Espresso DeLonghi Nespresso U EN110O oranžové

Značka: DeLonghi , Kategorie: Kapslová espressa
Kód zboží: DELEN110O

Pravé espresso musí být připraveno pod vysokým tlakem. Nespresso kávovary jdou ještě dále, jejich pumpy dosahují tlaku 19 barů. Extrakční systém reguluje teplotu vody stejně jako její průtok...

Zjistit dostupnost

Dokonalý den


Kdy není den úplně dokonalý? Když v něm chybí šálek kávy. Šálek, který provoní celou místnost, nabudí naše smysly, osvěží mysl. Pravé espresso je však jen jedno. Připravené při správném tlaku, při správné teplotě, ve správném čase. Všechny tyto požadavky splňuje espresso DeLonghi Nespresso U EN110O.Ba co víc, jeho výkonná pumpa dosahuje ještě vyššího tlaku, a to 19 barů a samotný příkon je 1870 W.

Šálek kávy za pár minut


Espresso DeLonghi Nespresso U EN110O disponuje otočnou nádobou na vodu s kapacitou 0,8 l. Díky otáčení nádoby je doplňování vody nebo její výměna otázkou pár vteřin.Navíc můžete espresso umístit tak, jak vám dovoluje kuchyňská linka – jednoduše se přizpůsobí vašim potřebám. Samotné nahřívání trvá pouhých 25 vteřin. Počítáte? Ano, šálek kávy si můžete vychutnat už za dvě tři minuty.


Aroma a pěna té nejlepší kávy


Vaše čerstvě připravená káva vás ohromí svojí plnou chutí a vůní nabitou až 900 jemných a prchavých aromat. Na povrchu káva vytváří nebeskou krémovou pěnu. Hustou a hladkou pro vaše ústa.Společnost Nespresso používá pro svoji kávu ty nejlepší druhy káv, které tvoří pouhé 1 – 2 % celosvětové produkce kávy.Vybrat si můžete z 19 druhů a pokaždé budete ohromeni výjimečnou chutí a jedinečným aroma.

Každý den si můžete v pohodlí domova vychutnat tu kávu, kterou máte nejraději. Ristretto, espresso, lungo, cappuccino, lattemacchiato. Espresso DeLonghi Nespresso U EN110O si zapamatuje, který druh volíte na dotykovém displeji nejčastěji, a uloží si ji do paměti. Stejně tak si zapamatuje vaši oblíbenou velikost šálku. Předprogramovat si můžete dokonce tři různé velikosti.

Plně automatická příprava


Příprava kávy s pomocí espressa DeLonghi Nespresso U EN110O je plně automatická. Zajistí perforaci kapsle, extrakci kávy i odstranění použité kapsle. Kontejner na použité kapsle pojme 11 – 13 kapslí. Na jeho naplnění vás upozorní signalizace. K signalizaci dochází i v případě prázdného zásobníku na vodu. Nemusíte na nic myslet. Budete včas upozorněni!

Myslí na energii


Přestože je espresso DeLonghi Nespresso U EN110O zaměřeno především na přípravu jedinečné kávy exkluzivně z kapslí Nespresso, nezapomíná ani na spotřebu energie. Jeho funkce automatického vypnutí po 9 minutách nečinnosti zajistí, že spotřebuje až o 40 % méně energie než ostatní přístroje v energetické třídě A. Dobu nečinnosti můžete prodloužit až na 30 minut.

Espresso DeLonghiNespresso U EN110O oživí každý váš den a také místnost, kde jej budete mít připraven k používání. Se svými malými rozměry 11,5 x 25,1 x 36,9 cm si najde místo všude. Je v něm zabudován i prostor na úschovu kabelu a při každém použití využijete mobilní podstavec šálku.

Pravé espresso musí být připraveno pod vysokým tlakem. Nespresso kávovary jdou ještě dále, jejich pumpy dosahují tlaku 19 barů. Extrakční systém reguluje teplotu vody stejně jako její průtok Nespresso kapslí a vytváří nesrovnatelnou cremu (pěnu), hustou a hladkou zároveň.

Navíc neztrácíte čas, kávovary Nespresso se nahřívají pouhých 25 vteřin.

Kávovar U, vybavený otočnou nádobou na vodu a odnímatelným podstavcem šálku, se přizpůsobí jakémukoli interiéru a způsobu přípravy kávy. Je plně automatický od perforace kapsle, přes extrakci kávy až po odstranění použité kapsle. Na dotykovém displeji snadno zvolíte ristretto (25 ml), espresso (40 ml) nebo lungo (110 ml). Navíc si pamatuje vaši oblíbenou kávu.

Díky funkci automatického vypnutí po 9 min nečinnosti je kávovar výrazně úsporný, spotřebuje až o 40 % méně energie oproti přístrojům energetické třída A.

NESPRESSO SYSTÉM

V roce 1986 způsobila společnost Nespresso převrat v přípravě espressa. Vynalezla systém založený na exkluzivní kombinaci
hermeticky uzavřené hliníkové kapsle
extrakčního systému Nespresso kávovarů

Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře důmyslného systému, díky kterému si můžete v pohodlí domova vychutnat to nejlepší espresso, cappuccino, latte macchiato.

NESPRESSO KÁVA

Nespresso používá jen ty nejlepší kávy tzv. „Specialty“ nebo „Gourmet“, které představují pouhá 1–2 % celosvětové produkce kávy. Tato pečlivě vybraná zrna jsou bez vad, ideální velikosti, hustoty a barvy. Stejně jako víno, mají charakteristickou a jedinečnou chuť. Proto Nespresso označuje své kávy Grand Crus.

Výběr z 19 druhů Grand Cru káv uspokojí jakoukoli chuť, kdykoli během dne. Každá z nich má svůj jedinečný aromatický profil. Toto umění alchymie je podobné umění míchání parfémů.

Pro každou směs hledají naši experti vhodný profil pražení, aby dokonale rozvinuli chuť a aroma jednotlivých zrn. Nespresso používá proces „děleného pražení“, při němž se kávy určitého původu praží tak, aby každý druh mohl plně odhalit svůj potenciál.

Mletá káva může při kontaktu se vzduchem ztratit za pouhé dva dny až třetinu svých vůní. Nespresso proto vyvinulo hermeticky uzavřenou hlíníkovou kapsli, která zcela izoluje mletou kávu od vzduchu a uchová až 900 jemných a prchavých aroma.

NESPRESSO CLUB
Jednoduché a rychlé objednávání kávy a příslušenství – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – telefonicky na bezplatné lince 800 26 33 33 nebo online na internetové stránce Nespresso.

Vaše zásilka bude doručena do 48 hodin službou PPL na vámi zvolenou adresu nebo do 24 hodin na kteroukoli pobočku České Pošty. Objednané zboží lze vyzvednout také u speciální pokladny v Nespresso Boutique, bez čekání.

NESPRESSO SERVIS
Okamžitá pomoc pro váš kávovar.
zjištění problému a návrh řešení na bezplatné lince 800 26 33 33
v případě potřeby vyzvednutí kávovaru v dohodnutém termínu na vámi zadané adrese
zapůjčení náhradního přístroje
doprava kávovaru, vyčištění a kontrola všech jeho částí do 7 dnů
doručení opraveného kávovaru zpět
6-ti měsíční záruka na opravu

Espresso DeLonghi Nespresso "U"

 • Typ: automatické espresso
 • Edice: U
 • Určeno pro: exkluzivně pro kapsle Nespresso
 • Tlak čerpadla: 19 bar
 • Objem nádržky: 0,8 l
 • Rozměry: 11,5 x 25,1 x 36,9 cm
 • Barva: oranžová (Pure Orange)
 • Kapacita kontejneru na použité kapse: 11-13 použitých kapslí

Další vlastnosti:

 • Funkce automatického vypnutí po 9 min nečinnosti (programovatelná na 30 min)
 • Rychlé nahřátí (25 vteřin)
 • Plně automatická příprava kávy
 • Otočná nádoba na vodu
 • 3 předprogramované velikosti šálku
 • Automatické uložení preferované velikosti šálku
 • Mobilní podstavec šálku
 • Signalizace prázdné nádoby na vodu
 • Signalizace plného kontejneru na použité kapsle
 • Prostor pro uschování kabelu

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa na kapsle
Typ volně stojící
19 bar
Použití kapslí NESPRESSO
Ne
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ne
Nastavení síly kávy Ne
Nastavitelná teplota kávy Ne
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ne
Ukazatel množství vody Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Objem
Objem zásobníku na vodu 0.8 l
Další parametry
Příkon espressa 1870 W
oranžová
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.5 cm
Výška výrobku 25.1 cm
Hloubka výrobku 36.9 cm
Hmotnost výrobku 2.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 32.0 cm
Hloubka balení 39.0 cm
Hmotnost balení 3.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu