Espresso Krups Nespresso Pixie XN3005 černé/šedé

výprodej
Značka: Krups , Kategorie: Kapslová espressa
Kód zboží: 255 212

Kávovar na kapsle tlak 19bar, rychlé nahřátí již za 25 s, automatické dávkování objemu vody.

Zjistit dostupnost

Začněte den dokonale připravenou kávou!

Nechejte se hýčkat neodolatelnou chutí kávy připravené chytrým a rychlým kávovarem KrupsNespressoPixie XN3005. Pouze si vyberete vaši oblíbenou kapsli, zmáčknete tlačítko a můžete si pochutnávat. Pixie XN3005 je nejrychlejším a nejmenším Nespresso kávovarem na trhu. Je vymyšlen tak, aby dosáhl správné teploty pro louhování kávy co nejrychleji. Překvapí maximálním komfortem, svou jednoduchostí a funkčností. Oslní nadčasovým minimalistickým designem a elegantními liniemi. Kávu z tohoto espressa budete prostě milovat!


Výjimečný požitek s každým šálkem kávy

Základem přípravy pravého espressa je vysoký tlak. Pixie XN3005 se i přes miniaturní rozměry pyšní skvělým výkonem. Pracuje s profesionálním tlakem 19 barů, díky němuž si připravíte výtečný nápoj s výbornou chutí a neodolatelným aroma. Patentovaný extrakční systém reguluje teplotu vody stejně jako její průtok kapslí a vytváří bohatoucremu (pěnu), hustou a hladkou zároveň.

Spěcháte do práce nebo máte dohodnutou schůzku? S přípravou vaší oblíbené kávy nebudete ztrácet čas! Pixie XN3005 se po zapnutí nahřívá pouhých 25 vteřin. Za tento okamžik si stihnete akorát přichystat šálek a svoji oblíbenou kapsli. Pouhým stiskem tlačítka si pak připravíte dokonalé espresso nebo větší lungo.


Maximální komfort a jednoduchost obsluhy

Pixie XN3005 vám nabízí maximální komfort spojený s uživatelskou jednoduchostí. Podstavec pod šálek se jednoduše a rychle přizpůsobí vašim přáním. Pokud budete chtít použít například větší sklenici, jednoduše vyklopíte odkapávací mřížku. Funkce automatického vypnutí po 9 minutách činí přístroj výrazně úsporný, spotřebuje až o 40 % méně energie oproti přístrojům energetické třídy A.

Odpadní nádoba pojme až 11 prázdných kapslí, nemusíte se tedy o ně starat při každé přípravě kávy. Objem nádržky na vodu 0,8 litrů vám umožní přípravu více káv bez doplňování. Voda je dávkována automaticky a na potřebu doplnění budete vyzváni signalizací. Prostor pro uschování kabelu vám umožní mít tento úžasný přístroj neustále na kuchyňské lince bez toho, aby cokoliv překáželo.


Mimořádně propracovaný systém Nespresso

Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře unikátního systému, díky kterému si připravíte dokonalé espresso. Hermeticky uzavřená hliníková kapsle poskytuje ideální podmínky a chrání před oxidací až 900 mimořádně prchavých a delikátních aromat čerstvě mleté kávy. Patentovaný extrakční systém Nespresso kávovarů odhaluje veškeré chutě a vůně exkluzivních káv GrandsCrus.

Koupí kávovaru Nespresso se vám otevírají dveře Nespresso Clubu - exkluzivního světa služeb na míru, vybraných nabídek a nevšedních příležitostí, které umocní váš zážitek ze šálku lahodné kávy. Vstupte a připojte se ke znalcům kávy z celého světa!Nespresso Club vám bude k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na bezplatné telefonní lince nebo online internetové stránce Nespresso.

Pravé espresso musí být připraveno pod vysokým tlakem. Nespresso kávovary jdou ještě dále, jejich pumpy dosahují tlaku 19 barů. Extrakční systém reguluje teplotu vody stejně jako její průtok Nespresso kapslí a vytváří nesrovnatelnou cremu (pěnu), hustou a hladkou zároveň.

Navíc neztrácíte čas, kávovary Nespresso se nahřívají pouhých 25 vteřin.

Kávovar Pixie je nejmenším Nespresso kávovarem na trhu. Pouhým stiskem tlačítka připravíte dokonalé espresso (40 ml) nebo větší lungo (110 ml). Po vyklopení odkapávací mřížky snadno umístíte i vysokou sklenici. Svou elegantní konstrukcí potěší milovníky jednoduchosti a krásných tvarů.

Díky funkci automatického vypnutí po 9 min nečinnosti je kávovar výrazně úsporný, spotřebuje až o 40 % méně energie oproti přístrojům energetické třída A.

NESPRESSO SYSTÉM

V roce 1986 způsobila společnost Nespresso převrat v přípravě espressa. Vynalezla systém založený na exkluzivní kombinaci
hermeticky uzavřené hliníkové kapsle
extrakčního systému Nespresso kávovarů

Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře důmyslného systému, díky kterému si můžete v pohodlí domova vychutnat to nejlepší espresso, cappuccino, latte macchiato.

NESPRESSO KÁVA

Nespresso používá jen ty nejlepší kávy tzv. „Specialty“ nebo „Gourmet“, které představují pouhá 1–2 % celosvětové produkce kávy. Tato pečlivě vybraná zrna jsou bez vad, ideální velikosti, hustoty a barvy. Stejně jako víno, mají charakteristickou a jedinečnou chuť. Proto Nespresso označuje své kávy Grand Crus.

Výběr z 19 druhů Grand Cru káv uspokojí jakoukoli chuť, kdykoli během dne. Každá z nich má svůj jedinečný aromatický profil. Toto umění alchymie je podobné umění míchání parfémů.

Pro každou směs hledají naši experti vhodný profil pražení, aby dokonale rozvinuli chuť a aroma jednotlivých zrn. Nespresso používá proces „děleného pražení“, při němž se kávy určitého původu praží tak, aby každý druh mohl plně odhalit svůj potenciál.

Mletá káva může při kontaktu se vzduchem ztratit za pouhé dva dny až třetinu svých vůní. Nespresso proto vyvinulo hermeticky uzavřenou hlíníkovou kapsli, která zcela izoluje mletou kávu od vzduchu a uchová až 900 jemných a prchavých aroma.

NESPRESSO CLUB
Jednoduché a rychlé objednávání kávy a příslušenství – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – telefonicky na bezplatné lince 800 26 33 33 nebo online na internetové stránce Nespresso.

Vaše zásilka bude doručena do 48 hodin službou PPL na vámi zvolenou adresu nebo do 24 hodin na kteroukoli pobočku České Pošty. Objednané zboží lze vyzvednout také u speciální pokladny v Nespresso Boutique, bez čekání.

NESPRESSO SERVIS
Okamžitá pomoc pro váš kávovar.
zjištění problému a návrh řešení na bezplatné lince 800 26 33 33
v případě potřeby vyzvednutí kávovaru v dohodnutém termínu na vámi zadané adrese
zapůjčení náhradního přístroje
oprava kávovaru, vyčištění a kontrola všech jeho částí do 7 dnů
doručení opraveného kávovaru zpět
6-ti měsíční záruka na opravu

 • Typ: automatické espresso
 • Edice: Pixie
 • Určeno pro: exkluzivně pro kapsle Nespresso
 • Tlak čerpadla: 19 bar
 • Objem nádržky: 0,8 l
 • Kapacita kontejneru na použité kapse: 9-11 použitých kapslí
 • Rozměry: 11,1 x 23,5 x 32,6 cm
 • Barva: titanová (Electric Titan)

Další vlastnosti:

 • Funkce automatického vypnutí po 9 min nečinnosti (programovatelná na 30 min)
 • Rychlé nahřátí (25 vteřin)
 • Automatické dávkování objemu vody
 • Sklopná odkapávací mřížka
 • Signalizace prázdné nádoby na vodu
 • Prostor pro uschování kabelu

* v balení 14 kapslí kávy Nespresso zdarma

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa na kapsle
Typ volně stojící
19 bar
bez displeje
Použití kapslí NESPRESSO
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ne
Nastavení síly kávy Ne
Nastavitelná teplota kávy Ne
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ne
Ukazatel množství vody Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Objem
Objem zásobníku na vodu 0.8 l
Další parametry
Příkon espressa 1260 W
Odnímatelný zásobník vody Ano
černá, šedá
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.1 cm
Výška balení 29.7 cm
Hloubka balení 36.2 cm
Hmotnost balení 4.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu