso zdarma

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa na kapsle
Typ volně stojící
19 bar
bez displeje
Použití kapslí NESPRESSO
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ne
Nastavitelná teplota kávy Ne
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ne
Ukazatel množství vody Ne
Ne
Ne
Ano
Ne
Objem
Objem zásobníku na vodu 1.3 l
Další parametry
Příkon espressa 1400 W
stříbrná
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.4 cm
Výška výrobku 33.5 cm
Hloubka výrobku 27.1 cm
Hmotnost výrobku 5.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 39.5 cm
Výška balení 37.5 cm
Hloubka balení 28.4 cm
Hmotnost balení 7.2 kg
Více informací Méně informací