Espresso Krups Nespresso Essenza Plus XN510110 bílé (Vystaveno na prodejně 8800572697)

bazar
Značka: Krups , Kategorie: Kapslová espressa
Kód zboží: -9350717

Bazar - Vystaveno na prodejně 8800572697

Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

Bazar - Vystaveno na prodejně 8800572697

Krups XN510110Krups Nespresso Essenza Plus XN510110, bílá


Kapslový kávovar je ideálním řešením pro ty, kteří upřednostní jednoduchou obsluhu a údržbu. Hodí se do každé kuchyně, zabere jen málo místa a přitom vždy připraví kávu s výbornou chutí a neodolatelným aroma. Přístroj používá kapsle Nespresso, z nichž za využití výkonné 19barové pumpy dokáže vytvořit chuťově dokonalý šálek kávy. Navíc je vybaven ohřevem vody pro přípravu čaje.


Komfortní a jednoduchá obsluha


Pro snadné umístění kávovaru do každé kuchyně disponuje otočnou nádrží na 1 l vody. Příprava šálku kávy nepotřebuje žádnou dlouhou přípravu. Po zapnutí se nahřívá pouhých 25 vteřin. Na kávovaru můžete nastavit 3 tvrdosti používané vody. Pro úsporu energie se přístroj přepne po 2 minutách do úsporného režimu a po 9 minutách se automaticky vypne


Připravte si jedinečnou kávu Nespresso snadno a rychle v kompaktním kávovaru. 

4 nápoje


 


4 volby nápojů


Vyberte si ze 4 programovatelných typů kávy s automatickým vypnutím nebo funkci ohřevu vody. Bez složitého nastavování si každý může zvolit svůj oblíbený nápoj a vybrat si espresso, lungo, americano nebo americano XL


Odvápnění


 


Upozorní vás na potřebu odvápnění


Aby byla chuť vaší kávy stále dokonalá, přístroj mohl správně fungovat a prodloužila se jeho životnost, je třeba přístroj odvápňovat. Kávovar vás upozorní na potřebu odvápnění pomocí LED kontrolky.  


Wifi


 


 


Inteligentní přístroj s technologií Bluetooth


Díky možnosti připojení přes Bluetooth a Wi-Fi můžete nastavovat a spravovat vlastní recepty na kávové speciality a pomůže vám i s údržbou. 


 


 


 
 


Kapsle, které nezatěžují životní prostředí


Máte při každé vyhozené nezrecyklované kapsli drobné výčitky svědomí? Už se trápit nemusíte. Hliník, ze kterého jsou kapsle vyrobeny, je 100% recyklovatelný materiál.


 
Podporujte udržitelnost


Zkuste se při vašem výběru kávy porozhlédnout po takové, která má i něco navíc. Program Nespresso AAA Sustainable Quality™ přináší další hodnoty pro naši společnost i životní prostředí. Program zabezpečuje pozitivní vliv a sociální výhody pro farmáře, aby mohli žít lepší a kvalitnější život. 

Ještě lepší kávové zážitky


Přidejte se do členského klubu Nespresso & You a užijte si ještě více exkluzivních výhod, odměn a mnoho dalšího spojeného s kávou. Každá členská úroveň přináší nové výhody. Zaregistrujte se do Nespresso & You a získejte prodlouženou 3letou záruku.   

 

Vystaveno Prodejna

Prodloužená 3 letá záruka na Váš kávovar a mnoho dalších výhod po registraci do Nespresso & You.

Kávovar Nespresso Essenza Plus
Dokonalý šálek espresa, lunga, americana nebo americana XL Automatický kávovar se 4 programovatelnými volbami kávy a automatickým vypnutím pro přípravu espresa, lunga, americana a americana XL. Kromě toho je vybaven funkcí ohřevu vody.

Pokročilá technologie Kávovar Nespresso Essenza Plus je inteligentní přístroj s technologií Bluetooth® a připojením na Wi-Fi, které vám umožňují vytvářet a spravovat vlastní recepty na kávové nápoje a získávat podporu k přístroji.

Dokonalý požitek z kávy Espresovač se 3 nastaveními tvrdosti vody a výstražnou kontrolkou LED, která upozorňuje na nutnost odvápnění, nabízí zjednodušenou údržbu a péči o přístroj.

Snadné umístění Otočná nádrž na vodu se snadno přizpůsobí každé kuchyni.

Crema v kvalitě Nespresso Vysoce výkonné čerpadlo s tlakem 19 bar.

Krups zaručuje možnost opravy výrobku po dobu 10 let..

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa na kapsle
Typ stolní
19 bar
Použití kapslí NESPRESSO
Ne
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ne
Nastavení síly kávy Ne
Nastavitelná teplota kávy Ne
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ne
signalizace odvápnění
Ne
Ne
Další parametry
Odnímatelný zásobník vody Ano
Ne
bílá
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.6 cm
Výška výrobku 47.0 cm
Hloubka výrobku 30.2 cm
Hmotnost výrobku 3.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.6 cm
Výška balení 48.0 cm
Hloubka balení 31.2 cm
Hmotnost balení 4.3 kg
Více informací Méně informací