Espresso DeLonghi Nespresso Pixie EN125R černé/červené

dárek po registraci výprodej
30% sleva
30%
Značka: DeLonghi , Kategorie: Kapslová espressa
Kód zboží: DELEN125R
Informační list: zde

Kávovar na kapsle tlak 19bar, rychlé nahřátí již za 25 s, automatické dávkování objemu vody.

3 990 Kč

Ušetříte: 30 % = 1 213 Kč

Naše cena s DPH:

2 777

Na splátky od: 306 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Jedině vysoký tlak zaručí dokonalou chuť kávy


Zavřete oči a představte si dokonalou vůni, chuť a potěšení, jaké vám může přinést váš oblíbený nápoj – plný, lahodný a vždy plný povzbuzení. Také vám okamžitě napadla káva? Abyste si ji mohli vychutnat vždy v její jedinečné a dokonalé podobě, vsaďte na kávovar Espresso DeLonghiNespressoPixieEN125R v krásném červeno-nerezovém provedení. Zaručujeme vám, že tuto volbu nebudete litovat.

Na velikosti nezáleží


19 barů je tlak skutečného profesionála v přípravě kávy, kávovaru Espresso DeLonghiNespressoPixie EN125R. Jeho pumpy tak regulují dokonale silný průtok vody přes Nespresso kapsle a extrakční systém zase hlídá přesnou teplotu vody, čímž vytváří dokonalou kávu s nesrovnatelnou pěnou, tak hustou a hladkou zároveň. Kávovar je navíc připraven za pouhých 25 vteřin.

Jedině, že byste měli malou kuchyň.Kávovar Espresso DeLonghiNespressoPixie EN125R je totižto nejmenším z rodiny Nespresso kávovarů na trhu. Jeho možnosti jsou však dokonalé – pouhým jedním stiskem tlačítka získáte lahodné Espresso (40 ml) nebo jeho větší variantu caffeeLungo (110 ml). Vysoká sklenice také není žádný problém – stačí vyklopit odkapávací mřížku.

Dokonalé provedení a fantastické funkce


Nerez je prostě nadčasovým materiálem, který je stálý a kvalitní a zároveň nikdy nevyjde z módy. Proto jej mistři designéři zvolili i pro kávovar Espresso DeLonghiNespressoPixie EN125R.K tomu přidali funkci automatického vypnutí po 9 minutách nečinnosti, čímž učinili z tohoto skvělého kávovaru úspornější spotřebič nežli jeho konkurenti v energetické třídě A – spotřebuje totiž oproti nim až o 40 % energie méně.

Objem nádržky na vodu je 0,8 l a kapacita kontejneru na použité kapsle 9-11. Voda je samozřejmě dávkovaná automaticky, odkapávací nádržka je sklopná a v případě nedostatku vody vás o tom bude informovat signalizace. Kabel šikovně schováte a s rozměry 11,1 x 23,5 x 32,6 cm kávovar umístníte na jeho, odteď pevné, místo ve vaší kuchyni. Bude totiž její pýchou.Vsaďte na systém NESPRESSO


Exkluzivní kombinace hermeticky uzavřené hliníkové kapsle extrakčního systému Nespresso je základním pilíř v přípravě kávy, či už jste milovníkem espressa, cappuccina nebo lattemacchiata. Jedině značka Nespresso ji zaručuje již od roku 1986, kdy tímto vynálezem způsobila doslova převrat v přípravě kávy. Právě díky značce Nespresso si můžete skvělou kávu vychutnat v pohodlí vašeho domova i vy.

Grand Crus je označení těch nejlepších káv, při výběre kterých je brán zřetel na zrna bez vad, ideální velkosti, hustoty i barvy. Jsou vybírány kávy „Specialty“ nebo „Gourmet“, představující maximálně 2% celosvětové produkce. Značka Nespresso si proto stojí za kvalitou každičké kapsle, kterou dostane zákazník do rukou. Vybírejte z 19 druhů Grand Crus káv tu pravou pro váš skvělý den, kávu namíchanou se stejnou precizností, s jakou se míchají parfémy.

Prodloužená 3 letá záruka na Váš kávovar a mnoho dalších výhod po registraci do Nespresso & You.

Pravé espresso musí být připraveno pod vysokým tlakem. Nespresso kávovary jdou ještě dále, jejich pumpy dosahují tlaku 19 barů. Extrakční systém reguluje teplotu vody stejně jako její průtok Nespresso kapslí a vytváří nesrovnatelnou cremu (pěnu), hustou a hladkou zároveň.

Navíc neztrácíte čas, kávovary Nespresso se nahřívají pouhých 25 vteřin.

Kávovar Pixie je nejmenším Nespresso kávovarem na trhu. Pouhým stiskem tlačítka připravíte dokonalé espresso (40 ml) nebo větší lungo (110 ml). Po vyklopení odkapávací mřížky snadno umístíte i vysokou sklenici. Hlinik použitý na výrobu bočních panelů pochází z 98 % z recyklovaných Nespresso kapslí.

Díky funkci automatického vypnutí po 9 min nečinnosti je kávovar výrazně úsporný, spotřebuje až o 40 % méně energie oproti přístrojům energetické třída A.

NESPRESSO SYSTÉM
V roce 1986 způsobila společnost Nespresso převrat v přípravě espressa. Vynalezla systém založený na exkluzivní kombinaci
hermeticky uzavřené hliníkové kapsle extrakčního systému Nespresso kávovarů

Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře důmyslného systému, díky kterému si můžete v pohodlí domova vychutnat to nejlepší espresso, cappuccino, latte macchiato.

NESPRESSO KÁVA
Nespresso používá jen ty nejlepší kávy tzv. „Specialty“ nebo „Gourmet“, které představují pouhá 1–2 % celosvětové produkce kávy. Tato pečlivě vybraná zrna jsou bez vad, ideální velikosti, hustoty a barvy. Stejně jako víno, mají charakteristickou a jedinečnou chuť. Proto Nespresso označuje své kávy Grand Crus.

Výběr z 19 druhů Grand Cru káv uspokojí jakoukoli chuť, kdykoli během dne. Každá z nich má svůj jedinečný aromatický profil. Toto umění alchymie je podobné umění míchání parfémů.

Pro každou směs hledají naši experti vhodný profil pražení, aby dokonale rozvinuli chuť a aroma jednotlivých zrn. Nespresso používá proces „děleného pražení“, při němž se kávy určitého původu praží tak, aby každý druh mohl plně odhalit svůj potenciál.

Mletá káva může při kontaktu se vzduchem ztratit za pouhé dva dny až třetinu svých vůní. Nespresso proto vyvinulo hermeticky uzavřenou hlíníkovou kapsli, která zcela izoluje mletou kávu od vzduchu a uchová až 900 jemných a prchavých aroma.

NESPRESSO CLUB Jednoduché a rychlé objednávání kávy a příslušenství – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – telefonicky na bezplatné lince 800 26 33 33 nebo online na internetové stránce Nespresso.

Vaše zásilka bude doručena do 48 hodin službou PPL na vámi zvolenou adresu nebo do 24 hodin na kteroukoli pobočku České Pošty. Objednané zboží lze vyzvednout také u speciální pokladny v Nespresso Boutique, bez čekání.

NESPRESSO SERVIS
Okamžitá pomoc pro váš kávovar.
zjištění problému a návrh řešení na bezplatné lince 800 26 33 33
v případě potřeby vyzvednutí kávovaru v dohodnutém termínu na vámi zadané adrese
zapůjčení náhradního přístroje
oprava kávovaru, vyčištění a kontrola všech jeho částí do 7 dnů
doručení opraveného kávovaru zpět
6-ti měsíční záruka na opravu

Espresso DeLonghi Nespresso EN 125 R Pixie Carmine
* 14 kapslí kávy Nespresso zdarma

 • Typ: automatické espresso
 • Edice: Pixie
 • Určeno pro: exkluzivně pro kapsle Nespresso
 • Tlak čerpadla: 19 bar
 • Objem nádržky: 0,8 l
 • Kapacita kontejneru na použité kapse: 9-11 použitých kapslí
 • Rozměry: 11,1 x 23,5 x 32,6 cm
 • Barva: karmínová (Carmine)
Další vlastnosti:
 • Funkce automatického vypnutí po 9 min nečinnosti (programovatelná na 30 min)
 • Rychlé nahřátí (25 vteřin)
 • Automatické dávkování objemu vody
 • Sklopná odkapávací mřížka
 • Signalizace prázdné nádoby na vodu
 • Prostor pro uschování kabelu
* v balení 14 kapslí kávy Nespresso zdarma

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa na kapsle
19 bar
bez displeje
Použití kapslí NESPRESSO
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ne
Nastavení síly kávy Ne
Nastavitelná teplota kávy Ne
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ne
Ukazatel množství vody Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Objem
Objem zásobníku na vodu 0.8 l
Další parametry
Příkon espressa 1260 W
černá, červená
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.1 cm
Výška výrobku 32.6 cm
Hloubka výrobku 23.5 cm
Hmotnost výrobku 2.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 37.0 cm
Hloubka balení 30.0 cm
Hmotnost balení 3.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu