Externí pevný disk 2,5" ADATA HD725 1TB (AHD725-1TU31-CRD) červený

výprodej
Značka: ADATA , Kategorie: HDD
Kód zboží: 1 565 174

Zvýšená odolnost na cesty
Disk HD725 má kapacitu 1TB a přináší novou úroveň odolnosti externího úložiště. Má krytí IP68, což znamená, že je zcela odolný proti prachu a vodě. Díky robustní...

Zjistit dostupnost

ADATA HD725, červená

Nespokojte se s průměrem. Pořiďte si externí pevný disk ADATA HD725, který bude vaše cenná data hlídat jako ostříž. Díky mimořádně odolné robustní konstrukci s trojitou vrstvou zaručuje ochranu IP68, tedy odolnost proti vodě a prachu. Nicméně tím bezpečnost zdaleka nekončí. Disku totiž nechybí ani ochrana proti pádu z výšky až 1,8 metru, což dokazuje testování dle armádního standardu.


Vysoká kapacita

Koupí přístroje tak získáte téměř nesmrtelného pomocníka, který vaše soubory udrží v bezpečí. Uložte si na něj zálohu fotografií, hudbu, filmy a další data, která chcete mít po ruce na každém rohu. Kapacity je zde více než dost – 1 TB! Součástí balení je také USB kabel pro snadné a rychlé připojení k počítači nebo televizoru. V době nepoužívání disku kabel jednoduše obmotejte kolem něj a zacvakněte do drážky, aby se vám po cestě nikde nevytratil.


Vysoké krytí

Vezměte si disk s sebou i na dovolenou a mějte vždy po ruce oblíbené filmy, seriály nebo hudbu. A pokud vám náhodou spadne do bazénu? Nic se neděje! Prach, písek ani voda ho díky krytí IP68 rozhodně nerozhází.


Armádní úroveň ochrany

Nárazy pro tento disk nepředstavují žádný problém. Přístroj byl testován podle standardu MIL-STD-810G 516.6 armády USA. Testy potvrdily, že disk zvládne odolat pádům z výšky až 1,8 metru.


Prostor pro uložení kabelu

Přímo na plášti disku je umístěna praktická drážka. Do ní lze v době nepoužívání uložit odnímatelný USB kabel, který je zde pevně přichycen, nezabírá žádný prostor navíc a nikdy ho nemusíte hledat po celém domě, když chcete disk připojit k počítači, televizoru a dalším zařízením.


Snímač nárazu

Snímač nárazu váš vždy upozorní na vážnost situace. Praktická LED kontrolka barvou a svícením/blikáním znázorní, zda se disku něco stalo, nebo jej můžete bez obav dál používat. Při nárazu navíc dojde k automatickému přerušení činnosti jednotky; ta se následně obnoví, jakmile nebezpečí ztráty funkčnosti pomine.


Třívrstvá konstrukce

Disk je složen z několika částí, které se starají o maximální prodloužení jeho bezchybné funkčnosti. Přímo u disku se nachází polstrovaný držák pro jeho pevné udržení. Následuje tlumicí vložka a na konec vnější silikonové pouzdro.
 

Zvýšená odolnost na cesty
Disk HD725 má kapacitu 1TB a přináší novou úroveň odolnosti externího úložiště. Má krytí IP68, což znamená, že je zcela odolný proti prachu a vodě. Díky robustní třívrstvé konstrukci navíc splňuje armádní standardy nárazuvzdornosti.

Odolnost proti nečekanému se třídou krytí IP68
Na základě zkušeností společnosti ADATA v oblasti externích úložišť přichází disk, který má kompletní ochranu proti prachu a pod vodou se chová jako ponorka. Disk HD725 dokáže odolat ponoru do 2 metrů vody po dobu 120 minut - to je víc, než požaduje norma IEC IPX8!

Armádní úroveň ochrany
Díky armádní úrovni nárazuvzdornosti je disk HD725 odolný proti nárazům, pádům a vibracím. Společnost ADATA jej testovala podle standardu MIL-STD-810G 516.6 armády USA a zjistila, že tento disk dokáže odolat pádům z výšky až 1,8 metru.

Robustní třívrstvá konstrukce
Disk HD725 zajišťuje plno ochranu svého obsahu. Přispívá k tomu třívrstvá konstrukce, která obsahuje robustní vnější silikonové pouzdro, tlumící vložku a polstrovaný držák, který udržuje disk pevně na místě.

Ochrana snímačem nárazu
Jen hrstka externích disků funguje i po pádu, který má a následek chyby a poškození oddílů. Disk HD725 je vybaven snímači nárazů. Když dojde k nárazu, tyto snímače přeruší činnost jednotky, aby se zabránilo poškození. Jakmile ohrožení pomine, činnost disku se obnoví. Indikátor LED na disku informuje o stavu.

Spousta úložného prostoru
Disk HD725 nabízí kapacitu 1 TB, takže nabízí spoustu prostoru pro vaše data; mohou to být 4K videa nebo archiv vašich pracovních souborů.

Pohodlné uložení kabelu
V plášti disku je šikovná drážka, do které lze pohodlně uložit odpojitelný kabel USB. Když disk nepoužíváte, jednoduše odpojte kabel a obtočte jej okolo disku HD725.

Technické specifikace:

  • Rozhraní: USB 3.1 (zpětná kompatibilita s USB 2.0)
  • Textura: Plast/nárazuvzdorný silikon
  • Provozní teplota: 5 – 50°C/41 – 121°F
  • Provozní napětí: 5 V=, 900 mA
  • Požadavky na systém: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X 10.6 nebo novější, Linux Kernel 2.6 nebo novější
  • Rozměry (D x Š x V): 134 x 101 x 21mm
  • Hmotnost: 223 g

Obsah balení:

  • HD725
  • Kabel USB 3.1
  • Stručná úvodní příručka

Záruka 24 měsíců
Partnumber AHD725-1TU31-CRD
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Parametry
Typ pevného disku HDD
Napájení napájení z portu
1TB
Rozhraní
USB 3.1, USB 3.0
Další parametry
černá
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.1 cm
Výška výrobku 13.4 cm
Hloubka výrobku 2.1 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 13.1 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu