Espresso Krups Nespresso Pixie XN3005 černé/šedé

výprodej
Značka: Krups , Kategorie: Kapslová espressa
Kód zboží: NESXN3005

Kávovar na kapsle tlak 19bar, rychlé nahřátí již za 25 s, automatické dávkování objemu vody.

Zjistit dostupnost

Krups XN 3005 Nespresso Pixie


Kávovar Krups XN 3005 Nespresso Pixie je vymyšlen tak, aby dosáhl té správné teploty pro přípravu kávy v nejkratším možném času. Po zapnutí přístroje je tak vše připraveno již za 25 vteřin. Než si vyberete některou ze skvělých kávových kapslí, bude váš kávovar připraven.


I přes miniaturní rozměry se tento kávovar pyšní skvělým výkonem. Čerpadlo s tlakem 19 barů zajišťuje špičkové výsledky při přípravě vašeho espressa či lunga. Pokud by vám nevyhovovalo množství vody při přípravě některého z nápojů, lze si naprogramovat vlastní množství přesně dle vašich požadavků. Taktéž podstavec pod šálek se jednoduše a rychle přizpůsobí vašim přáním. Pokud jej nebudete potřebovat z důvodu použití vyšší sklenice, jednoduše jej přiklopte k těle přístroje. Žádné odkládání a následné hledání.  Vše je dokonale promyšleno.


Pokud kávovar sami nevypnete, dojde k automatickému vypnutí po 9 minutách. Tento čas si můžete také nastavit, tak jak vám bude vyhovovat.  Kávovar disponuje signalizací nedostatku vody v zásobníku, který má kapacitu 0,7 litru. Odpadní nádoba na kapsle pojme až 11 prázdných kapslí, nemusíte se o ně tedy starat při každé přípravě kávy.  


 


Obsahuje sadu 14 různých kapslí kávy Nespresso ZDARMA


 


Designem oslní, funkčností překvapí. Kávu z tohoto espressa budete milovat!

 


Krups Nespresso XN 3005 Pixie Titan


 


 


Nastavitelná výška


Ať už máte chuť na malé espresso nebo velké lungo, s kávovarem si přijdete na své. Přístroj vám umožní upravit výšku podle velikosti šálku, takže se nadále již nemusíte ve svých chutích omezovat.


 


Krups Nespresso XN 3005 Pixie Titan


 


 


Kompaktní rozměry


S hmotností pouhé 3 kg zvládnete bez větších obtíží kávovar přenášet na požadované místo. V případě, kdy ho nevyužíváte, jej můžete bezpečně skladovat na poličce nebo ve skříňce. Podstavec pod šálek se dá sklopit a kávovar tak zabírá ještě méně prostoru.


 


Krups Nespresso XN 3005 Pixie Titan


 


 


Vysokotlaké čerpadlo


Silou až 19 barů si připravíte profesionální nápoj, ve kterém se bude kloubit výborná chuť a neodolatelné aroma. Třešničkou na dortu je bohatá mléčná pěna, která vypadá a chutná tak, jako by ji připravil profesionální barista.


 


Krups Nespresso XN 3005 Pixie Titan


 


 


Vždy budete vědět


Kávovar vám sám řekne, co potřebuje. Když dojde voda v nádržce, po stranách přístroje se rozsvítí červená signalizace.


 


Krups Nespresso XN 3005 Pixie Titan


 


 


Snadná údržba


Spotřebič vám vydrží dlouho jako nový, a to jak vzhledově, tak i svou funkčností. Jednotlivé části jdou snadno rozebrat a umožní vám tak snadné čištění.

Pravé espresso musí být připraveno pod vysokým tlakem. Nespresso kávovary jdou ještě dále, jejich pumpy dosahují tlaku 19 barů. Extrakční systém reguluje teplotu vody stejně jako její průtok Nespresso kapslí a vytváří nesrovnatelnou cremu (pěnu), hustou a hladkou zároveň.

Navíc neztrácíte čas, kávovary Nespresso se nahřívají pouhých 25 vteřin.

Kávovar Pixie je nejmenším Nespresso kávovarem na trhu. Pouhým stiskem tlačítka připravíte dokonalé espresso (40 ml) nebo větší lungo (110 ml). Po vyklopení odkapávací mřížky snadno umístíte i vysokou sklenici. Svou elegantní konstrukcí potěší milovníky jednoduchosti a krásných tvarů.

Díky funkci automatického vypnutí po 9 min nečinnosti je kávovar výrazně úsporný, spotřebuje až o 40 % méně energie oproti přístrojům energetické třída A.

NESPRESSO SYSTÉM

V roce 1986 způsobila společnost Nespresso převrat v přípravě espressa. Vynalezla systém založený na exkluzivní kombinaci
hermeticky uzavřené hliníkové kapsle
extrakčního systému Nespresso kávovarů

Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře důmyslného systému, díky kterému si můžete v pohodlí domova vychutnat to nejlepší espresso, cappuccino, latte macchiato.

NESPRESSO KÁVA

Nespresso používá jen ty nejlepší kávy tzv. „Specialty“ nebo „Gourmet“, které představují pouhá 1–2 % celosvětové produkce kávy. Tato pečlivě vybraná zrna jsou bez vad, ideální velikosti, hustoty a barvy. Stejně jako víno, mají charakteristickou a jedinečnou chuť. Proto Nespresso označuje své kávy Grand Crus.

Výběr z 19 druhů Grand Cru káv uspokojí jakoukoli chuť, kdykoli během dne. Každá z nich má svůj jedinečný aromatický profil. Toto umění alchymie je podobné umění míchání parfémů.

Pro každou směs hledají naši experti vhodný profil pražení, aby dokonale rozvinuli chuť a aroma jednotlivých zrn. Nespresso používá proces „děleného pražení“, při němž se kávy určitého původu praží tak, aby každý druh mohl plně odhalit svůj potenciál.

Mletá káva může při kontaktu se vzduchem ztratit za pouhé dva dny až třetinu svých vůní. Nespresso proto vyvinulo hermeticky uzavřenou hlíníkovou kapsli, která zcela izoluje mletou kávu od vzduchu a uchová až 900 jemných a prchavých aroma.

NESPRESSO CLUB
Jednoduché a rychlé objednávání kávy a příslušenství – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – telefonicky na bezplatné lince 800 26 33 33 nebo online na internetové stránce Nespresso.

Vaše zásilka bude doručena do 48 hodin službou PPL na vámi zvolenou adresu nebo do 24 hodin na kteroukoli pobočku České Pošty. Objednané zboží lze vyzvednout také u speciální pokladny v Nespresso Boutique, bez čekání.

NESPRESSO SERVIS
Okamžitá pomoc pro váš kávovar.
zjištění problému a návrh řešení na bezplatné lince 800 26 33 33
v případě potřeby vyzvednutí kávovaru v dohodnutém termínu na vámi zadané adrese
zapůjčení náhradního přístroje
oprava kávovaru, vyčištění a kontrola všech jeho částí do 7 dnů
doručení opraveného kávovaru zpět
6-ti měsíční záruka na opravu

 • Typ: automatické espresso
 • Edice: Pixie
 • Určeno pro: exkluzivně pro kapsle Nespresso
 • Tlak čerpadla: 19 bar
 • Objem nádržky: 0,8 l
 • Kapacita kontejneru na použité kapse: 9-11 použitých kapslí
 • Rozměry: 11,1 x 23,5 x 32,6 cm
 • Barva: titanová (Electric Titan)

Další vlastnosti:

 • Funkce automatického vypnutí po 9 min nečinnosti (programovatelná na 30 min)
 • Rychlé nahřátí (25 vteřin)
 • Automatické dávkování objemu vody
 • Sklopná odkapávací mřížka
 • Signalizace prázdné nádoby na vodu
 • Prostor pro uschování kabelu

* v balení 14 kapslí kávy Nespresso zdarma

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa na kapsle
Typ volně stojící
19 bar
bez displeje
Použití kapslí NESPRESSO
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ne
Nastavení síly kávy Ne
Nastavitelná teplota kávy Ne
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ne
Ukazatel množství vody Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Objem
Objem zásobníku na vodu 0.8 l
Další parametry
Příkon espressa 1260 W
Odnímatelný zásobník vody Ano
černá, šedá
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.1 cm
Výška balení 29.7 cm
Hloubka balení 36.2 cm
Hmotnost balení 4.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu