Espresso Miele CM7550 OBSW

Značka: Miele , Kategorie: Automatická espressa
Kód zboží: MIECM7550

Volně stojící kávovar

* objem zásobníku na kávu 500 g
* objem zásobníku na vodu 2,2 l
* dotykový displej CM Touch
* programování uživatelských profilů
*...

Zjistit dostupnost

Miele CM7550 OBSWMiele CM7550 OBSW


Špičkový, volně stojící kávovar Miele vám umožní připravit celou řadu nápojových specialit. Spotřebič je vybaven inteligentními technologiemi včetně připojení k Wi-Fi. Díky tomu je jeho obsluha opravdu jednoduchá.


Pestrá nabídka


Zařízení umí připravit 20 typů nápojů. Vedle obyčejné kávy si můžete uvařit také čaj nebo lahodnou mléčnou pěnu. Na výběr budete mít ale i z opravdových specialit mezi něž patří ristretto, dvojité espresso (log black) nebo caffe Americano. Tento model je vybaven zásobníkem, který pojme až 500 g zrnkové kávy. K dispozici vám bude také zvláštní komora, v níž můžete si můžete uschovat zásobu jiného typu mletých zrn.


Příprava mléka


Pokud si libujete v jemnější, mléčné kávě, jistě oceníte systém Cappuccinatore. Ten během chvilky obstará přípravu horkého mléka nebo mléčné pěny přímo v šálku nebo sklenici. Z mléčných nápojů si můžete vybrat například krémové cappuccino, espresso Macchiato, cappuccino Italiano nebo café au lait.


Chytrý program pak automaticky propláchne všechny komponenty, čímž zajistí jejich dokonalou hygienu.


Komfortní použití


Tento model je vybaven dotykovým displejem CM Touch, s jehož pomocí si můžete dopřát prvotřídní kávu pomocí několika málo doteků. Ikonky displeje jsou srozumitelné, zvolené nápoje si navíc můžete libovolně upravit pomocí expert módu. Výsledek tak můžete zcela přizpůsobit svým chuťovým preferencím. Zařízení je navíc mimořádné tiché, a tak vás nebude nijak rušit.


Snadná údržba


Kávovary Miele disponují řadou technologií, s nimiž bude jejich údržba opravdu snadná. Zařízení se každý den automaticky odvápňuje. O odstranění nečistot se postará program automatického proplachování. Srdcem zařízení je spárovací jednotka. Aby vám dlouho vydržela a připravovala ty nejchutnější nápoje, lze ji jednoduše vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou. Zásobník na vodu, kávovou sedlinu a další komponenty můžete umýt v myčce.


Kávu můžete s pomocí aplikace připravit třeba i z pohodlí vaší postele.

Miele CM7550 OBSW


 


Dálkové ovládání


Přístroje CM 7 můžete pomocí technologie WiFiConn@ct propojit se svým mobilním telefonem. Funkce MobileStart vám tak umožní ovládat zařízení i na dálku. S pomocí aplikace Miele@Mobile můžete klidně objednat čisticí prostředky nebo zrnkovou kávu přímo z pohodlí vašeho gauče.


Miele CM7550 OBSW


 


OneTouch for Two


S technologií OneTouch for Two si můžete vychutnávat kávu ve dvou téměř okamžitě. Tato funkce totiž umožňuje přípravu 2 nápojů najednou. Chystáte se pohostit návštěvu nebo skupinu kolegů během meetingu? Stačí stisknout jediné tlačítko a CM7 připraví až 8 šálků kávy nebo čaje do konvice.


Miele CM7550 OBSW


 


Nastavitelná výstupní tryska


Součástí zařízení je čidlo CupSensor, které rozpozná výšku šálku a automaticky přesune výstupní trysku do výšky od 8 do 16 cm. Díky tomu si nápoj zachová správnou teplotu a crema. Zabrání tím také nechtěnému postříkání okolí, čímž vám ušetří spoustu práce s úklidem. Při přípravě mléčné pěny se tryska automaticky posune o 1 cm nahoru.


Miele CM7550 OBSW


 


Úsporné provedení


Pokud si přejete šetřit energií, můžete za pomoci časovače naprogramovat časy zapínání a vypínání kávovaru. Přístroj se tak automaticky zapne například ráno ještě předtím, než si budete chtít připravit první nápoj. Večer se pak sám vypne.


Miele CM7550 OBSW


 


Výjimečná chuť


Model CM 7 je vybaven funkcí DoubleShot, která umožňuje přípravu nápoje s dvojnásobným množstvím kávy nebo espressa. Délka extrakce je však kratší oproti běžným spotřebičům, čímž výsledný produkt získává svou dokonale jemnou a plnou vůni bez nahořklé chuti. Tato funkce se zvláště hodí pro přípravu cappuccina, espressa a flat white.


Miele CM7550 OBSW


 


10 uživatelských profilů


V zařízení si můžete vytvořit až 10 individuálních uživatelských profilů, do nichž si můžete následně uložit své oblíbené nápoje a jejich parametry – teplota, množství vody, mléko. Po spuštění vašeho profilu vás kávovar navíc osobně přivítá. Díky tomu pokaždé zažijete opravdu osobní požitek. Přístroj je také vybaven speciálním zámkem proti nechtěnému zapnutí.


Miele CM7550 OBSW


 


Intenzivní aroma


Dynamická spárovací komora je navržena tak, aby se během napouštění vody rozpínala. Tím dochází k extrémně intenzivnímu smíchání namleté kávy a vody. Aroma tak bude mít dostatek prostoru, aby se plně rozvinulo. Váš zážitek z vůně bude ještě intenzivnější než kdykoliv předtím.

Volně stojící kávovar

  • objem zásobníku na kávu 500 g
  • objem zásobníku na vodu 2,2 l
  • dotykový displej CM Touch
  • programování uživatelských profilů
  • AromaticSystem, patentovaný CupSensor
  • OneTouch for Two
  • funkce kávové konvice
  • automatické odvápnění
  • Miele@home,WiFiConn@ct
  • dodávané příslušenství: nerez nádoba na mléko, odvápňovací kartuše, čisticí tablety

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Provedení espressa automat
Typ volně stojící
15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Ano
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Ukazatel množství vody Ano
Ne
ano
Ne
Ano
Ano
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Paměť na oblíbenou kávu Ano
Počet stupňů nastavení mletí 5
Příprava dvou šálků najednou Ano
Typ kávomlýnku ocelový
Objem
Objem zásobníku na vodu 2.2 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 500 g
Další parametry
Příkon espressa 1500 W
Odnímatelný zásobník vody Ano
černá
Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 13.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 0.4 cm
Výška balení 0.6 cm
Hloubka balení 0.5 cm
Hmotnost balení 17.3 kg
Více informací Méně informací