Eta

 

ETA, česká značka malých domácích spotřebičů, je synonymem nejen tradice, ale zejména inovace, moderního designu a kvality. V současné době nabízí ETA produkty ze čtyř hlavních kategoriích a svou TOP nabídkou dokáže vyhovět požadavkům náročného zákazníka. Účinné vysavače, kvalitní kuchyňské spotřebiče, designové žehličky a moderní produkty vlasové techniky, to je ETA.

ETA již přes 70 let dokazuje, že zná své zákazníky velmi dobře a ví, jaké věci mají rádi, co dovedou ocenit, a co potřebují: jsou to kvalitní a moderní výrobky. Jedním z nich je například celokovový a vysoce výkonný kuchyňský robot ETA Gratus, který se stal ve své kategorii nejprodávanějším robotem roku 2013. Kvalitu svých domácích spotřebičů dokazuje značka vítězstvím v nezávislých odborných testech - jmenovitě dTest a dále se ETA pravidelně umisťuje v redakčních testech spolehlivosti a výhodnosti pro své zákazníky.

Moderní design navazuje na silnou tradici. Dvorním návrhářem nejen příjemného, ale zejména funkčního designu, je již od roku 2002 MgA. Zdeněk Veverka. Marketingová komunikace značky ETA nadále podporuje projekt Prodlužka záruky a nabízí zákazníkovi podporu a servis nad rámec zákonné záruky.

Seřadit:
Seřadit: